Türk Sağlık Sen'e Kadın Aday

Değişik zamanlarda işyeri temsilcisi ve Türk Sağlık-Sen Sendikasının çeşitli kademelerinde de görev alan, Sivil toplum örgütü olarak Türk Sağlık Sen'in daha çok güçlü olması gerektiğini kaydeden Dilek GÜNGÖR, yapılacak olan 7. Olağan Genel Kurulda başkanlık için aday olduğunu açıkladı.

Türk Sağlık Sen'e Kadın Aday

Sağlık çalışanları olarak zor bir görev yaptıklarını ifade eden Dilek GÜNGÖR seçimi kazanacaklarına inandıklarının altını çizdi. Türk Sağlık-Sen başkan adayı Dilek GÜNGÖR, "Bizler sağlık çalışanları olarak canla başla çalışıyoruz. Sağlık personeli olarak sözlü ve fiziki saldırılara uğruyoruz.Yapılan düzenlemelerin iyileştirilmesi konusunda çaba sarf edeceğimize söz veriyoruz. Sağlık çalışanlarının ve üyelerimizin sosyal ve ekonomik problemlerini biliyor ve bu konuda da daha enerjik ve daha dinamik bir sendikacılık için başkanlığa talibiz. Başkan olarak göreve geldiğim ilk günden itibaren üyelerimizin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için ekibimle beraber bütün enerjimi vereceğim. Genç ve dinamik bir ekiple yola çıktım. Delegelerimizin oylarına talibiz dedi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Türk Sağlık-Sen Uşak Şubesinin 7. Olağan genel kurulunda başkanlık için aday olan Dilek GÜNGÖRLisans mezunu olup, 1980 Uşak doğumlu, evli ve 2 çocuk annesidir.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2021, 01:26

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI.FUKARA DÜŞMANI ÖNDER BEY BEYAZ ÖNLÜK SEVİCİ
TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI.FUKARA DÜŞMANI ÖNDER BEY BEYAZ ÖNLÜK SEVİCİ - 3 hafta Önce

O YHS HUSUMET VE KİN BESLEYEN TEK SENDİKACIDIR.YHS HAKLI OLDUĞUNDA BİLE GÖZÜ GÖRMEZ BEYAZ ÖNLÜKLÜLER İÇİN YAPMAYACAĞI İŞ YOK.HAKKIN KADI OLDUĞU GÜNDE GELECEK VE O GÜNDEN ÖNDER BEY KORKSUN.ALLAHA HAVALE EDİYORUZ.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.

YARDIMCI HİZMETLERE ÖLÜM SLOGANIYLA YAŞASIN BEYAZ ÖNLÜKLÜLER KAHROLSUN YHS,GİH,THS,HEPSİ KAHROLSUN SAĞLIKÇILAR VAR OLSUN
YARDIMCI HİZMETLERE ÖLÜM SLOGANIYLA YAŞASIN BEYAZ ÖNLÜKLÜLER KAHROLSUN YHS,GİH,THS,HEPSİ KAHROLSUN SAĞLIKÇILAR VAR OLSUN - 3 hafta Önce

SAYIN BAŞKANIM YARDIMCI HİZMETLER SINIFINA YAPILAN POZİTİF AYRIMCILIK İNSANLARI BİRİBİRİNDEN SOĞUTTU.İNSANLAR BİR BİRİNİN CENAZESİNE DAHİ GİTMEZ OLDU.SAĞLIKTA 2351 VHKİ SINAV KAZANDIK ATANMADIK.SÖZLEŞMEYLE HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN MÜDÜR ATANAN BİR BAKANLIKTA SINAV KAZANSANDA VHKİ OLAMAZSIN.8 YILDIR MAĞDUR EDİLİRSİN.ÜLKENİN ADALET BAKANI BİLE MÜBAŞİRLERİ SINIF ATLATIR BİZDE ADALET İSTİYORUZ.

GENEL MERKEZ BİLİR...
GENEL MERKEZ BİLİR... - 2 hafta Önce

DİLEK HANIM UMARIM DEMOKRATİK BİR SEÇİM OLUR. YOKSA DELEGENİN DEĞİL,GENEL MERKEZİN İSTEDİĞİ OLUR.

SIRADAKİ HABER