Bahçeli'den emekli ve memur zammı açıklaması

MHP lideri Bahçeli, milyonlarca emekli ve memurun beklediği zam oranlarıyla ilgili açıklama yaptı. Bahçeli, "Temennim hiçbir insanımızın enflasyona ezdirilmemesidir." dedi.

Bahçeli'den emekli ve memur zammı açıklaması

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Türkiye'nin önünü kesmek için kurgulanan ekonomik operasyonların şiddetlendiğini belirterek, "Aziz milletimiz CHP musibetinin içyüzünü görmüştür. Kimlere önayak olduklarını tespit etmiştir. CHP'nin bütün yalanları ters dönmüştür. CHP Genel Başkanı asıl şu sorunun cevabını vermelidir: Siyasi gelecek için CHP'nin hükmü şahsiyetini kimlere sattılar? Bu zillete nasıl tamam dediler?" diye sordu.

Bahçeli, emekli ve memur maaşlarından, döviz kuruna, erken seçim tartışmalarından, 128 milyar dolar eleştirileriyle ilgili Türkgün Gazetesi'nden Kadir Yıldız'a konuştu.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

TÜRKİYE ANORMAL BİR EKONOMİK SALDIRIYA UĞRADI

Bahçeli ekonomideki yaşanan sorunları "Türkiye anormal bir ekonomik saldırıya uğradı. Döviz kurundaki yükselişlerin hiçbir ekonomik temeli yoktu. Ekonomik bylokçular, FETÖ'cü şerefsizler, bölücü çevreler bu süreçte her türlü tezgahı kurdular. 21 Eylül'den itibaren döviz fiyatındaki artış menfi olarak vatandaşlarımızın refahına doğrudan doğruya sirayet etti. Terörle, darbe teşebbüsüyle, dış baskı ve şantajla yapılamayanlar ekonomide cephe açılarak başarılmak istendi. Mavi vatandaki mücadelemizden kaygı duyanlar, Suriye'deki duruşumuza karşı olanlar, Irak'ın kuzeyindeki, Libya'daki, Afrika'daki, Kıbrıs'taki, Kafkaslar'daki müessir vasfımızdan şikayetçi olanlar üzerimize kur silahıyla geldiler. Faiz lobisi devreye girdi. Rant grupları harekete geçti. Küresel tefeciler ekonomik huzurumuza musallat oldu. Türkiye'nin önünü kesmek için kurgulanan ekonomik operasyonlar günbegün şiddetlendi. Bir ara dolar kuru 18,36 TL'yi bile buldu. 20 Aralık'ta Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamış olduğu Kur Korumalı TL Mevduat Sistemiyle dövizin ateşi düştü, kurun üzerindeki köpük gitti. Elbette döviz kuru artarken fiyat etiketlerini haddinden fazla şişirenlerin artık yapması gerek tek şey döviz kuru yükselmeden önceki seviyelere fiyatları çekmektir. Vatandaşlarımızın temel ihtiyaç maddelerinin fiyatlarını indirmeyen haksız ve haram kazancın tarafıdır." ifadelerini kullandı.

Kaynak:Türkgün Gazetesi

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rasim
Rasim - 3 hafta Önce

Devlet baba sen ve Reis birlikte olduğunuz ve destek olduğunuz sürece iç ve dış çakallar bu ülkeye hiçbir şey olmaz inşAllah.

Yozgat Sağlıkçı
Yozgat Sağlıkçı - 3 hafta Önce

Devlet işini bilir hiç bir çalışanını mağdur etmez asgari ücretliyi ihya etti memura extra verdi polise, öğretmene, engellilere, sosyal yardım ihtiyacı olanlara fazlasıyla verdi, emekliye %30-40 konuluyor. Son 50 yılın zamları yapılıyor. Sağlıkçıyada verecektir verirse burdakiler yine utanmayacak. Demekki neymiş Ak parti yapar diğerleri fitne çıkarır. Bu Vatan hepimizin yeterki birlik olalım

Elmas
Elmas - 3 hafta Önce

şuraya ne yazsam olmaz ne desem anlaşılmaz herkes kendi keyfinden bakıyor işine geldiği yorumluyor oysa zor dönemden geçerken zorluk çekmeyen vatan sevgisini siyasete dönüştüren o bizden sizden diyerek ayrıştıranlar ne olacak böyle bilmiyorum

Sefa
Sefa - 3 hafta Önce

Başkanım
Sağlıkçıları ayrıştırılarak doktorla karşı karşıya getirdiler. Şimdide zamdan vazgeçtiler. Bunlar çocuk gibi devlet itibarını küçültüyor.

Att
Att - 3 hafta Önce

Memur maaş zammı hakkında ne demiş anlamadım. Vardır bi bildiği diyelim.

SIRADAKİ HABER