Türk Sağlık Sen Eskişehir Şubesi Başkanı Kararman, başkanlığa tekrar aday olmayacak

Türk Sağlık Sen Eskişehir Şubesi Başkanı Hüseyin Kararman, önümüzdeki günlerde yapılacak seçimde başkanlığa tekrar aday olmayacağını açıkladı. Kararman, yayımladığı mesajla sendika üyelerine veda etti.

Türk Sağlık Sen Eskişehir Şubesi Başkanı  Kararman,  başkanlığa tekrar aday olmayacak

Kararman veda mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Değerli üyelerimiz, kıymetli dostlarım; Türk Sağlık-Sen in kuruluşundan bu yana çeşitli görevlerde bulundum. 2013 yılı Kasım ayında yapılan seçimle Türk Sağlık-Sen Şube Başkanlığı’na delegelerimizin teveccühü ile seçilerek iki dönemdir(8 yıl) onur ve gururla şube başkanlığını sürdürmekteyim.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Şube başkanı olmadan verdiğim (iki dönem şube başkanlığı yapacağım)sözü üzerine 20 Kasım’da yapılacak sendika seçiminde görevimi sonlandırıyorum.

Bu sebeple 16 Temmuz itibarı ile emeklilik dilekçemi vererek 31 senelik memuriyet hayatımdan sonra emekli oldum.

20 Kasım’da yapılacak olan seçime kadar Şube Başkanlığım devam etmektedir.

Şube başkanı olduğum ilk dönemden bugüne kadar desteğini esirgemeyen Sayın Genel Başkanım Önder Kahveci başta olmak üzere Genel Başkan Yardımcılarımıza, Şube Başkanlarımıza, Yönetim Kurulu Üyelerime, İl-İlçe-İşyeri temsilcilerimize, Kadın Kolları Başkanıma ve üyelerine, dostlarıma, bugüne kadar teşkilatımıza destek veren dik duruş timsali siz üyelerimize saygı ve teşekkürlerimi sunar, herkesin helalliklerini talep ederim. Benim hakkım var ise helal olsun"

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
HARBİDENMİ YA KEŞKE BAŞKAN KALSAYDIDA SEN YAKAMIZDAN DÜŞSEYDİN ÖNDER BEY.20 YILDIR NE YAPTIN ALLAH AŞKINA İYİ YANDAŞ KAYIRIP ETRAFINA MUTLU AZINLIK İNŞA ETTİN SEN GİT SEN KURTULALIM.İSTEMİYORUZ ARTIK YETER SIRTIMIZA BİNDİN YETERSİZ VE İYİ NİYETTEN YOKSUNS
HARBİDENMİ YA KEŞKE BAŞKAN KALSAYDIDA SEN YAKAMIZDAN DÜŞSEYDİN ÖNDER BEY.20 YILDIR NE YAPTIN ALLAH AŞKINA İYİ YANDAŞ KAYIRIP ETRAFINA MUTLU AZINLIK İNŞA ETTİN SEN GİT SEN KURTULALIM.İSTEMİYORUZ ARTIK YETER SIRTIMIZA BİNDİN YETERSİZ VE İYİ NİYETTEN YOKSUNS - 2 ay Önce

ÖLÜMDE VAR ALLAH HAKLIYI HAKSIZI AYIRACAK AZ KALDI RABBİM İYİSİNİ BİLİR ALEMLERİN RABBİNE HAVALESİNİZ. - 2351 VHKİ SAĞLIKTA SINAV KAZANIP ATANMADI.8 YILDIR MAĞDUR EDİLDİ,MADDİ MANEVİ KAYIPTA OLAN BU İNSANLARA ZULM EDİLDİ.KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇEN İŞÇİMİYDİLER MEMURMU BİLİNMEYENLERE VHKİ KADROSU VERİLDİ.YİNE İLK OKULLU İTFAİYE ERLERİNE VE MÜBAŞİRLERE SINAVSIZ SINIF ATLATILDI.TAŞERONA KADRO VERİLDİ.BİZLERDE YÜKSEK OKUL VE ÜNİVERSİTE MEZUNUYUZ EK GÖSTERGESİZ VE YAN ÖDEMESİZ SEMBOLİK 1/4 MAAŞ DERECESİ AMA EK GÖSTERGE YOK.BİZİM SUÇUMUZ SINAV KAZANMAK OLSUN YANDAŞLAR BELEŞ HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN MÜDÜR OLUP BİZLERE MOBİNG VE BASKI UYGULAYIP HAYATI ZEHİR ETSİNLER.SENDİKA ÇIKMIŞ HAK ARIYORMUŞ YAHU BİZİM HAKKIMIZI SİZ GASP ETTİNİZ.İNDALLAHTA DAVACIYIZ MAHKEME-İ KÜBRADA HAKKIMIZI ALACAĞIZ.YAŞASIN CEHENNEM ZALİMLER İÇİN.SINAV KAZANIP 8 YILDIR ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.

