Aile Sağlığı Merkezine Saldıran Kişiler Serbest Bırakıldı

Aile Sağlığı Merkezine Saldıran Kişiler Serbest Bırakıldı

Şanlıurfa'da bir yakınına ilaç yazılmadığı iddiasıyla aile hekimiyle diğer çalışanlarla tartışıp, aile sağlığı merkezinin kapısıyla pencerelerini yumruklayıp gözaltına alınan İsmail A. ile Abdulkadir A., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı
Eyyübiye Mahallesi'deki Nihat Demirelli Aile Sağlığı Merkezi'ne giden İsmail A. ve kuzeni Abdulkadir A., aile hekimi Mehmet Emin Kaynak'tan bir yakınlarının kullandığı ilaç yazmasını istedi. Kaynak ise muayene etmeden böyle bir yapamayacağını söyledi. Doktor ile iki kuzen arasında tartışma çıktı. Güvenlik görevlileri, iki kuzeni dışarıya çıkararak merkezin kapısını kilitledi. İki kuzen bu kez kapı ile pencereleri tekmeleyip, yumrukladı.
Olay anı cep telefonu kamerasında


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Sağlık çalışanlarının polisi aradığını duyan saldırganlar, kaçtı. İhbar üzerine gelen polis ekipleri, iki kişiyi bir süre sonra yakalayarak gözaltına aldı. O anlar, cep telefonu kamerasıyla görüntülenirken, emniyette sorgusu tamamlanan iki kuzen adliyeye sevk edildi. Sorgularında pişman olduğunu belirten İsmail A. ile Abdulkadir A., çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece adli kontrol şartıyla salıverildi.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emektar
Emektar - 2 hafta Önce

Serbest bırakıldı, gene aynı şeyler, degısen hıc bırsey yok, şimdi o yaratıgın yaptıgı yanına kar kaldı, sayın bakanım bu tur olaylara karsı cıddı cezalar ıstıyoruz lutfen bıze sahıp cıkın

Att
Att @Emektar - 1 hafta Önce

Bakan bey yanına kalmayacak dedi, kınadı, ayıpladı,üzüldü, biraz incindi, hafif içi daraldı, sonra derin bir off çekti. Üf dedi püf dedi bitti gitti. Bir bakan daha ne yapsın emektar arkadaş? Sen de bi alemsin.

Sağlık
Sağlık - 1 hafta Önce

Bakan koca takip ediyoruz der şimdi????

hüseyin
hüseyin - 1 hafta Önce

sağlık bakanı da peşini bırakmayacağız diyordu. her şey laf!

sağlıkçı
sağlıkçı - 1 hafta Önce

https://www.saglikpersoneli.com.tr/gundem/bakan-koca-asla-toleransimiz-yok-geregi-yapilacak-h21427.html

saliha
saliha - 7 gün Önce

şaşırmadık ..

SIRADAKİ HABER