banner1

Bakan KOCA'dan Demet AKALIN'a Cevap

Bakan KOCA'dan Demet AKALIN'a Cevap

Koca, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından medyada yer alan "Nefes bebek" ve sağlık durumu ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Kalbinde yırtık, makat darlığı ve akciğer kaynaklı nefes problemi olması sebebiyle sağlık durumunun riskli olduğu belirtilen Nefes bebek için sanatçı Demet Akalın'ın, "Hastane bulur muyuz? Sağlık Bakanlığı sesimizi duyar mı?" şeklindeki çağrısına yanıt veren Koca, şunları kaydetti:

"Nefes bebeğin yatışının ve gerekli takibin yapılması için talimat verilmiştir. Nefes yavrumuza acil şifa diliyor, ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sağlık Bakanlığı olarak vatandaşlarımızın sesine kulak vermek en birincil vazifelerimizdendir."

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2019, 09:49

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
ANKARA
ANKARA - 5 ay Önce

Bir hastanın tedavi olmak için sesini Bakan a kadar duyurması gerekiyorsa vay halimize. Sayın Bakan çok medyatiksiniz belli ki. Ama bu durumu bir sorgulayın. Bu hastaların sıkıntılarını yukarılara ulaştırmasına gerek kalmasın artık. Gariban insan için bu devir gerçekten zor. Allah yardımcıları olsun...

Tazmania
Tazmania - 5 ay Önce

Tamam Tribünlere oynayalım yine ve hep birlikte soralım ; Demet Akalına veya Bakan Beye ulaşamayan binlerce müşkül hasta ne yapacak? Münferit vakalarla tek tek ilgilenmek yerine Ülke genelinde sistemi iyileştirmek Bakanlığın ve Bakanın esas görevi değil midir? Sistem zaten iyiyse'' Hastane bulun lütfen'' diye niye tivitli duyuru yapılıyor ve karşılık buluyor ? Biraz ciddiyet lütfen.

SIRADAKİ HABER