"Unvan Değişikliği sözlü sınav tarihleri açıklanmadı"

Kamu Sen Genel Başkanı Önder Kahveci 17 Ekim 2020 tarihinden bugüne kadar ilan edilmeyen Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği yazılı sınavını kazananların mülakat tarihinin ilan edilmemesine tepki gösterdi. Kahveci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Unvan Değişikliği sözlü sınav tarihlerini bir an önce açıklayarak süreci tamamlayın dedi.

"Unvan Değişikliği sözlü sınav tarihleri açıklanmadı"

Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği yazılı sınavını kazananlar 17 Ekim 2020 tarihinden beri sözlü sınavın yapılmasını bekliyorlar. Böyle bir bekleme süresinin bir izahı ve mazereti olamaz.

Yazılı sınavları aynı tarihte yapılan sınavlardan Görevde Yükselme Sınavının mülakatları Nisan ayında tamamlandı. Unvan değişikliği yazılı sınavını kazananlar niçin bekletiliyor anlamak mümkün değil.

Bu konuyu defalarca gündeme getirdik. Bir kez daha Sağlık Bakanlığı'na sesleniyorum; Bu duruma bir son verin, Unvan Değişikliği sözlü sınav tarihlerini bir an önce açıklayarak süreci tamamlayın.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2021, 01:56

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
ünvan
ünvan - 1 ay Önce

sözlü sınav tarihini açıklayın demiş barajı geçenlere ünvanları verilsin.........................

ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH
ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH - 1 ay Önce

VUR VUR İNLESİN ÖNDER BEY DİNLESİN - MALUM SEN YANDAŞLARINI SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR YAPMAKLA MEŞKUL.ÖNDER BEYDE BEYAZ ÖNLÜKLÜLERLE MEŞKUL.2351 VHKİ SINAV KAZANIP ATANMADI BUNU GÖRMEZDEN GELEN ÖNDER BEY ÇST İÇİN YARGIYA GİTTİ GÖREVE BAŞLATILMAYAN ÇST Nİ GÖREVE BAŞLATTI.İŞTE MESLEK TAASSUBU İŞTE ÖNDER BEY.MALUMSENDE SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATATIP DİYETİNİ BİZE ÖDETİP ZULM ETTİRİYOR.AL SANA HAK HUKUK ADALET.FUKARA DÜŞMANI ÖNDER BEY.

VUR VUR İNLESİN ÖNDER BEY DİNLESİN
VUR VUR İNLESİN ÖNDER BEY DİNLESİN @ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLA - 1 ay Önce

KAMUSEN , MEMURSEN ORTAK ÇALIŞMASI DİLEĞİ . ÜNİVERSİTE MEZUNU EK GÖSTERGESİ OLAMAYAN YHS PERSONELİ DE İCRAAT BEKLİYOR . TÜM YHS ÇALIŞANLARINA EĞİTİM DURUMLARINA UYGUN G.İ.H. KADROSU VERİLMESİNİ BEKLİYORUZ.YETER YANDAŞLARINIZI MÜDÜR YAPIP KUL HAKKI YEDİĞİNİZ.ALLAH SORSUN 2351 VHKİ SINAVLA KAZANDIĞI KADROSUNA ATANMIYOR.YANDAŞLARINIZI MÜDÜR YAPIP BİZLERE ZULM ETTİRİYORSUNUZ.

ahmet tahtacı
ahmet tahtacı - 1 ay Önce

sınavın üstünden 10 ay geçmesine rağmen mülakat yapılmayarak mağdur ediliyoruz biz sağlık çalışanları bunları hak etmiyoruz

2351 VHKİDE 8 YILDIR SINAV KAZANDI ATANMADI BİZDE GERİYE DÖNÜK HAKKIMIZI İSTİYORUZ MADDİ MANEVİ
2351 VHKİDE 8 YILDIR SINAV KAZANDI ATANMADI BİZDE GERİYE DÖNÜK HAKKIMIZI İSTİYORUZ MADDİ MANEVİ @ahmet tahtacı - 1 ay Önce

ŞUAN TAŞERON KADRO ALDI.KIZILAYCILAR,İK OKULLU İTFAİYE ERLERİ,EN SONDA MÜBAŞİRLER SINAVSIZ SINIF ATLADI KİMSE BUNLARI KONUŞMUYOR.2351 VHKİDE SINAV KAZANDIĞI HALDE ATANMADI.ADAMLAR YANDAŞLARINI SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATATIP BİZLERE KAN KUSTURUYOR.BU FUKARA DÜŞMANI ÖNDER BEYDE ÇST İÇİN YARGIYA GİTTİ ONLARI BAŞLATTI .BİZ 2351 VHKİ İÇİN HİÇ KONUŞMADI BİLE BU FUKARA DÜŞMANINI BİZDE ALLAHIN MAHKEMESİNDE MAHKEME-İ KÜBRADA YARGILATACAĞIZ DAVACIYIA DAVACI.ALLAH TAHTINI TACINI BAŞINA YIKSIN İNŞALLAH.SINAV KAZANAN ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.

Denetim Nerde
Denetim Nerde - 1 ay Önce

Bu zamana kadar nerdeydiniz.Senelerdir harvurup harman savuruluyor.Atadiklari idareciler gelir gider hesabi yapmiyorlar ne yazikki,nasil olsa devletin parasi kendi paralari olsa 3 kurusun hesabini yapiyorlar.Yazikki ne yazik herkez ego pesinde ,devletse daha tasarruf diyor????

mehmet02
mehmet02 - 6 gün Önce

2351 KİŞİ DEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIĞIMIZ HALDE ATAMAMIZ YAPILMADI HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ

SIRADAKİ HABER