Yılmaz " Kimse idareciliğinin arkasına sığınarak yaptığım yanımda kâr kalır düşünmesin."

Sağlık Sen Rize İl Başkanı İsmail Yılmaz "Son günlerde ülkemizde gündemi işgal eden bir konuda, idarecilerin Pan(de)m iye rağmen Mobbing türü ( psikolojik şiddet, baskı, kuşatma, taciz, rahatsız etme veya sıkıntı vermek) anlamlarına gelen hâl, hareket ve tavır göstermeleri kabul edilemez!"dedi.

Yılmaz " Kimse idareciliğinin arkasına sığınarak yaptığım yanımda kâr kalır düşünmesin."
Açıklamasında "Zulüm ile Abad olanın Ahırı berbat olur.
Son günlerde ülkemizde gündemi işgal eden bir konuda, idarecilerin Pan(de)m iye rağmen Mobbing türü ( psikolojik şiddet, baskı, kuşatma, taciz, rahatsız etme veya sıkıntı vermek) anlamlarına gelen hâl, hareket ve tavır göstermeleri kabul edilemez!
Herkes aklını başına toplasın! Kimse idareciliğinin arkasına sığınarak yaptığım yanımda kâr kalır düşünmesin.
Bu makamlar, insanlara tepeden bakma yeri değildir. Önce kendini bileceksin, sonrasında seni bilirler. Kendini bilmezle işimiz olmaz.
İdareciler zinciri birbirine selam verirken, selam yerine şikayet malzemesi olarak ağzına aldıkları kişilerin vebal leri nı yüklenirler.
Her vabal bir zulüm dur. Zulüm ile abad olunmaz, olanın ahırı berbat olur." ifadelerine yer verdi.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
.
. - 3 gün Önce

Yetkili sendika başkanları böyle açıklamalar yapmasınlar yakışmıyor. Ülkemizde belediyeler gibi dönemlik sözleşmeli yöneticilik sistemine ön ayak oldunuz yalnız belediye de halkın oyuyla geliyor sözleşmeli yöneticilik sisteminde tek kriter torpil.
Siz ki geneli Liyakatsız idarecilik vasfı olmayan insanları başımıza yönetici olarak atanıp kendi egolarını tatmin etmek için sağlık personeline zülümü reva gördünüz şimdide bu tür şikayetleriniz yetkili sendika olduğunuz için komik geliyor.

SAYIN BAŞKAN SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANIYOR HAKMI
SAYIN BAŞKAN SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANIYOR HAKMI - 2 gün Önce

KENDİNİZ REFERANS OLUP SENDİKA OLARAK ATANMALARINA SÖZLEŞMEYLE KRAL EDİLİP TEPEMİZE ÇIKARILANLARA SİZ SENDİKADA GEÇMİŞTE ORGANİK BAĞI OLANLARI VE KENDİNİZE YAKIN GÖRDÜKLERİNİZİ İŞ BAŞINA GETİRİYORSUNUZ.SONRADA KENDİNİZLE ÇELİŞİYORSUNUZ. YAPMAYIN ALLAH AŞKINA BU ADAMLAR TEPEDEN İNME LİYAKATSİZ,EMEKSİZ VE GAYRETSİZ TEPEDEN İNME O KOLTUĞA OTURUNCA ZAFER SARHOŞLUĞU YAŞIYORLAR.BU ÜLKEDE SINAVLA KAZANILAN HAK VERİLMİYOR.AMA SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANIYOR.NEYİN HAKKI NEYİN HUKUKUNU SAVUNUYORSUNUZ.İDARECİLER HAKLI.2351 VHKİ SINAVLA KAZANDIĞI KADROSUNU ALAMADIĞI İÇİN 8 YILDIR HAYIR DUA OKUYOR.

SIRADAKİ HABER