Sağlıkta Unvan Değişikliğinde Yeni Gelişme

Sağlıkta Unvan Değişikliğinde Yeni Gelişme

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih DURMUŞ sosyal medyadan yaptığı açıklamada;

Yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Unvan Değişikliği mülakat takvimi yakında ilan edilecek.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Görevde yükselme mülakatında yaşanan izahı zor talihsizlikler bunda yaşanmasın.

Hak edene hakkını vermek neden bu kadar zor doğrusu anlamak mümkün değil… Dedi

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
parodi!
parodi! - 3 hafta Önce

unvan değişikliği sınavı yılan hikayesi.bakanlıkta bu işi yürüten bürokratlar sendikalar, genel müdürler sınıfta kaldınız, kalmakla kalmadınız bizi, kendinizi ve hükümeti perişan ettiniz var olasınız!!!

Tuzu kuru sözleşmeli ballı yönetici maaşı alan bürokratların başarısı..
Tuzu kuru sözleşmeli ballı yönetici maaşı alan bürokratların başarısı.. @parodi! - 3 hafta Önce

Bravo bravo.

Sınav komisyonu
Sınav komisyonu @parodi! - 3 hafta Önce

Tamamı ile katılmakla beraber, Diğer kurumlar pandemi sürecinde herkese 100 puan verdiler siz ise illaki mülakat diyorsunuz. Bu ne mülakat aşkıdır yahu anlamamış değiliz. Bari kadro sayılarını artırın neden mi çünkü ek sınav yaptınız. Yahu sıralamamızı bilmiyoruz bazı kişiler ise aldığımız duyumlara göre bak tndıklarına söylemişler sıralamasını öğrenmişler ben arıyorum cevap veren yok mevzuata göre hareket edilecek diye aklımızla dalga geçmeye çalıştığınızı unutacağımız sanmayın..!

ADAMLARINIZI ŞUBE MÜDÜRÜ YAPIN BİR DE PİŞMİŞ KELLE GİBİ KONUŞUN
ADAMLARINIZI ŞUBE MÜDÜRÜ YAPIN BİR DE PİŞMİŞ KELLE GİBİ KONUŞUN - 3 hafta Önce

ADAMLARINIZI ŞUBE MÜDÜRÜ YAPIN BİR DE PİŞMİŞ KELLE GİBİ KONUŞUN
HAKKINMIZ HARAM OLSUN BEYEFENDİLER HEPİNİZE

gys
gys - 3 hafta Önce

keşke mülakat değilde direk atama yapılsa

.........
......... - 3 hafta Önce

SAYIN BAŞKAN;Görevde yükselme mülakatında yaşanan izahı zor talihsizlikler bunda yaşanmasın,sözünüze asla katılmıyoruz. canı ile dişiyle çalışanları töhmet altında bırakmayınız.SAYGILARIMIZLA.

tahsin
tahsin @......... - 2 hafta Önce

gys mülakat süreci hakkında bilginiz varsa, kadro sayısının altında yazılıyı geçen olduğu halde baraj altında bırakılan ve elenen arkadaşlar neden elendi?

bir açıklaması varsa aydınlatırsanız bizler de öğrenmiş oluruz?

sheff
sheff @......... - 3 hafta Önce

Yazılı sınava girerek sınavı kazanmış arkadaşlarımızın hakkını hiç ettiniz, ömrü boyunca emek vermeden o koltuklara birilerinin yardımıyla oturan tuzu kuru bürokratlar!! Hastanede çalışan idari/sağlık/destek hizmetleri müdürleri, müdürlüklerde çalışan başkan ve uzmanlar bunlar hangi SÖZLÜ ve YAZILI sınavı kazandı da o koltuklara oturdular??? Emek verip sınavı kazanan arkadaşlardan hizmetliye memurluğu, memura vhki yi, vhki ye şefliği çok gördünüz. Yazıklar olsun sizin bu adaletinize. yapılan görevde yükselme SÖZLÜ sınavı torpille bakanlık bürokratı olanların emeğiyle yükselmeye çalışanları CANI ve DİŞİ ile engellediği bir SINAV!!! olmuştur.

ünvan
ünvan @......... - 3 hafta Önce

telafi sınavı hak yemektir aynısına yakın soru sormakta ne dir telafi sınavına girenlere yeni kadro açılmalı yada genel olarak telafi sınavına katılım oranında kadro verilmeli bu haksızlığın önüne geçilmeli

ali aslan
ali aslan - 3 hafta Önce

sağlık sen ile ilgili yorumları onaylamayınca herkesin bildiklerini sakladığınızı mı düşünüyorsunuz personelsağlık

mu
mu - 3 hafta Önce

ADAMLAR MÜLAKATSIZ SINAVDAN BURAYA GELDİLER ÇOK İYİ İŞ BAŞARDILAR .....:))))))

ali aslan
ali aslan - 3 hafta Önce

10 yıldır herkesin hakkını yiyen sendikanın mevcut başkanının bunları açıklaması ne güzel, inşAllah herkes hakkettiği puanı alır ve hakeden yerleşir

Sınav komisyonu
Sınav komisyonu - 3 hafta Önce

2 yıl oldu sonuçlandıramadınız bezdirdiniz bizi. Bi sınav yaptınız sonra ertelediniz olmadı Bi daha ertelediniz, sınav yaptınız, covit ve temaslılar sonradan tekrar yaptınız hakkımızı yediniz. Ben sosyoloji sınavında 80 almışım ek sınav yaptınız aldığımız duyumlar herkes yüksek almış, sosyoloji 15 soru hemen hemen aynı araştırın göreceksiniz. Hakkımızı yediniz! Bu sınavın sekreteryasını imzasını atan görüş bildiren herkes bu vebalin altındadır. Cevap olarak bize pandemi diye geçiştirşyorlar. Allah aşkına söyleyin komisyondakiler alanda korona testi mi yapıyorlar yoksa hiyareşik yapılanma içinde işini mi yapıyorlar. Sınav hiz işi Sınavdır yahu. Tutturmuşsunuz illaki mülakat, yahu bu pandemi de bütün kurumlar mülakatta 100 verdiler sizler ise mülakat diye ısrar ediyorsunuz! Yazıklar olsun güzel ülkemin masa başı oturup gaz vermeye çalışıp beceremeyenler yöneticilerine, sınav komisyonuna


SIRADAKİ HABER