Benzin ve motorinden sonra LPG'ye zam geliyor

Akaryakıt fiyatları el yakmaya devam ederken zamlar da üst üste gelmeye devam ediyor. Benzin ve motorine gelen üst üste zamların ardından otogaza, bu gece 30 kuruş zam yapılmasının beklendiği iddia edildi

Benzin ve motorinden sonra LPG'ye zam geliyor

Akaryakıt fiyatlarına bu gece yarısı bir zam daha geliyor. Otogaza bu gece 30 kuruş zam gelmesi bekleniyor. Sektör kaynakları, otogazda satış miktarının yüzde 25 kadar azaldığını belirterek şu tespitlerde bulundu:


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

Otogaz 10 liraya dayandı, satış yüzde 25 düştü

"Genelde, otogazı alt gelir grubu tercih ediyordu. Otogaza, benzin ve motorine olduğu gibi art arda zam geldi. 10 TL'ye dayandı. Dar gelirli vatandaşlar, LPG alımını büyük ölçüde kesti. Bazıları da yakıt olarak LPG'den benzine geçti. Günlük bazda, LPG satışlarında gerileme yüzde 25'i buldu.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necmi
Necmi - 1 hafta Önce

Bu akaryakıta yapılan zamlar bu defa kasıtlı yapılıyor hükümeti köşeye sıkıştırmak için, kazakistan gibi ayaklanma yapılmaya çalışılıyor. Bunu döviz le stokçulukla denediler hükümet bi şekilde ters köşe yaptı çözüm buldu. inşaAllah buna da bulur.

Hilmi
Hilmi - 1 hafta Önce

Hafta içi evlerin önü park halinde araba dolmaya başladı. Bu iyi bir gelişme, binen binmeyen belli olsun. Çoluk çocuk hava atıp arabaya biniyordu. Kırın dizinizi oturun şimdi.

Hasan
Hasan - 1 hafta Önce

Devlet vatan millet sağolsun. Kazakistan karıştı rusları davet ettiler. Fitne fesatla memleketi karıştırıp batıyı getirmeyin bu topraklara.

Necmiye
Necmiye - 1 hafta Önce

necmi bey sen ne içtin:)))))))))))))

SIRADAKİ HABER