Cem Küçük: Hükümeti destekleyen vatandaşlar da moralman yıkıldılar

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, yeni yılda yapılan zamları eleştirerek, "TGRT Haber'de yaptığım 'Günaydın Türkiye' programına mesaj atan ve çoğu hükümeti destekleyen vatandaşlar da moralman yıkıldılar. Son 5 gündür konuşulan iki konu var; elektrik ve doğalgaza yapılan zam, emekliye yapılan zam... İlki çok, ikincisi az bulundu" diye yazdı.

Cem Küçük: Hükümeti destekleyen vatandaşlar da moralman yıkıldılar

Türkiye gazetesi yazarı Küçük, bugünkü yazısında, TGRT Haber'de sunduğu programda, izleyicilerden AK Parti'nin ekonomi politikasına yönelik olumsuz mesajlar aldığını belirtti.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Küçük, yazısında, 'AK Parti tam kanayan yarayı durduruyor. Ama sonra kanama tekrar başlıyor. Tam oldu derken bir yerden açık veriliyor. Bu ikilem hali, bu sürüncemede kalma pek iyi değil. Herkes ekonomiyle yatıp ekonomiyle kalkıyor. Şu an için ikinci bir gündem yok. AK Parti sokağa iyi bakmalı. 2021 Ağustos'undan beri sıkıntı var. Ekonomide tam kontrol hala sağlanamadı'değerlendirmesinde bulundu.

Küçük, yazısına şöyle devam etti:Bizler dünyada olup biteni görüyoruz. Sokaklar da görüyor. Enerji maliyetleri arttı. Lojistik arttı. Enflasyon birçok yerde var. Pandeminin getirdiği zorluklar ve sıkıntıların herkes farkında. İnsanlar market, gıda, ulaşım vb. fiyatlarının artmasını normal görmüyor ama "hükümet gelirleri artırır" diye bekliyor.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamit ama Abdül olanından
Hamit ama Abdül olanından - 3 hafta Önce

Bir millet 20 yıldır uyandı ve halk gözünü açtı 80 yıldır zerre faydası olmayanları cezalandırdı. Üst üste 20 yıldır 30'un üzerindeki parti ve paydaşlara hakedeni yaptı. Bir türlü saygı duymadınız ve sürekli ona oy verenleri aşağıladınız hakaret ettiniz... Tiyatro çevirdiniz, her gün yalanlar söylediniz, fakir açlık hikayeleri zenginleri tvlere çıkardınız mikrofon verdiniz. Oyunlarınızın hepsi bozuldu Ak parti hepsini sandığa gömmeye devam edecek onun arkasında sessiz çoğunluk var. Son seçimde 26 milyon oy aldı 11 milyon fark attı. Korkularınız arttıkça bütün kriptolar açığa çıkıyor.

Devamke
Devamke - 3 hafta Önce

2023 gelmeden hepsi ifşa oluyor artık açıktan yapıyorlar gizlenmiyorlar bizde tüm bunlar kimdir kime çalışır öğreniyoruz

vicdan25
vicdan25 - 3 hafta Önce

Bakiyorum da pandemiden dolayı tüm dunya ulkelerinin ekonomisinin sarsildigini etkiledigini, başta petrol urunleri olmak uzere enflasyonun kat be kat arttigini bunun da bize yansidigini bilincli, kasitli olarak görmemezlikten geliniyor. Hic hesaba katilmiyor. Cem efendi de bu etkenleri gozardi ederek, hic deginmeden popülizme soyunmus

SIRADAKİ HABER