7 yaşındaki öğrenciyi şırıngalı çikolata mı öldürdü?

7 yaşındaki öğrenciyi şırıngalı çikolata mı öldürdü?

Başsavcılık, Keçiören ilçesinde dün hayatını kaybeden 7 yaşındaki ilkokul öğrencisi Mert Yağız Köksal'ın, okul kantininden aldığı şırıngalı çikolatayı yediği esnada nefes alamayarak fenalaştığını, ardından vefat ettiğini açıkladı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Keçiören ilçesinde dün hayatını kaybeden 7 yaşındaki ilkokul öğrencisinin, okul kantininden aldığı çikolatayı yediği sırada nefes alamayarak fenalaştıktan sonra vefat ettiğini bildirdi.

Başsavcılıktan yapılan açıklamada, Keçiören ilçesindeki Şehit Ahmet Kabukçu İlkokulu birinci sınıf öğrencisi Mert Yağız Köksal'ın aniden fenalaşarak hayatını kaybetmesiyle ilgili adli soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

Köksal'ın okul kantininden aldığı çikolatayı yediği esnada fenalaştığı belirtilen açıklamada, şu bilgiler verildi:

"Keçiören Şehit Ahmet Kabukçu İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Mert Yağız Köksal'ın, (ilk bilgilere göre) sabah 8.30'da okul kantininden aldığı şırınga şeklindeki oyuncak sıvı çikolatayı yediği sırada nefes alamayarak fenalaşması üzerine yapılan müdahalelere rağmen saat 9.10'da vefat ettiği, ölü muayene işleminin yapıldığı ve kesin ölüm sebebinin tespiti amacıyla Köksal'ın naaşı adli tıp kurumuna sevk edildiği kamuoyuna duyurulur."

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 10 ay Önce

Yazık olmuş adamın tekinin ceketini tutmuş boğazını göstererek adamda boğazına birşey kaçtığını anlayarak sırtını sıvazladım ama bişey değişmedi demiş. Bir basit manevra ile bir hayat kurtulabilirdi. Allah yakınlarına sabır versin ne kadar acı bir durum :(

SELİMCAN
SELİMCAN - 10 ay Önce

ÇOK ÜZÜCÜ,ALLAH RAHMET EYLESİN.RABBİM AİLESİNE SABR VERSİN. SAYGILARIMLA.

halktan
halktan - 10 ay Önce

okullara hemşire verilmesi şart

SIRADAKİ HABER