Ak Partili vekil: Eti gramla, sebzeyi taneyle alın..

ELAZIĞ AK Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ'dan vatandaşa dalga geçer gibi tasarruf önerileri geldi. "Kiloyla et almayın, eti gramla alın" diyen Demirbağ, "Sebzeyi meyveyi taneyle alın" deyip ekledi: "Turfanda yemeyin, sağlığa zararlı..."

Ak Partili vekil: Eti gramla, sebzeyi taneyle alın..

Türkiye'nin gündeminde döviz kurlarının yukarı yönlü hareketiyle birlikte temel yaşam ürünlerinde yaşanan yüksek fiyat artışları var.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı'nın düzenlediği halkla buluşma toplantılarına katılan Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

"BU MİLLET İÇİN ÖNEMLİ OLAN ÖNCE VATANDIR"

Türkiye'yi Amerika'nın talimatı ile Suriye'ye çevirmeye çalışanlar olduğunu söyleyen Demirbağ, "Suriyelilerin gideceği bir yer var ama bizim gideceğimiz bir yer yok. Bir millet için önce önemli olan vatanıdır, haysiyetidir, şerefidir. Ekonomik sıkıntı çekebiliriz. Bizim gideceğimiz bir yer yok, öncelikli olan vatandır." dedi.

"İKİ KİLO ET YİYORSAK YARIM KİLO YERİZ"

Vatandaşlara önerilerde de bulunan Demirbağ, aldıkları ürünleri daha az almalarını, turfanda almalarının sağlık açısından da iyi olmadığını belirterek, "Normal şartlarda ayda iki kilo et yiyorsak yarım kilo yeriz. Domatesi iki kilo yerine iki tane alırız.

"FIRSATÇILARA FIRSAT VERMEYELİM"

Kış günü turfanda sebzeleri kullanmak zaten sağlığa da çok faydalı değil. Biber alacağız, 3 tane alırız 1 kilo alacağımıza. Bunlara, bu fırsatçılara tefecilere, vicdansızlara bu fırsatı vermeyelim derim ben" diye konuştu

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
SAYIN VEKİLİM KURAYLA İŞE ALINANLARIN KRİTERİ NEDİR ALLAH AŞKINA
SAYIN VEKİLİM KURAYLA İŞE ALINANLARIN KRİTERİ NEDİR ALLAH AŞKINA - 2 hafta Önce

BİR AİLE FUL TAYM ÇALIŞIYOR BİR KİŞİ İŞSİZDE OLSA İLK KURADA İSMİ ÇIKIP ATANIYOR 4x4 YAŞIYOR.BENDE TEK BAŞIMA 8 NÜFUS BİR MUHLİS OĞLUM TÜM KURALARA MÜRACAAT ETTİ ANCAK BİR TEK YEDEKTE BİLE İSMİ ÇIKMADI.BU NASIL BİR ADALET BİR AİLEYİ İHYA ETMEK BİR AİLEYİDE SEFALETE MAHKUM ETMEK.TEK BİR KEZ YEDEĞE İSMİ ÇIKSA GAM YEMEM.HER ALIMA MÜRACAAT ETTİK AVUCUMUZU YALADIK.ALLAH ŞAHİDİZ ALLAH BÜYÜK İYİYİDE GÖREN O KÖTÜYÜDE ONA SIĞINMIŞIZ.O DEDİĞİNİZ ETİ GRAMLADA ALAMIYORUZ.SEBZEYİDE MARKETLER ÇIKMA ALIYORUM İMKANIM ÖLÇÜSÜNDE ALLAH ŞAHİDİMDİR.FEDAKARLIĞI HERKES YAPMASI GEREKMEZMİ.ADALETLİ OLUNMASI GEREKMEZMİ.VATAN HEPİMİZİN VATANI.HERKES FEDAKARLIK ETSİN.BİZ ZATEN DOĞUŞTA FEDA ETMİŞİZ KENDİMİZİ.SAYIN VEKİL.

ahmet
ahmet - 2 hafta Önce

hiçkimse kusura bakmasın bunları ve ağa babalarını bu millet seçti.seçtiklerinin yönetiminede katlanacak.adamlar aklımızla dalga geçiyor.

sağlık
sağlık - 2 hafta Önce

"ekmek bulamayan pasta yesin" sözü ile yarışıyor mübarek

ali
ali - 2 hafta Önce

geçin dalganızı bakalım o sandık gelince görürsünüz

SAGLIKÇI
SAGLIKÇI - 2 hafta Önce

önce kendi içimizdeki fırsatçılara izin vermeyelim.30.40.milyar alacagınıza 10 milyar alında görelim.

TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI BU KADAR ADİL BİR ÜLKEYİZ BELEŞ MÜDÜR ATANIR HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN SÖZLEŞME KILIFIYLA SINAV KAZANIRSIN ATANMAZ 8 YILDIR MAĞDUR EDİLİRSİN.İŞTE BÖYLE ADİL YÖNETİLİYORU
TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI BU KADAR ADİL BİR ÜLKEYİZ BELEŞ MÜDÜR ATANIR HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN SÖZLEŞME KILIFIYLA SINAV KAZANIRSIN ATANMAZ 8 YILDIR MAĞDUR EDİLİRSİN.İŞTE BÖYLE ADİL YÖNETİLİYORU - 2 hafta Önce

TÜM TÜM SEÇİLMİŞLERİN DİKKATİNE. GEREK SİYASİLER GEREKSEDE SENDİKACILARIN.İLLEDE SENDİKACILARIN.DOĞUANADOLUNUN EN BÜYÜK HASTANESİNDE BELEŞ HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN BELEŞ ATATTIĞINIZ MÜDÜRLERİNİZ.TAŞERON İŞÇİLERE SÖZ GEÇİREMİYOR BÜROLARDA YILLARDIR ÇALIŞIP KENDİSİNİ YETİŞEN ÇALIŞMA HAYATINA KATKI SUNAN HATTA SINAV KAZANIP VHKİ OLARAK ATANMAYAN ÜNİVERSİTE MEZUNU YHS ÇALIŞANLARA BU BELEŞ MÜDÜRLER BASKI MOBİNG UYGULAYARAK SERVİSLERDE ÇALIŞMAYA ZORLANIYOR.BELEDİYE İŞÇİSİNİ,TAŞERONU ÇALIŞTIRAMAYAN BU SÖZLEŞMELİ MÜDÜRLERİNİZ BİZLERE KAN KUSTURUYOR.BU ÜLKENİN ADALET BAKANI BİLE MÜBAŞİRLERİ SINAVSIZ SINIF ATLATTI BİZDE ADALET İSTİYORUZ.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.İŞÇİLER ORTALIKTA GEZERKEN KENDİNİ YETİŞTİRMİŞ İNSANLARA BASKI YAPMAK NE KADAR ADİL?TAŞERONA İTFAİYE ERİNE,MÜBAŞİRLERE BELEŞ KADRO VARDA.BİZ SINAV KAZANDIK 8 YILDIR VHKİ OLAMADIK BELEŞ MÜDÜR OLUNAN BİR ÜLKEDE.HAKKIN KENDİSİ KADI OLACAĞI GÜNDE GELECEK VE O GÜNDEN KORKUN BU CUMA AKŞAMINDA.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ. SEÇİLMİŞLERİN DİKKATİNE. GEREK SİYASİLER GEREKSEDE SENDİKACILARIN.İLLEDE SENDİKACILARIN.DOĞUANADOLUNUN EN BÜYÜK HASTANESİNDE BELEŞ HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN BELEŞ ATATTIĞINIZ MÜDÜRLERİNİZ.TAŞERON İŞÇİLERE SÖZ GEÇİREMİYOR BÜROLARDA YILLARDIR ÇALIŞI YETİŞEN ÇALIŞMA HAYATINA KATKI SUNAN HATTA SINAV KAZANIP VHKİ OLARAK ATANMAYAN ÜNİVERSİTE MEZUNU YHS ÇALIŞANLARA BU BELEŞ MÜDÜRLER BASKI MOBİNG UYGULAYARAK SERVİSLERDE ÇALIŞMAYA ZORLANIYOR.BELEDİYE İŞÇİSİNİ,TAŞERONU ÇALIŞTIRAMAYAN BU SÖZLEŞMELİ MÜDÜRLERİNİZ BİZLERE KAN KUSTURUYOR.BU ÜLKENİN ADALET BAKANI BİLE MÜBAŞİRLERİ SINAVSIZ SINIF ATLATTI BİZDE ADALET İSTİYORUZ.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.İŞÇİLER ORTALIKTA GEZERKEN KENDİNİ YETİŞTİRMİŞ İNSANLARA BASKI YAPMAK NE KADAR ADİL?TAŞERONA İTFAİYE ERİNE,MÜBAŞİRLERE BELEŞ KADRO VARDA.BİZ SINAV KAZANDIK 8 YILDIR VHKİ OLAMADIK BELEŞ MÜDÜR OLUNAN BİR ÜLKEDE.HAKKIN KENDİSİ KADI OLACAĞI GÜNDE GELECEK VE O GÜNDEN KORKUN .SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.

Halil
Halil - 2 hafta Önce

Ne içiyorsanız bende istiyorum

HASAN
HASAN - 2 hafta Önce

gene mi anlamadınız, sayın milletvekili çareyi bulmuş, DAĞILIN BEYLER:))))))))))))


SIRADAKİ HABER