Sendika Başkanı: "Yolsuzluk olayı olduğunu Sağır Sultan Biliyor "

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hastanesi için alınan malzemelerin 2 personel tarafından farklı bir depoya yönlendirilmesi olayı ile ilgili Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hüsyin Köksal sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Canlı yayın Şart oldu dedi.

Sendika Başkanı: "Yolsuzluk olayı olduğunu Sağır Sultan Biliyor "

Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Köksal basına da yansıyan yolsuzluk iddiları ile ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Osmangazi üniversitesi Yolsuzluk olayı gündem oldu . Peki çalan suçlu ,talan eden suçlu bunlar bu işi yaparken nerde idareciler ! diye sordu.

Açıklmasına Hastanenin ihale ile aldığı mallar bir başka depoya gidiyor ve el altından piyasaya sürülüyor yani devletin malı çalınmış aleni ve yıllardır yapılıyor bu ….. diye devam etti.

Sağlık sen Şube Başkanı Hüsyin Köksal açıklamasında, 

Haftanın Satır Başları Sağlıkta
✅ Osmangazi üniversitesi Yolsuzluk olayı gündem oldu . Peki çalan suçlu ,talan eden suçlu bunlar bu işi yaparken nerde idareciler !
✅Hastanenin ihale ile aldığı mallar bir başka depoya gidiyor ve el altından piyasaya sürülüyor yani devletin malı çalınmış aleni ve yıllardır yapılıyor bu …..
✅ Koskoca hastanede bir çok birimde yolsuzluk olayı olduğunu sadece bu olay değil Sağır Sultan Biliyor ama ne Hikmet ise herkes susuyor .
✅Sağlık da hizmet akışı problemi söylemiyorum birde .
✅ Canlı Yayın Şart oldu
✅Her gün bir konu işleyeceğiz görelim mevlam neyler ise güzel eyler
ifdelerine yer vedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2022, 20:20

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
neden
neden - 1 ay Önce

bu arkadaş bu konuyla ilgili bilgi sahibiyse suçu neden ilgili yerlere bişdirmemiş?. bu da bir suç.

Oblomov
Oblomov - 1 ay Önce

Birçok sağlık kuruluşunda buna benzer olaylar var, bunları da herkes biliyor. Yöneticilerin tamamına yakını da Malum Sen li.. onları da açıklayın

Hakikat
Hakikat - 1 ay Önce

Diyarbakır da imza yetkisi verilip bu yetki altında yapılanlara da bir baksınlar. 663 e paralel imza yetkili müdür yardımcılığının Bakanlıkça incelenmesi gerekmekte. Bu gibi yapılar incelenmeli.

Dersim
Dersim - 1 ay Önce

Yaw bırakın bu yönetcileri karalama kampanyasını...

SIRADAKİ HABER