43 ilin bağlantı noktasında trafik kilitlendi!

43 ilin bağlantı noktası olan Kırıkkale'de memleketlerine giden vatandaşların dönüş yolculuğu sırasında trafik yoğunluğu yaşandı. Trafik ekipleri ulaşımın aksamaması için yoğun çaba gösteriyor.

43 ilin bağlantı noktasında trafik kilitlendi!

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması öncesi hafta sonu tatilini geçirmek için memleketlerine giden vatandaşlar, dönüş yolunda "kilit kavşak" olarak adlandırılan Kırıkkale'de trafik yoğunluğuna neden oldu.

Tatillerini memleketlerinde veya şehir dışında geçirenlerin saat 05.00'de kısıtlamanın sona ermesinin ardından dönüş yolculuğunun başlamasıyla ulaşımda 43 ilin kara yolunun bağlantı noktası olan Kırıkkale'de uzun araç kuyruğu oluştu.

43 ilin bağlantı noktasında trafik kilitlendi Kuyruğun sonu görünmüyor


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Özellikle Kırıkkale-Ankara kara yolunda yaşanan yoğunluk nedeniyle araçlar yavaş ilerlerken, trafik ekipleri de ulaşımın aksamaması için yoğun çaba gösteriyor.

Ekipler, Yeni Sanayi ve Yenişehir kavşaklarında akımı çekerek, trafik yoğunluğunu azaltmaya çalışıyor.

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
asi
asi - 2 hafta Önce

ne önemlşi haber saglıkla ne alakası var bu haberin

Dr.Cevdett
Dr.Cevdett - 2 hafta Önce

O yol 10 yıldır her bayramda öyle kalabalık oluyor. Ankara'ya kadar kuyruk sürüyordu. Ulaştırma bakanı aracıyla gitse görür. Ama o yollar uçaktan görünmez...Ankara-Kırıkkale arası ya yol genişletilmeli ya da paralel yeni bir yol mutlaka yapılmalı...

SIRADAKİ HABER