Sağlıkçının Hali Ne Olacak

Sağlık Sen İzmir Şube Başkanı Ekrem Özdemir dönmeyen ek ödemeleri kaldırıp adam gibi maaş verin... Bunları dillendirince rüşvetçi diye tabir ediliyoruz. Biz rüşvet değil, anamızın ak sütü kadar helal olan alın terimizin karşılığını istiyoruz dedi.

Sağlıkçının Hali Ne Olacak
Sağlık Sen İzmir Şube Başkanı Ekrem Özdemir sosyal medya hesabından yaptıgı açıklamada;

"Pandemi pik yaptı, kısıtlamalar geldi. Herkese idari izin, esnek çalışma, 10-16 çalışma, çocuğu olan kadın çalışanlara izin verildi.
Ama sağlık çalışanlarına gelince bolca alkış, hakkınız ödenmez cümleleri...
Tavandan ödemeyi yarım yamalak ödediler, kısıtlamalar gelmişken sağlıkçılara düşünüp bu kişiler yoruldu, yıprandı, tükendi, bu kişilere de diğerleri esnek çalışırken fazla çalışmanın karşılığını bile vermiyorlar, 3 kişinin yaptığını 1 kişiye yaptırıp, nöbet ücreti dahi ödemiyorlar. Bütün bunlar olurken, isyanımız haykırışımız, açıklamalarımız Bakanlık tarafından kör sağır dilsizi oynayıp, umursamıyorlar. Sağlık Çalışanları da insan olduğunu unutuyorlar. Bu bizim savaşımız ise en azından sağlık çalışanlarına hak ettiği ücretleri verin.. Dönmeyen ek ödemeleri kaldırıp adam gibi maaş verin... Bunları dillendirince rüşvetçi diye tabir ediliyoruz. Biz rüşvet değil, anamızın ak sütü kadar helal olan alın terimizin karşılığını istiyoruz.
SağlıkçınınHali NeOlacak @drfahrettinkoca" ifadelerine yer verdi.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
ORHAN BOZAN
ORHAN BOZAN - 3 hafta Önce

AĞZINA YÜREĞİNE SAĞLIK..

3600 EK GÖSTERGE VE 1500 TL SEYYANEN ZAM LAZIM!
3600 EK GÖSTERGE VE 1500 TL SEYYANEN ZAM LAZIM! @ORHAN BOZAN - 3 hafta Önce

Nokta!

Ahmet Demircan
Ahmet Demircan - 3 hafta Önce

bakmayanlıktan bişey istemeyin ya emekli olun başka iş yapın ya da istifa edin. 10bin tl gelir (sabit+maaş) bi ihtimal 800 tl icap gelir. Sağlık kurulusu ameliyatı acili icabı bu paraya bu iş yapılmaz. Bu sorumluluğun hakkı bu değil. 6000 7000 tl maaşla sorumluluğu daha az olan bi iş bulurum sanıyorum. Bi davalık olsam 150binden başlar. Burda orantısızlık mevcut SB da çalışan salak mevcut

MEHMET02
MEHMET02 - 3 hafta Önce

SAĞLIK SEN KÖR SAĞIR DİLSİZ
2351 KİŞİ DEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIĞIMIZ HALDE ATAMAMIZ YAPILMADI HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ

DOĞRUCU
DOĞRUCU - 3 hafta Önce

sağlık çalışanlarını sağlık sen olarak siz bu hale getirdiniz.

SIRADAKİ HABER