SAĞLIK-SEN KONYA, ALINTERİNİN KARŞILIĞINI ALMAK ADINA ANKARA’YDI

SAĞLIK-SEN KONYA, ALINTERİNİN KARŞILIĞINI ALMAK ADINA ANKARA’YDI

Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Dr Ahmet Uzunay, yönetim kurulu üyeleri ile sendika üyeleri, Memur-Sen Konfederasyonunun Ankara Tandoğan meydanında gerçekleştirdiği “Alın terinin karşılığından başka bir şey istemiyoruz” mitingine tam kadro katılarak, tam destek verdiler.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Memur-Sen öncülüğünde Ankara Tandoğan Meydanın gerçekleştirilen “ Lütuf değil Hakkımızı istiyoruz” mitingine Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Ahmet Uzunay; yönetim kurulu ile sendika üyeleri lüksek bir katılım ile mitinge destek oldular.

Miting hakkında bilgi veren Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Dr. Ahmet Uzunay, “ Emeğimiz için, Alın terimiz için, hakkımızın teslimi için bağlı bulunduğumuz Memur-Sen Konfederasyonumuzun Ankara Tandoğan Meydanında gerçekleştirdiği döktüğümüz alın terinin karşılığında başka bir şey istemiyorum” mitingine Konya Sağlık-Sen olarak üyelerimizle birlikte tam destek verdik. Mitinge katılımın beklenenden çok olması bizleri çok mutlu etmiştir. Çünkü kamu çalışanları lüfut değil haklarını istiyorlar. Bu mitingde bunun en büyük göstergesi olmuştur.

Sağlık-Sen Konya Şubesi olarak bizler her zaman üyelerimizin hakları adına her alan yerimizi almaya devam ediyoruz. Kazanan alın teri ile haklarını isteyen kamu çalışanlarının olacaktır.”dedi.

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
BİZİM ALIT TERİMİZİ ÖNCE VERİN SONRA ANKARAYA GEDİN
BİZİM ALIT TERİMİZİ ÖNCE VERİN SONRA ANKARAYA GEDİN - 2 ay Önce

ATADIĞINIZ MÜDÜRLER 12 BİN LİRA ALIYOR HAK YEMEK BU DUR EFENDİLER ADAMLARINIZI BALLI YERLERE ATAYIN SONRA ÇIKIN TİYATRO OYNAYIN YEMEZLER

TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS ÇALIŞANLAR.
TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS ÇALIŞANLAR. - 2 ay Önce

2351 VHKİ SAĞLIKTA SINAV KAZANIP ATANMADI.8 YILDIR MAĞDUR EDİLDİ,MADDİ MANEVİ KAYIPTA OLAN BU İNSANLARA ZULM EDİLDİ.KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇEN İŞÇİMİYDİLER MEMURMU BİLİNMEYENLERE VHKİ KADROSU VERİLDİ.YİNE İLK OKULLU İTFAİYE ERLERİNE VE MÜBAŞİRLERE SINAVSIZ SINIF ATLATILDI.TAŞERONA KADRO VERİLDİ.BİZLERDE YÜKSEK OKUL VE ÜNİVERSİTE MEZUNUYUZ EK GÖSTERGESİZ VE YAN ÖDEMESİZ SEMBOLİK 1/4 MAAŞ DERECESİ AMA EK GÖSTERGE YOK.BİZİM SUÇUMUZ SINAV KAZAANMAK OLSUN YANDAŞLAR BELEŞ HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN MÜDÜR OLUP BİZLERE MOBİNG VE BASKI UYGULAYIP HAYATI ZEHİR ETSİNLER.SENDİKA ÇIKMIŞ HAK ARIYORMUŞ YAHU BİZİM HAKKIMIZI SİZ GASP ETTİNİZ.İNDALLAHTA DAVACIYIZ MAHKEME-İ KÜBRADA HAKKIMIZI ALACAĞIZ.YAŞASIN CEHENNEM ZALİMLER İÇİN.SINAV KAZANIP 8 YILDIR ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.

Yav he he
Yav he he - 2 ay Önce

Mitingde iyi bagıraydın başkanmı desem sarayönü başhekimimi desem adam çift maaşlı ona göre ne hakkı ki

mehmet02
mehmet02 - 2 ay Önce

2351 KİŞİ DEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIĞIMIZ HALDE ATAMAMIZ YAPILMADI HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ

mehmet02
mehmet02 - 2 ay Önce

MİLADI DOLMUŞ OLAN YARDIMCI HİZMETLER SINIFI KALDIRILMALI
Bilindiği 2005 yılında memur sendikaları ile hükumet arasında imzalanan Toplu Görüşme Mutabakat Metninde; "Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir defaya mahsus olmak üzere sınavsız atanmalarının sağlanması" için çalışma yapılacağı kararı yer almıştır." ………On altı yıl oldu bir gelişme yok

Tedinim miyav
Tedinim miyav - 2 ay Önce

Evet alın yerlerini aldılar yanliz şu maaş bordro lari ni artık yayınla semıh başkan

SIRADAKİ HABER