DARISI ÖNDER BEYİN BAŞINA GERÇİ BAŞKAN OLMAZSA VEKİL ADAYI OLUR.SIKINTI YOK BİZDE OY VERMEYİZ  BUNUN GİBİ İNSANLARDA MUTLU AZINLIKLARI YANDAŞLARINI DAHA FAZLA MUTLU ETMEZ EDEMEYECEK ALLAHIN İZNMİYLE HÜKÜM ALLAHIN.
DARISI ÖNDER BEYİN BAŞINA GERÇİ BAŞKAN OLMAZSA VEKİL ADAYI OLUR.SIKINTI YOK BİZDE OY VERMEYİZ BUNUN GİBİ İNSANLARDA MUTLU AZINLIKLARI YANDAŞLARINI DAHA FAZLA MUTLU ETMEZ EDEMEYECEK ALLAHIN İZNMİYLE HÜKÜM ALLAHIN. - 2 ay Önce

EY AHALİ İŞTE BU FUKARA DÜŞMANI ÖNDER BEYİN YARDIMCI HİZMETLERE REVA GÖRDÜĞÜ:
YAHU BAŞKAN;EY SAĞLIKÇILARIN BAŞKANI,BEYAZ ÖNLÜK SEVİCİ BAŞKAN İSTERSEN SUS ÖFKEMİZİ PATLATMA.BİZ 2351 VHKİ 8 YILDIR SINAV KAZANIP ATANMAMASINA SEYİRCİ KALIP BİZLERİ MAĞDUR EDEN SEN DEĞİLMİSİN?ÇST GÖREVEBAŞLAMADI DİYE YARGIYA GİDİP GÖREVE BAŞLATAN BİZLERİ GÖRMEZDEN GELEN SEN DEĞİLMİYDİN?YİNE KIZILAYCI,İTFAİYECİ VE ENSONDA MÜBAŞİRLERİN EŞİTSİZCE SINIF ATLAMASINA SES ÇIKARMAYAN SEN DEĞİLMİSİN.SÖZLEŞME KILIFIYLA BELEŞ MÜDÜR OLUNUYOR,ÇALIŞANLARA KAN KUSTURUYOR,SINAV KAZANAN VHKİ OLAMIYOR.NEYİN GÜNAHINI ÇIKARIYORSUN SEN BU KADAR AYRIMCI,ADALETSİZ VE ZALİMSİN.HAKKIM HER İKİ CİHANDADA HARAM OLSUN.BOL YİYİN İÇİN,GİYİN,GEZİN AMA SONUNUZ HÜSRANDIR UNUTMAYIN.SINAV KAZANIP 8 YILDIR MAĞDUR OLAN 2351 VHKİDEN BİRİ SİZİNKİLER ÇOCUK BİZİMKİLER DEĞİL.ALLAHA HAVALESİNİZ. ALLAH SİZİ KAHRU PERİŞAN EDECEK HERKESTE GÖRECEK.BENDEN EVVEL ÖLÜRSENİZ NE HAKKIMI HELAL EDERİM NE ARKANIZDA SAF TUTAR NEDE HÜSNÜ ŞAADET EDERİM.SİZİNDE HAKKINIZ VARSA BİZE HELAL ETMEYİN.2351 VHK DEN BİRİ.

kamil
kamil - 2 ay Önce

SAYIN BAŞKAN NE MUTLU SİZE,EZİLEN ÜYELERİNİZDEN HİÇ BAHSEDİMİYORSUNUZ!!!!!!

TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS ÇALIŞANLAR.
TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS ÇALIŞANLAR. @kamil - 2 ay Önce

ONLARIN TUZU KURU KARDEŞİM.ÖNDER BEYİN ÇALIŞANLARI KAMPLARA BÖLMEK AYRIŞTIRMAK VE KAYITSIZ KALMAKTAN BAŞKA NE MARİFETİ VAR FUKARA DÜŞMANI ÖNDER BEY.YAHU BAŞKAN;EY SAĞLIKÇILARIN BAŞKANI,BEYAZ ÖNLÜK SEVİCİ BAŞKAN İSTERSEN SUS ÖFKEMİZİ PATLATMA.BİZ 2351 VHKİ 8 YILDIR SINAV KAZANIP ATANMAMASINA SEYİRCİ KALIP BİZLERİ MAĞDUR EDEN SEN DEĞİLMİSİN?ÇST GÖREVEBAŞLAMADI DİYE YARGIYA GİDİP GÖREVE BAŞLATAN BİZLERİ GÖRMEZDEN GELEN SEN DEĞİLMİYDİN?YİNE KIZILAYCI,İTFAİYECİ VE ENSONDA MÜBAŞİRLERİN EŞİTSİZCE SINIF ATLAMASINA SES ÇIKARMAYAN SEN DEĞİLMİSİN.SÖZLEŞME KILIFIYLA BELEŞ MÜDÜR OLUNUYOR,ÇALIŞANLARA KAN KUSTURUYOR,SINAV KAZANAN VHKİ OLAMIYOR.NEYİN GÜNAHINI ÇIKARIYORSUN SEN BU KADAR AYRIMCI,ADALETSİZ VE ZALİMSİN.HAKKIM HER İKİ CİHANDADA HARAM OLSUN.BOL YİYİN İÇİN,GİYİN,GEZİN AMA SONUNUZ HÜSRANDIR UNUTMAYIN.SINAV KAZANIP 8 YILDIR MAĞDUR OLAN 2351 VHKİDEN BİRİ SİZİNKİLER ÇOCUK BİZİMKİLER DEĞİL.ALLAHA HAVALESİNİZ. ALLAH SİZİ KAHRU PERİŞAN EDECEK HERKESTE GÖRECEK.BENDEN EVVEL ÖLÜRSENİZ NE HAKKIMI HELAL EDERİM NE ARKANIZDA SAF TUTAR NEDE HÜSNÜ ŞAADET EDERİM.SİZİNDE HAKKINIZ VARSA BİZE HELAL ETMEYİN.2351 VHK DEN BİRİ.

2351 VHKİ 8 YILDIR MAĞDUR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANMAYA DEVAM.
2351 VHKİ 8 YILDIR MAĞDUR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANMAYA DEVAM. - 2 ay Önce

SAYIN YAZARIM VARSAYALIMKİ SINAVSIZ ATAMALAR SONLANDIRILDI SONLANDIRILMAZDA.SONLANDIRILDIĞINI KABUL EDELİM.YA ALINAN AHLAR,YA YAPILAN ZULMLER.8 YIL İNTİZAR AHUZAR EDİP BED DUA EDENLERİN AHI YAPANLARIN YANINAMI KALACAK.2351 VHKİNİN 8 YILLIK MADDİ MANEVİ HAKKI NE OLACAK.YA ALLAH NE OLACAK.O 2351 VHKİNİN 8 YILDAKİ UYKUSUZ GECELERİ AHLAR UĞRADIKLARI ZULM YANLARINAMI KALACAK HAYIR ALLAH HAKSIZLARI HER İKİ CİHANDADA KAHRU PERİŞAN ETSİN İNŞALLAH.HELE YANDAŞLARI BELEŞ MÜDÜR ATATIP BİZLERE ZULM ETTİREN SENDİKACILARI İMAN DİLENSİNLER İNŞALLAH.

VOLKAN KIRŞEHİR
VOLKAN KIRŞEHİR - 2 ay Önce

KIRŞEHİR TÜRK SAĞLIK SEN SEÇİMLERİNDE ÇARŞAF LİSTE VAR. ADAY OLMAK İSTEYEN VARSA BURAYA GELSİN.SEÇİMLER İLGİLİ HİÇ BİR DUYURU YOK. KENDİ ARALARINDA YAPIP BİTİRİYORLAR İŞİ.

BEKLEYELİM ŞAPKADAN TAVŞAN ÇIKACAK
BEKLEYELİM ŞAPKADAN TAVŞAN ÇIKACAK @VOLKAN KIRŞEHİR - 2 ay Önce

ONLAR GENEL MERKEZ ODAKLI KENDİLERİNE YAKIN KİM VARSA ÖNDER BEY ONLARI GETİRİP YILLARDIR KAMUSENİ ZAYİ ETTİ.HER ZAMAN HER YERDE AYNI ŞEYLER OLDU OLUYOR HİÇ ŞAŞIRMADIKKİ.

konya
konya - 2 ay Önce

keşke aynı kararı konya da verebilseydi koltuk uğruna genel başkan yardımcısı olan şahısla beraber inşAllah anlarlarda çekilirler

SIRADAKİ HABER