Sendika Başkanından Sözleşmeli Yöneticinin Uygulamalarına Tepki

Sağlık Sen Bursa İl Başkanı Gökhan Yünkül sözleşmeli yöneticilerin sahada yaptığı yönetmeliklere ve kişiye özel uygulamaların takipçisi olacağını belirtti. Yünkül, kendi yetersizliği sebebi ile geçmişte acil sorumluluğundan alınmasını mobbing diye yutturmaya çalışan bu kişinin ne kadar yetenekli bir yönetici olduğunu göreve gelmesinin ardından daha 1 ay geçmeden müşahede etmiş olduk dedi.

Sendika Başkanından Sözleşmeli Yöneticinin  Uygulamalarına Tepki

Bursa Sağlık Sen İl Başkanı Gökhan Yünkül'ün açıklaması;

2 yıl önce bana mobbing yapılıyor, beni zorla sorumluluktan alıyorlar diye isyan eden zat, başhemşire koltuğuna oturmasının üzerinden 1 ay geçmeden geçmişin intikamını almak için sahaya çıktı. 1300 yataklı Yüksek İhtisas Hastanesinde çözülmesi gereken onlarca sorun varken, tek sorun acil sorumlusunun supervisor nöbetiymiş gibi koltuğa oturduğu gibi bunu gündem etti. Acil sorumlusu arkadaşımız ayda 48 saat fazla mesai yaparak acilde nöbet tutmaya devam ederken ısrarla süpervisor nöbeti tutturma isteği neden kaynaklanıyor?

Geçmişte kendisinin maruz kaldığını iddia ettiği mobbingi çok değil koltuğa oturmasının üzerinden 10 gün geçmeden kendisinden sonra sorumlu olan arkadaşımıza yapmaya başladı. Acil sorumlusu arkadaşımız bizimde tavsiyemiz ile görevinden istifa etti. Baskıya boyun eğecek değiliz. Buna sessiz kalacak değiliz.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Kendi yetersizliği sebebi ile geçmişte acil sorumluluğundan alınmasını mobbing diye yutturmaya çalışan bu kişinin ne kadar yetenekli bir yönetici olduğunu göreve gelmesinin ardından daha 1 ay geçmeden müşahede etmiş olduk.

Ne senin nede senin akıl hocalarının, ne temsilcilerimize nede üyelerimize baskı yapmasına müsaade etmeyeceğiz. Sağlık-Sen olarak her daim hakkı, hukuku ve adaleti herşeyin üzerinde tuttuk. Adaletsizliği ve hukuksuzluğu yapan üyemiz dahi olsa karşısında olacağız.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 00:20

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
2351VHKİ SINAV KAZANIP ATANMADI.YANDAŞLARINIZI SİZİN SENDİKANIZ BELEŞ MÜDÜR ATATIP MİLLETE MOBİNG UYGULATIYOR.YILLARDIR BÖYLE DEĞİLMİ.NE  LAHANA NE PEHRİZ BAŞKAN.
2351VHKİ SINAV KAZANIP ATANMADI.YANDAŞLARINIZI SİZİN SENDİKANIZ BELEŞ MÜDÜR ATATIP MİLLETE MOBİNG UYGULATIYOR.YILLARDIR BÖYLE DEĞİLMİ.NE LAHANA NE PEHRİZ BAŞKAN. - 1 hafta Önce

BU ÜLKEDE TUZ KOKMUŞTUR SEBEBİ ÜLKENİN ADALET BAKANI BİLE AYRIMCILIK YAPIP İMTİYAZLA MÜBAŞİRLERİ SINAV ATLATTI.BİZEDE HAK HUKUK ADALET LAZIM.BİZDE SAĞLIKTA SINAV KAZANIP VHKİ OLAMADIK 8 YILDIR MAĞDURUZ.HAK HUKUK ADALET. - ADALET TİMSALİSİNİZ KAMUDA TEK EK GÖSTERGE ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER ALİ YALÇIN SEMİH DURMUŞ BUNU SİZE YAZDIK SİZDEN İNDALLAHTA DAVACIYIZ ADALET TİMSALİSİNİZ KAMUDA TEK EK GÖSTERGE ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER ALİ YALÇIN SEMİH DURMUŞ BUNU SİZE YAZDIK SİZDEN İNDALLAHTA DAVACIYIZ - 2351 VHKİ SAĞLIKTA SINAV KAZANIP ATANMADI.8 YILDIR MAĞDUR EDİLDİ,MADDİ MANEVİ KAYIPTA OLAN BU İNSANLARA ZULM EDİLDİ.KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇEN İŞÇİMİYDİLER MEMURMU BİLİNMEYENLERE VHKİ KADROSU VERİLDİ.YİNE İLK OKULLU İTFAİYE ERLERİNE VE MÜBAŞİRLERE SINAVSIZ SINIF ATLATILDI.TAŞERONA KADRO VERİLDİ.BİZLERDE YÜKSEK OKUL VE ÜNİVERSİTE MEZUNUYUZ EK GÖSTERGESİZ VE YAN ÖDEMESİZ SEMBOLİK 1/4 MAAŞ DERECESİ AMA EK GÖSTERGE YOK.BİZİM SUÇUMUZ SINAV KAZAANMAK OLSUN YANDAŞLAR BELEŞ HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN MÜDÜR OLUP BİZLERE MOBİNG VE BASKI UYGULAYIP HAYATI ZEHİR ETSİNLER.SENDİKA ÇIKMIŞ HAK ARIYORMUŞ YAHU BİZİM HAKKIMIZI SİZ GASP ETTİNİZ.İNDALLAHTA DAVACIYIZ MAHKEME-İ KÜBRADA HAKKIMIZI ALACAĞIZ.YAŞASIN CEHENNEM ZALİMLER İÇİN.SINAV KAZANIP 8 YILDIR ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.

Fethi
Fethi - 2 hafta Önce

UZUN HAVAYI SEVEN BİR BAŞKAN HİKAYE ANLATMA ASLANIM.

bursa
bursa - 2 hafta Önce

bu işi en iyi sen bilirsin.

ALİ ASLAN
ALİ ASLAN - 1 hafta Önce

BU KADAR UCUZ MU YA, KOCA İL BAŞKANININ UĞRAŞTIĞI ŞEYE BAK YİNE BİRİLERİNİN ÇIKARINI KORUMA PEŞİNDE, BU SAĞLIK SEN NE ZAMAN ADAM OLUR BİLİYORMUSUNUZ HERKES İSTİFA EDERSE

Don kişot
Don kişot - 1 hafta Önce

sendikanızın ne kadar iş bildiğini ve iş bilenlere ne yaptığını da biliyoruz.. hamaseti ve hak yemeyi,insanla uğraşmayı en iyi sizin camianız bilir.. Allah sizi inşAllah gerektiği gibi ve hakettiğiniz gibi ödüllendirecektir.

mehmet02
mehmet02 - 1 hafta Önce

2351 KİŞİ DEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIĞIMIZ HALDE ATAMAMIZ YAPILMADI HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 1 hafta Önce

Terane. Kendi adamların olsun diye kimlere kimlere liste verdin onu da açıklasana.

yapma ya
yapma ya - 1 hafta Önce

başkan hayırdır yoksa bu yönetici senin sendikandan değil mi? O yüzden mi saldırıyorsun. senin üyen olan kaç tane yönetici liyakatli acaba. Masal anlatma sizin de süreniz doldu artık.


SIRADAKİ HABER