Cem Küçük'ten Selvi'ye: 5 kez kabine değişecek yazdın ama değişmedi

Gazeteci Cem Küçük, Hürriyet'in gözde kalemlerinden Abdülkadir Selvi'yi bu kez çok sert bir şekilde eleştirdi.

Cem Küçük'ten Selvi'ye: 5 kez kabine değişecek yazdın ama değişmedi

Küçük, Selvi'nin 26 Haziran'da "Kabinede önemli değişiklikler geliyor" başlıklı yazısından yola çıkarak, bu sene bu konuyu tam 5'inci kez kaleme aldığını söyledi.

Küçük, Selvi'nin kabine revizyonu olacağına dair yazdıklarını tarih tarih sunarken, bunların hiçbirinin gerçekleşmediğini ve okuyucunun deyim yerindeyse aptal yerine koyulduğunu dile getirdi.

Küçük yazısında şu ifadeleri kullandı:

Son bir senede benim bulduğum böyle beş yazı yazdı Selvi. Belki arada kaçırdıklarım da vardır. Okuyucuyu aptal yerine koymak için marka değeri bitmiş Hürriyet'te herhalde yazar olmak gerekiyor. Yoksa bir senede bu kadar yazı yazılır mı? Bir kere kabine değişikliği olacağını yazdın. Baktın olmuyor yazmazsın. Yazıyorsan da dediğin çıksın...

Benim anlamadığım haber siteleri de böyle yazılara balıklama atlıyor. İnsan biraz sorgulamaz mı? Hafıza unutur ama bu kadar da değil.

Ha, kabine ne zaman değişir? Bunu kimse bilemez. Başkan Erdoğan'ın kafasında olur bu işler. Kabinenin değişeceğini bir kişi bilir: Özel kalemi Hasan Doğan. O da kararnameyi Resmi Gazete'de yayınlanması için götürürken yolda öğrenir.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tabansızlar
Tabansızlar - 2 hafta Önce

Abi erken seçimde yok kabine de sorun da yok. Değişsede önemli değil kalsa da sorun yok. Sürekli gündem de tutup tabanlarına umut ekiyorlar. Ak partiyi karıştırıp akıllarınca kirli plan yapıyorlar ama tutmuyor

Yandaşçı Diyenler Daha Büyük Yandaşçı
Yandaşçı Diyenler Daha Büyük Yandaşçı - 2 hafta Önce

Chpli anket firmalari da erken seçim var diyordu. Her 2 ayda ortaya çıkıp şu tarih şu gün diyorlar ama Reis yok deyince çıldırıyorlar. Boşuna masraf yapıyorlar belediye çalışanlarının maaşlarını ödemeyip anket firmalarına milyarlar aktarıyorlar. Ülkemizin parasıni heba ediyorlar.

att
att - 2 hafta Önce

selvi mi armut agacı mı belli degil ancak üfürüyor

SIRADAKİ HABER