Sendika Başkanı: "İddialarımın Arkasındayım"

112 Komuta Kontrol Merkezi Başhekimi hakkındaki iddialarını yineleyen ve iddiaların arkasında durduğunu dile getiren Sağlık Sen Malatya şube başkanı Mehmet Bingöl; " Eğer, ilgili Başhekim tarafımızdan kendisine iftira atıldığını düşünüyorsa Sağlık Sen Malatya Şubesi hakkında suç duyurusunda bulunsun." dedi.

Sendika Başkanı:  "İddialarımın Arkasındayım"

Konu ile ilgili bir yazılı açıklama yapan Bingöl açıklamasında şunları söyledi; 


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

"16.07.2021 tarihli Malatya 112 Komuta Kontrol Merkezi Başhekimi hakkında yapmış olduğumuz basın açıklamasına istinaden yeniden bilgilendirme gereği doğmuştur. Yapmış olduğumuz açıklamanın arkasında olduğumuzu, bilgi belge olmadan tarafımızdan hiçbir işlem yapılmadığının bilinmesini isteriz. İlgili Başhekim konu hakkında kendisi gerekli açıklamayı yapamamıştır. Yine düşündürücü olan bir konu ise 81 ilde hiçbir sivil toplum örgütünün hakaret, küfür ve mobingin yanında olduğu görülmemiş olup bu olayda kendilerini sendika olarak gören kişilerde hakaret, küfür ve mobing yapanın yanında yer almıştır. Eğer, ilgili Başhekim tarafımızdan kendisine iftira atıldığını düşünüyorsa Sağlık Sen Malatya Şubesi hakkında suç duyurusunda bulunsun. Sağlık Sen Malatya Şubesi olarak bugüne kadar hiçbir zaman belgesiz ve bilgisiz açıklamamız olmamıştır. Konu ile ilgili tüm bilgi ve belge elimizde mevcuttur. Mobinge, hakarete uğrayan bir kişi dahi olsa üyemiz olup olmadığına bakmaksızın her daim haklının yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Hakarete maruz kalan çalışanların şikayetleri İl Sağlık Müdürlüğü’nde mevcuttur. Sağlık Bakanlığımız ve Malatya Valiliğimizin konu hakkında gerekli işlemleri yaparak sonucun açıklığa kavuşturulmasında duyarsız kalmayacağına inancımız tamdır. Kamuoyuna duyurulur."

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2021, 04:50

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
SAYIN EDİTÖR ALLAH RIZASI İÇİN YORUMLARIMIZI YAYIMLAYIN ZULME ORTAK OLMAYIN.
SAYIN EDİTÖR ALLAH RIZASI İÇİN YORUMLARIMIZI YAYIMLAYIN ZULME ORTAK OLMAYIN. - 2 hafta Önce

DOĞU ANADOLUNUN BAŞKA BİR İLİNDEDE MEMURSEN İL TEMSİLCİSİNİN KÖYLÜSÜ KALİTE VE DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ İNSANLARA MOBİNG UYGULAYIP ZULM EDİYOR.BU MÜDÜR ESKİ İLBAŞKANININ AKRABASI SAĞLIK SEN-MEMUR SEN İL TEMSİLCİSİNİNDE HEMŞEHRİSİ OLDUĞU İÇİN KORUNUP KOLLANIYOR BU BELEŞ SÖZLEŞMEYLE ATANAN HİÇ BİR VASFI VE ÖZELLİĞİ OLMAYAN EN BÜYÜK VASFI İNSANLARA ZULM ETMEK OLAN KALİTE DESTEK YÖNETİM MÜDÜRÜNÜ KİMSE SEVMİYOR VE İSTEMİYOR.BU ZULMKAR HAKSIZ ADAMA KİM DUR DİYECEK TAŞERON İŞÇİYE ŞURADAN KALK ŞURAYA OTUR DİYEMEN ASLİ İŞİNİ HATIRLATAMAYAN BU ZEVAT MEMURLARA KAN KUSTURUYOR.BUNUDA SORUŞTUR ALLAH AŞKINA.BEN KİMSEYİ SAVUNMUYORUM AMA NEREDE HAKSIZ VARSA KİMSE ALLAH ONUN BELASINI VERSİN YETER KURUMLARI ÖZEL ŞİRKETLERİ YAPTIKLARI.

3600 EK GÖSTERGE VE 2000 TL MAAŞ ZAMMI OLMADIĞI SÜRECE HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEZ
3600 EK GÖSTERGE VE 2000 TL MAAŞ ZAMMI OLMADIĞI SÜRECE HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEZ @SAYIN EDİTÖR ALLAH RIZASI İÇİN YORUMLARIMIZI YAYI - 1 hafta Önce

GAYRISI BOŞ!

ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH
ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH - 2 hafta Önce

SAYIN BAŞKAN BIRAKIN SENLİK BENLİĞİ ALLAH AŞKINA.SİZDE ÇOK İYİ BİLİYORSUNUZKİ ŞU ANKİ SİSTEM ACIMASIZ HAKKANİYETSİZ VE ZALİM BİR SİSTEM.HATIRLI VE NÜFUZLU KİŞİLER SÖZLEŞME KILIFI ADI ALTINDA BELEŞ HAKKANİYETSİZ BİR ŞEKİLDE ATANSIN ,BİZLERDE SINAVLA KAZANDIĞIZ VHKİ KADROMUZA ATANMAYALIM.BİRİLERİDE ÇIKSIN HAK HUKUK ADALET DESİN NERESİ ADALET ALLAH AŞKINA ZULM AŞRI ALAYA DAYANMIŞ HAKSIZLIK HAT SAFADA SİZ KALKMIŞ SEN BEN DAVASI GÜDÜYORSUNUZ.ALLAH RIZASI İÇİN MAĞRUR YÖNETİM KADEMESİ PENÇESİ ALTINDA EZİLEN HORLANIP ,DIŞLANAN YARDIMCI HİZMETLER SINIFININ FERYADINI BİR DUYUN ALLAH RIZASI İÇİN.BU BAYRAMDADA ZALİM BELEŞ ATANAN MÜDÜR TİRYOSU HELAL KAZANÇLARIYLA KURBANLARINI KESTİ BAYRAM EDİYOR.YA BİZ 8 NÜFUS BİR MUHLİS ÇOLUK ÇOCUĞUMUZA BİR ÇİFT ÇORAP ALAMAMIŞIZ.ALMIŞSAM ALLAH KEFENİM YAPSIN VALLAHİDE ALAMAMIŞIM BİLLAHİDE ALAMAMIŞIMBUNLAR YETMEZ GİBİDE BU ZALİMLERDEN MOBİNG HORLANMA DIŞLANMA GÖRÜYORUZ.8 YIL 19 BAYRAMDIR ALLAH SESİMİZİ İŞTİYOR BİZ HAYIR DUA OKUYORUZ HAKSIZLARA OKUMAYADA DEVAM EDECEĞİZ HA.ALLAH ZULM İLE ABAD OLUP ZULM EDENLERİN TAHTINI TACINI BAŞINA YIKSIN AMİN.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.MAHKEME-İ KÜBRADA MUTLAK ADİL OLAN ALLAHIMIN İZNİYLE HAKKIMIZI ALACAĞIZ İNŞALLAH.ÖMRÜMÜN SONUNA KADAR HAKKIM TESLİM EDİLENE DEK HAYIR DUA OKUMAYA DEVAM EDECEĞİM HA.

O BAHSETTİĞİN MODELDEKİ YÖNECİLER MÜSLÜMANSA BEN DEĞİLİM ONLAR NEYE İNANIYORSA BEN İNANMIYORUM.
O BAHSETTİĞİN MODELDEKİ YÖNECİLER MÜSLÜMANSA BEN DEĞİLİM ONLAR NEYE İNANIYORSA BEN İNANMIYORUM. @ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLA - 2 hafta Önce

YAHU HEM İNSANLARIN SIRTINA BİNECEKSİN ,HEMDE ZULM EDECEKSİN.ADAM SINAV KAZANIP ATANMAYACAK ,SENİN BELEŞ ATANMAMNIN DİYETİNİDE O GARİBAN 2351 VHKİ ÖDEYECEK.NE GÜZEL İSTANBUL DEĞİLMİ.ALLAH İCRA ETSİN ALLAH MAZLUMLARA ZULM EDENLERİN CEZASINI VERSİN İNŞALLAH BU NE ACIMASIZ ZALİM BİR DÜZEN.ALLAH MAZLUMLARI DUYAR GÖRÜR GEREĞİNİDE YAPAR İNŞALLAH.ZALİMİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.

KAMUDA TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI REİS MAĞDURUZ SAYGILAR
KAMUDA TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI REİS MAĞDURUZ SAYGILAR - 2 hafta Önce

FUKARA KALBİNE HER KİM DOKUNA,DOKUNA YÜREĞİ ALLAH OKUNA.HERKES YHS DÜŞMAN.

