Abdurrahman Dilipak: Altıncı aşıyla çip takacaklar

Abdurrahman Dilipak: Altıncı aşıyla çip takacaklar Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, koronavirüs aşısına ilişkin "İnsanlara altıncı aşıdan sonra çip takarak insan-hayvan-makina arasında bir network hazırlamak istiyorlar" iddiasında bulundu.

Abdurrahman Dilipak: Altıncı aşıyla çip takacaklar

Türkiye'de aşı karşıtlığıyla tanınan isimler arasında yer alan Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, katıldığı bir programda koronavirüs aşısına ilişkin iddialar ortaya attı.

Abdurrahman Dilipak, şu ifadeleri kullandı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

"2025 geçiş dönemi, global resetçiler için. Starlink projesini tamamladılar, 5G'yi tamamlamak üzereler, insanın yerini alacak olan humonoid isimli robotlar hazırlanıyor. Bunun yanında, cyborg'ler. İnsanlara altıncı aşıdan sonra çip takarak insan-hayvan-makina arasında bir network hazırlamak istiyorlar."

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
...........
........... - 3 hafta Önce

AÇIKLAMALARINIZI SOMUT GERÇEKLERLE ORTAYA KOYUNUZ. YOKSA, BU AÇIKLAMAYA GÖRE ÇOK FAZLA BİLİM-KURGU FİLMİ SEYRETTİĞİNİZ ORTAYA ÇIKIYOR!!!!

ali
ali - 3 hafta Önce

o zaman kenevir ekelim demedi mi

Mine
Mine - 3 hafta Önce

Başka hiç işleri yoktu çünkü seni izlemekten başka neden kendini bu kadar önemli gördüysen artık şizofren olmaya doğru emin adımlarla ilerliyorsunuz

SIRADAKİ HABER