2020-KPSS Branş Bazında Sıralamaların Güncellenmesi

ÖSYM, KPSS'ye katılan adayların, sınav sonuçlarına göre branş bazında sıralamalarını, "https://ais.osym.gov.tr" internet adresinden erişime açtı.

2020-KPSS Branş Bazında Sıralamaların Güncellenmesi

ÖSYM'den Yapılan Açıklama

ÖSYM'nin internet sitesinden, "2021 KPSS-Lisans: Branş Bazında Sıralamalar", "2020 KPSS-Lisans, Ön Lisans ve Ortaöğretim: Branş Bazında Sıralamaların Güncellenmesi", "2018-EKPSS ve 2020-EKPSS Branş Bazında Sıralamaların Güncellenmesi" başlıklarıyla 3 ayrı duyuru yayımlandı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Buna göre, bu sınavlara katılan adayların sınav sonuçlarına göre branş bazında sıralamaları, ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi'ne yansıtıldı.

Adaylar, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden, T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile sıralamalarını öğrenebilecek.

Bilgilendirme amacıyla oluşturulan sıralamalar, aynı alanda sınava giren adayların başarı durumlarını değerlendirme imkanı sağlıyor.

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
!!!!!!!!!
!!!!!!!!! - 4 hafta Önce

Binlerce genç üniversiteyi bitirmiş, bir o kadar da KYK borçlarından dolayı ödeyemediklerinden faiz üzerine faiz yiyorlar.Hani nerde bunlara iş. Birde utanmadan 3 çocuk yapın diyorsunuz. ALLAH belanızı versin,bitirdiniz bu gençleri.

SIRADAKİ HABER