KAMUDA TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI REİS MAĞDURUZ SAYGILAR
KAMUDA TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI REİS MAĞDURUZ SAYGILAR - 2 hafta Önce

SÖZLEŞMEYLE ATANAN BELEŞ MÜDÜRLER VARYA BUNLAR ÇALIŞANLARA MOBİNGİN AĞA BABASINI YAPIYOR.TAŞERON İŞÇİLER KADRO ALDI KRAL KESİLDİ ONLARA BİRŞEY YAPTIRAMIYORLAR ŞUADAN KALK ŞURAYA OTUR DİYEMİYORLAR.VERYANSIN MEMURLARA KENDİLERİ BELEŞ MÜDÜR OLMUŞ KRAL KESİLMİŞLER.SEN HANGİ KRİTERE GÖRE ATANDIN AHBAP ÇA VUŞ YANDAŞ KRİTERİNE.HELE Bİ ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULDA SONRA MÜDÜR OL AHKAM KES.TAŞERON İŞÇİYE AĞZINI AÇAMAYAN BELEŞ MÜDÜR MEMURLARA MOBİNGİN AĞA BABASINI UYGULUYOR.ZATEN BU BELEŞ MÜDÜRLERİN REFERANSIDA SAĞLIK SEN ALLAH SORSUN.2351 VHKİ SINAV KAZANIP ATANMIYOR BELEŞ MÜDÜRLER ATANIYOR ALLAH KABUL ETMESİN DOĞUANADOLUNUN EN BÜYÜK YÜZ ÖLÇÜMLÜ ŞEHRİNİN EN BÜYÜK HASTANESİNDEDE KENDİSİ KALİTE LİYAKAT VE KARİYER YOKSUNU BİR SAĞLIK SEN MEMUR SEN PATENTLİ MEMURSEN İL BAŞKANININ HEMŞEHRİSİ KALİTE DESTEK MÜDÜRÜ VE O MÜDÜRÜN GÜDÜMÜNDE BİRDE YARDIMCISI HANIM EFENDİ VAR BUNLAR İNSANLARA ZULM EDERKEN SİZ NE SÖYLÜYORSUNUZ SAYIN BAŞKAN GELİN BUNLARIDA SORUN BİR BAKALIMTEŞKİLATINIZDA KRALDAN KRALCILAR VAR BU ŞAHSI KİMSE SEVMİYOR AMA İL BAŞKANI ISRARLA TUTUYOR.ALLAH İCRA ETSİN.YAŞASIN CEHENNEM ZALİMLER İÇİN.

KAMUDA TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI REİS MAĞDURUZ SAYGILAR
KAMUDA TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI REİS MAĞDURUZ SAYGILAR @KAMUDA TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YA - 2 hafta Önce

FUKARA KALBİNE HER KİM DOKUNA,DOKUNA YÜREĞİ ALLAH OKUNA.HERKES YHS DÜŞMAN.

ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH
ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH @KAMUDA TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YA - 2 hafta Önce

FUKARA KALBİNE HER KİM DOKUNA,DOKUNA YÜREĞİ ALLAH OKUNA.HERKES YHS DÜŞMAN.

MAŞALLAH BAŞKANIMA ARKASINDA NE GÜZEL PEŞKİLİ VARDIR HA İSMİNİDE YAZDIRMIŞTIR HERHAL PARA ÇOĞDUR HA.
MAŞALLAH BAŞKANIMA ARKASINDA NE GÜZEL PEŞKİLİ VARDIR HA İSMİNİDE YAZDIRMIŞTIR HERHAL PARA ÇOĞDUR HA. - 2 hafta Önce

BAŞKANIMLA YÜZ YÜZE GELSEK BENDE İSİM YAZILI PEŞKİL İSTEYECEĞİM KENDİSİNDEN.YAV NE GERİYORSUNUZ ORTALIĞİ GARDAŞIM AYIPTIR YAV HAYAT ÇOK KISI GIRMAYIN İNCİTMEYİN ÖLÜM VAR HAK MİZAN VAR ÜÇ GÜNLÜK DÜNYADIR HA HAYATIN EN İYİ ŞEYLERİ AĞRETE DEĞER DEYMEZ HADİ SAĞ OLACAĞLA KALIN HA ALLAHA EMANET OLUN.

Yalan haber
Yalan haber - 2 hafta Önce

15yildir çalışıyorum şuana kadar gelen bashekimlerden en karekteri düzgün insan tartışmasız sendikalar çıkar peşinde buda tartışmasız istediği haksızlık olmayınca bu gibi faaliyetleri mükemmel yapıyor

serdar
serdar - 2 hafta Önce

Vay vay kimi kime şikayet edecen.Ankara demiryolları hastanesi ispiyonculuk ve dedikodu ile yönetiliyor.hastane çalışanları işe gitmekten nefret ediyor,korkudan şikayet edemiyorlar.çünkü işinden olur korkusu özellikle 4d sürekli işçiler.torpili olana dokunulmuyor gariban eziliyor,ama zalimin zülmü varsa mazlumunda bedduası var kime ne yaşatırsan sanada Allah yaşatmadan canını almazmış.

Yalan haber
Yalan haber - 2 hafta Önce

15yildir çalışıyorum şuana kadar gelen bashekimlerden en karekteri düzgün insan tartışmasız sendikalar çıkar peşinde buda tartışmasız istediği haksızlık olmayınca bu gibi faaliyetleri mükemmel yapıyor


SIRADAKİ HABER