Semih Durmuş'tan Bıçaklı Saldırıya Uğrayan Doktora Ziyaret

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve beraberindeki heyet, dün Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir hasta tarafından bıçaklı saldırıya uğrayan Dr. Ertan İskender'e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Semih Durmuş'tan Bıçaklı Saldırıya Uğrayan Doktora Ziyaret

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'de dün yaşanan olayda Dr. Ertan İskender, bir hasta tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Saldırganın bıçaklı saldırısı sonrası parmakları kesilen Dr. İskender ameliyata alındı. 
Hastanede tedavisi devam eden Dr. İskender'i Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ile Genel Başkan Yardımcısı Yasin Barutcu ziyaret etti.

Hastane Başhekimi Prof. Dr. Rahmi Kılıç’ı da ziyaret eden Sağlık-Sen heyeti, yaşanan menfur hadiseyle ilgili bilgi aldı. Durmuş ve Barutcu'ya Ankara 2 No'lu Şube Başkanı Erdal Bolatçı da eşlik etti.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ziyaretin ardından Genel Başkan Semih Durmuş, sosyal medya hesaplarından şu paylaşımda bulundu:
"Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastası tarafından bıçaklı saldırıya uğrayan Dr. Ertan İskender’i ziyaret ettik. Genel sağlık durumu çok şükür iyi. Sağlık ve şiddet yan yana anılmaması gereken iki kelime. Ancak her gün bir saldırı haberi ile sarsılıyoruz. Artık yeter!"
 

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet02
mehmet02 - 4 hafta Önce

EN İYİ YAPTIĞINIZ ŞEY FOTOĞRAF ÇEKMEK HELAL OLSUN

SAĞLIKTA ŞİDDETİ DURDURUN ARTIK!
SAĞLIKTA ŞİDDETİ DURDURUN ARTIK! @mehmet02 - 2 hafta Önce

NERDESİN EY SAĞLIK SEN..

ŞEMMUZ PİÇİ
ŞEMMUZ PİÇİ - 3 hafta Önce

KOÇUM SAĞDANDA ÇEK, DUR SOLDAN DA ALAYIM BİR POZ....

% 3 TOPLU SÖZLEŞME RAKAMINI NERENİZE SOKACAKSINIZ ACABA....

mehmet02
mehmet02 - 3 hafta Önce

MİLADI DOLMUŞ OLAN YARDIMCI HİZMETLER SINIFI KALDIRILMALI
Bilindiği gibi 2005 yılında memur sendikaları ile hükumet arasında imzalanan Toplu Görüşme Mutabakat Metninde; "Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir defaya mahsus olmak üzere sınavsız atanmalarının sağlanması" için çalışma yapılacağı kararı yer almıştır." ………On altı yıl oldu bir gelişme yok

SIRADAKİ HABER