Sendika Başkanı Kendi Derdinde

Sendika Başkanı Kendi Derdinde

Karabük’te Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanlarının sendikal yapılanmalarına önderlik yapan il başkanlarının sosyal medya paylaşımları dikkat çekmeye devam ediyor.
İlk olarak Türk Sağlık Sen Başkanı Sadık DOĞDU’nun sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı “
-“Siz Harbiden Namert ve Alçaksınız


ve
-“İnsanların sağlığı üzerinden sendikacılık yapan Şeref yoksunları sizinle hesaplaşmadan helalleşme olmayacak”


sözlerine cevaben ,

Sağlık Sen Başkanı Sezgin AYDOĞMUŞ ;
-,”İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetli olur. Bu temel kaidedir. Şehrimizdeki sözde bir sendikacının bu kaideden mahrum olması ve bu mahrumiyetini sosyal medya paylaşımlarıyla toplum önüne koyması, oldukça düşündürücüdür.
e ihtiyaç duyduğu açık. Tek dileğimiz, tez zamanda normalleşip, topluma kazandırılmasıdır.” ifadelerini kullandı.


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 


Pandemi döneminde maddi ve manevi  yıpranan sağlık çalışanlarının, haklarının korunması mücadelesi  yerine sosyal medya üzerinden  şeref ve haysiyet üzerinden yapılan kişisel oldugu düşünülen  paylaşım sağlık çalışanlarının bizim dedimizle dertlenen yok düşüncesinine neden oldu.
Diğer yandan,  Sağlık Sen İl Başkanı Sezgin AYDOĞMUŞ yayımlamış olduğu  mesajda,  sağlık çalışanlarının haklarının mücadelesinde  aktif olarak yer alabilmesi için  psikolojik desteğe ihtiyaç duyduğunu ve  normalleşip, topluma kazandırılması gerektiğini ifade etti.

Kaynak:https://karabukbulten.com/2021/12/30/namert-ve-alcaksiniz-demisti-iste-cevabi/

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2021, 12:25

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
KARABÜK GÜNDEM
KARABÜK GÜNDEM - 4 hafta Önce

SADIK BEY ÇIKIP ÖZÜR DİLEMELİDİR,HAKARET ETMEKLE, KÖTÜ SÖZ KULLANMAKLA SENDİKACILIK OLMAZ .SADIK BEYİN SENDİKACILIK ADINA HİÇ BİR BAŞARISI YOKTUR.HİÇ BİR KAZANIM YAPMIŞMIDIR, SORUYORUM? HÜKÜMETE SÖZ SÖYLEMESİ GEREKİRKEN ÜYELERİNİN HAKKINI SAVUNMASI GEREKİRKEN SAĞLIK SEN'e SALDIRMASI SENDİKACILIK AÇISINDAN KABUL EDİLEMEZ,ÖNCE SEN ÜYELERİNİN HAKKINA SAHİP ÇIK SADIK BEY.

Sağlıkeri
Sağlıkeri - 4 hafta Önce

Sadık başkanımızın yanındayız

ALİ ASLAN
ALİ ASLAN - 4 hafta Önce

iki başkanı da tanımıyoruz bu olay için değil ama tüm türkiyede sağlık sen bir avuç mutlu azınlığın sendikası olmuş sağlık personellerini diğer çalışanlara ve diğer memurlara göre aşağıya çekmiştir. bir kısmı idareci olmuş, bir kısmı birim sorumlusu bir kısmı da rahat yerde çalışmak geçici görev yaptırmak vb. işler için sendikadan faydalanıyor ama üyesi olsun olmasın yetkili olduğu için büyük çoğunluğa zarar vermektedir.

Aslan
Aslan - 4 hafta Önce

Hastanemizde yönetimde görev verilen yöneticiler yetkili sendikanın tasarrufuyla görevlendirilmiş.Çalışanların sosyal ve mali haklarını belirleyen iktidara karşı bu sendikayla mı etkili ve gerçekçi bir talep ve mücadele programı yürütülecek?

sağlıkcı
sağlıkcı - 3 hafta Önce

sadık başkanım doğru söylemiş

sağlıkcı
sağlıkcı - 3 hafta Önce

personel sağlık taraflı yapma dürüst ol

SIRADAKİ HABER