Aşıyı da PCR'ı da Reddeden Tilbe'nin Konseri İptal Edildi

Tilbe, aşı karşıtı açıklamalarıyla gündeme gelmiş, kendi konserine giderken PCR testi olmayacağını söylemişti

Aşıyı da PCR'ı da Reddeden Tilbe'nin Konseri İptal Edildi

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Aşıyı da PCR'ı da reddediyorum" diyerek aşı karşıtı açıklamalarda bulunan şarkıcı Yıldız Tilbe'nin 18 Eylül'de Kıbrıs'ta vereceği konser iptal edildi.

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında 6 Eylül itibariyle konser ve etkinlik alanlarına katılacak kişilerin aşı ya da PCR testi yaptırmasının zorunlu hale getirildi. 55 yaşındaki şarkıcı Yıldız Tilbe ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla aşıya ve PCR testine karşı olduğunu açıkladı.

Aşı karşıtı paylaşımlarıyla gündeme gelen Yıldız Tilbe'nin 18 Eylül'de Kıbrıs'taki bir otelde vereceği konserin de iptal edildiği ileri sürüldü.

Yıldız Tilbe’nin aşı karşıtı ifadeleri kamuoyunda tepki çekmişti. Tilbe, aşı ve PCR testi ile ilgili yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullanmıştı:


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

"Aşıyı da PCR'ı da reddediyorum. Allah'ın dediği olur. İsteyen aşı olur istemeyen olmaz bu insanın tercih hakkıdır. Tüm yasaların kanunların üstündedir. İnsanın kişilik hakları dokunulmazdır. Konsere gidenlere PCR zulümden başka bir şey değil. Sinemada film izlemek için seyahat için PCR testi yapmak zulümdür. Ben kendi konserime giderken PCR testi olacağım, olmam ki. PCR da aşı da olmayacağım, çalışmam yasaklanacak mı, çalışamayacak mıyım? Benden uzak durun gerçekten." 

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat
Sedat - 2 ay Önce

Ne desen boş.Anlamazlar. Tarih seni haklı çıkaracak, çıkardı da aslında. Allah ın dediği olur dedin ya. O kadar. Gelsin dislike lar....

Cahil cuhela
Cahil cuhela @Sedat - 2 ay Önce

Hayatında tevekkül denen birşey duydun mu ? Peygamberin salgın hastalık ile ilgili hadislerini okudun mu ? Kader ayetlerine hiç baktın mı ? Kafanızda geleneksel bir aptallıktan gelen bir kader saçmalığınız var İslam'la alakası yok. Sizin kader işi kendi kafanızdaki dinde var İslam'da değil. Aç da meal oku tefsir bile değil belki biraz ufkun açılır. Okumadığınız bir dine nasıl inanıyorsunuz, Allah'ın indirdiğini neden araştırmıyorsunuz ?

Hakkında
Hakkında - 2 ay Önce

Cahiller için muhakeme. Evli insanlarla takılıp bir de kanun hak hukuk tercih hakkı demezler mi ? Salgında başkasının hayatını tehlikeye atmak nasıl bir hakmış ?

Veli
Veli @Hakkında - 2 ay Önce

Doğru. Aşı olunca hasta olmuyorsun ve bulaştırıcılık olmuyor. Unutmuşuz. Birde vevap olmayınca bel altınız yokmu

AŞI BAĞNAZLARI
AŞI BAĞNAZLARI - 2 ay Önce

Çok değil yıl sonra bu kadına hak vereceksiniz

Haluk
Haluk @AŞI BAĞNAZLARI - 2 ay Önce

Aşı olmayanlar isteyen olsun istemeyen olmasın diyor adları aşı karşıtlığına çıkıyor. Aşı bağnazları aşı olmayanlara hep hakaret hep akıl verme. Yahu aşınızı oldunuz kurtuldunuz bırakın olmayanlar düşünsün. Bir fikir.....

DOĞRUCU
DOĞRUCU - 2 ay Önce

Kadın haklı, aşı olunca sanki hasta olmuyorsun hastalığı bulaştırmıyor sun. Hafif geçirme işi de yalan yoğun bakımda görüyorum iki doz aşı olup genel durumu kötü olan hastaları.

Kral hom
Kral hom - 2 ay Önce

Aşı yaygınlaşmadan önce yayılım, hastaneye yatış, ölüm oranı daha fazla idi. Bir sürü kısıtlama olduğu halde. Şu an herşey serbest ve hastalık kontrollü gidiyor. Demek ki neymiş aşı haklıymış siz değilmişsiniz. Sizin bir tarafınızı koruyanlar da aşı olanlar. Hiç kimse aşı olmasa belki de bu aşağıdaki yorumcular ve Yıldız Tilbe ölmüş olacaktı

Sedat
Sedat @Kral hom - 2 ay Önce

İlk vakanın çıktığı günden aşı başladığı güne kadar olan toplam vaka ve ölüm sayısına bak. Aşı başladıktan sonraki 8 aylık döneme bak. Takip etmesek yutturursun. Ne kadar rahat sallıyorsun böyle

Cengaver
Cengaver - 2 ay Önce

Ekolümsün.. ⭐⭐⭐
Seni de bilim kuruluna alsalar ne güzel olurdu. Bizim filim kurulunda ki uşaklardan daha delikanlısın onlardan çok kafan basıyor. Bizim filim kurulundan bir cacık olmaz.


SIRADAKİ HABER