Bakan KOCA, Personele Yeni Mesaj Attı

personel sağlık net

Bakan KOCA, Personele Yeni Mesaj Attı

Dün akşam Sağlık Bakanı Dr.Fahrettin KOCA kendisine ait Youtube kanalından bir video yayınladı. KOCA, sağlıkta şiddet, malpraktis ve Muğla'da yaşanan uzman çavuş-doktor olayına değindi. Ardından da 750 bin sağlık bakanlığı personeline şu mesajı SMS olarak attı.


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

'' Şahsen'' kelimesinden kasıt ise bir önceki mesaja atıfta bulunmuş. 14 Mart'ta yine 750 bin sağlık çalışanına mesaj atan Bakan KOCA,  o mesajda şahsi mail adresini vermişti.

KOCA'nın Youtube abone sayısı bu aksiyondan sonra 12 saatte % 30 arttı. 

Linkinin mesaj olarak attığı videonun İzlenme sayısı ise tüm videoların sayısınından fazla oldu

Sercan Yılmaz


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUM EKLE
YORUMLAR
doktor
doktor - 2 ay Önce

herkes ekonomik gelişme bekliyor, bunlar diğer konularla olayı soğutmaya çalışıyor, tekrar yasal bir grev kararı alması lazım sendikanın, yoksa dikkatlerini çekmiyor, koltukları sallanmalı biraz..

murat kara
murat kara - 2 ay Önce

herkesin bir emeklilik planı vardır, kimi bağ bahçe, kimi resim vs. yapmayı hayal eder. Bakanımızda anlaşılan youtuber olacak.

Aslan
Aslan - 2 ay Önce

Sayın bakan iyi diyon hoş diyon da şu özlük haklarını konuşsanız artık diyoruz. Ya da işinize bakın deyin artık. Bunu demenizi bekliyoruz artık. Umut kalmadı

doktor
doktor @Aslan - 2 ay Önce

Bakan gider ayak kendisine takipçi derdinde, artık yaptığı hiçbir açıklama karşılık bulmuyor

İ.c
İ.c - 2 ay Önce

Bunun mesajlarını engelleme yapamiyor muyuz? Boş islerle uğraşıyor

ali veli
ali veli - 2 ay Önce

Özlü söz kasmayı bırakın paradan haber verin. Bu arada bilinç altında ne kadar kötü hikaye varsa dolandırıcılık tezgahımı diye bakanın gönderdiği her iki mesajı linke tıklamadan sildim.

3NOKTA
3NOKTA - 2 ay Önce

%30 UN HEPSİ %100 HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADI

Sağlık
Sağlık - 2 ay Önce

Şiddet mali hakların önüne geçti ve ben demistim bir çakallık yaparlar diye ve yine beni yanıltmadilar...zam istiyor bu personel sayın bakan hemde öyle ufak bir zam değil adam gibi bir zam...zam ekstra vereceğiniz bir zam değil yıllardır bizden çaldiklarinizi verseniz zaten yetecek....ama siddet falan derken yine tribünlere oynamaya başladınız algı oyunlari bunlar umarim şiddetin ön planda olduğu ufak bir zamcik ile günü kurtarmazsınız böyle yaparsanız halkın kahramanı bizimde beddua edecegimiz kişiler olursunuz...

ahmet çöten
ahmet çöten - 2 ay Önce

Sayın Bakanım emekliliğimiz geldiği halde çalışmaya devam ediyoruz. Özlük haklarımızın emekliliğe yansıyacak şekilde düzeltilmesini talep ediyorum. Bir Sağlık Personelininin itfaiye eri kadar telekom işçisi kadar karayolları işçisi kadar değeri yok mu alacağımız emekli maaşını söylemeye utanıyoruz. bir çoğumuz bir kaç fakülte mezunu hakkımız bu mu?

Saglik
Saglik @ahmet çöten - 2 ay Önce

Bu zmana kadar kazanamadigimizi emekli olunca mi kazanalim ben emeklilik değil şimdi adam gibi bir maaş istiyorum...bir-kac fakülte değil birkaç hastalığım çıkınca emeklilikte alacağım maaş zaten dr parası olacak...hayatın tadı bittikten sonraki emekli maaşı bir ise yaramaz...


SIRADAKİ HABER