Sağlık Müdürü Sağlık-Sen’e ziyaret

Gaziantep İl Sağlık Müdürü Ümit Mutlu Tiryaki, Sağlık Müdürlüğü üst yöneticileri ile birlikte Sağlık-Sen Gaziantep Şubesini ziyaret etti.

Sağlık Müdürü  Sağlık-Sen’e ziyaret

Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı, şube yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda İl Sağlık Müdürü Ümit Mutlu Tiryaki ve beraberindekiler ile ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Tiryaki’nin vatandaşların sağlık hizmetlerine ulaşımının kolaylaştırılması ve sağlık çalışanlarının çalışma şartlarının iyileştirilmesi açısından yaptığı başarılı çalışmalar yaptığını ifade eden Başkan Arayıcı, “Sağlık ekip işidir. Başarı için huzurlu çalışma ortamı ve ekip ruhu gereklidir. Sağlık Müdürümüz de ekibi ile birlikte Gaziantep için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Sayın Müdürümüz göreve geldiği ilk günden itibaren sürekli sahada, sağlık çalışanları ile omuz omuza vererek ekip çalışmasının en güzel örneğini sergilemektedir” dedi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında, Gaziantep İl Sağlık Müdürü Ümit Mutlu Tiryaki, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Levent Sağlam, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Vecdi Yıldız, Suriye Görev Gücü Başkanı Dr. Kemal Ürkmez, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Mehmet Akhan, Personel Hizmetleri Başkanı Yamluha Coşkun ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Burcu GünsoySağlık-Sen yöneticileri ile Gaziantep’teki sağlık hizmetlerinin genel durumu ve pandemi ile mücadele konularında fikir alışverişinde bulundu.


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
bagımsız saglıkcı
bagımsız saglıkcı - 4 ay Önce

sizin göreviniz sendika ziyaretimi öyleyse diger sendikaları da ziyaret edecekmisiniz çok merak ediyorum göreviniz tarafsız veherkese eşit mesafede olmak

DADAŞ
DADAŞ - 4 ay Önce

BERABER YÜRÜDÜK BU YOLLARDA
BEREBER ISLANACAĞIZ
BERABER ATAYAACAĞIZ...
BERABER MOBİNG PARDON MOBİL YAPACAĞIZ...

Vah ki ne vah...
Vah ki ne vah... - 4 ay Önce

Yanlış iş.... Ne işi var Müdürün orada, diğer sendikaları da ziyaret edecek mi?

SIRADAKİ HABER