Bakan Koca ile Toplantı Yapan Doktor: Hepsini Açıkla

Bakan Koca ile Toplantı Yapan Doktor: Hepsini Açıkla

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin KOCA sosyal medya hesabından 50 doktor ile bakanlıkta görüştüğünü sorunları dinlediğine dair bir açıklama yaptı. KOCA ayrıca bir video ile toplantıya dair paylaşım yaptı.

personel sağlık

Toplantıya katılan doktorlardan biri  ise sosyal medyadan yaptığı açıklamada Bakan KOCA'yı eleştirdi. Ardından  Bakan KOCA paylaşımı silip yenisini yayınladı.

Eski Paylaşım;

Yeni Paylaşım ;

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlokçıııı
sağlokçıııı - 2 ay Önce

Sayın bakan birde sağlık çalışanları ile görüşseniz pardon yardımcı sağlık personeli pardon ismini ağzına almadığınız 10 larca sağlık branşı (hemşire,ebe,röntgen,lab,att,paramedik,sağlık memuru vs vs ) Birde bu branslarla toplantı yaparmısınız.. adalet ve eşitlik ilkesine uygun olur.

Tavancı
Tavancı - 2 ay Önce

Taban maaşa zam yapmadan hekimlik onurumuz hep yerlerde olacak. Arkadaş hasta olsak ya da biraz yıllık izin alsak mecburen performans yapamayınca 10bin maaşa talim. Aynı durumdaki temizlik personeli de 8-9bin maaş alsın. Yahu çok birşey istemiyoruz pratsiyen 15bin uzman 20bin sabit versen yeter. İzinli ya da hasta değilsek yine performans yaparız... onurumuzu iade edin....

Süleyman
Süleyman - 2 ay Önce

Memleketin en yetkin üniversite hastanelerinde, öve öve bitirilemeyen şehir hastanelerinde en kritik servislerde uzman doktor kalmadı.Randevu almak, hemen tedavi olabilmek tanıdığınız yoksa mümkün değil.Özel hastanelerde özellikli ameliyatların fiyatı 100 bin tl den başlıyor. Bu ameliyatlar eskiden devlet hastanelerinde ücretsiz yapılabilıyordu. Doktorlara bir miktar iyileştirme yapılmış olsaydı , devlet hastanelerinden ayrılmayacaklardı ve bu ameliyatlar için yüzbinlerce lira vermek zorunda kalmayacaktık.Yoksullaşan halkımız da hala doktorlara verilen maaşın fazla olduğunu konuşadursun!!!!

İbrahim
İbrahim - 2 ay Önce

TABİPLER BİRLİĞİ VE ONBİNLERCE HEKİMİ TEMSİL EDEN HEKİM SENDİKALARIYLA GÖRÜŞME ZAHMETİNDE BULUNMAYAN SAĞLIK BAKANIMIZ BUNUN YERİNE SOSYAL MEDYA FENOMENLERİYLE BİRARAYA GELEREK HEKİMLERİ NE KADAR CİDDİYE , ALDIĞINI, HEKİMLERİN ÇIĞLIKLARINA NASIL DUYARLI OLDUĞUNU, ONLARA NE KADAR ÖNEM VERDİĞİNİ GÖSTERMİŞTİR MAALESEF!!!!TÜM HEKİMLERİ KÜSTÜRDÜNÜZ, MAĞDUR ETTİNİZ !!!

UZM.DR.
UZM.DR. @İbrahim - 1 ay Önce

SOSYAL MEDYA FENOMENİ OLDUKLARI NERDEN ÇIKTI. OLAYI MANİPÜLE ETMEYİN.TOPLANTIYA KATILANLARIN BİRÇOĞUNUN TAKİPÇİ SAYSI 200-300.

laa git işine
laa git işine - 2 ay Önce

bakıyorum hepiniz cin gibi dinliyorsunuz oraya gittiniz mi sesiniz çıkmıyor hastaneye geliğinizde de atıp tutuyorsunuz bakanlık için hangisi doğru yoksa hocanın fil fırkası m ?Bilenler bilmeyenlere anlatsın hepiniz aynısınız taklacılar

Bize ne gerek
Bize ne gerek - 2 ay Önce

Bakan doktorlarla görüşür tabi herşey doktorlar ile çözülüyor. Sağlık personelini umursayan mı var? Lafa gelince sağlık ekip işi ama iş paraya gelince doktorlara herşey. Performans işi bile doktordan yana. Doktorlar hastane ortalamasını aşağı çekip sağlık personellerinin ek ödeme almasını engellemek için puan komitelerinde 40 takla atıyor. Bu dünyada helal haram demeden para yiyenler ile öbür tarafta görüşcez

Seyfi Kartalkuşunacak
Seyfi Kartalkuşunacak - 1 ay Önce

Sağlık çalışanları ile toplantıya devam edecek mi?
Temizlik görevlileri
Hizmetli
Vhki/memur/şoför
Şef
Hemşire/ebe/sağlık memuru/radyoloji/laborativar

SIRADAKİ HABER