Sağlık çalışanlarının ücretsiz ulaşım hakkı “Sehven” geri alınamaz...

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı bildirilen yazı ile 31.12.2021 tarihine uzatılmıştı. Ancak gönderilen yeni yazıyla sehven hata yapıldığı bildirilerek fedakar sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı 30.06.2021 tarihinde biteceği bildirilmiştir. Konu ile ilgili Sağlık Sen İzmir Şube Başkanı Ekrem Özdemir açıklamalarda bulundu.

Sağlık çalışanlarının ücretsiz ulaşım hakkı “Sehven” geri alınamaz...

Özdemir;

Sağlık çalışanlarının ücretsiz ulaşım hakkı “Sehven” geri alınamaz...

Ülkemizde henüz Pandemi bitmemişken, hayatından olan bir çok sağlık çalışanı şehitlerimiz varken, tüm memurlar esnek çalışırken amansız bir mücadelenin içinde yer alan, aşılamada dünya rekoru kıran sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı noktasında Sağlık Sen olarak yapmış olduğumuz başvurular neticesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı tarafımıza bildirilen yazı ile @izmirbld başkanı Tunç Soyer ‘in talimatıyla 31.12.2021 tarihine uzatılmıştı.

Ancak tarafımıza gönderilen yeni yazıyla #sehven hata yapıldığı bildirilerek fedakar sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı 30.06.2021 tarihinde biteceği bildirilmiştir.

Pandeminin kahramanları sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım hakkı sehven yanlış yapıldı denilerek süre kısaltması yapılması Covid 19 ile mücadele sağlık çalışanlarına derinden üzmüştür.

İzmir Büyükşehir belediyesi tarafından Sehven gönderdikleri düşündüğümüz yazının geri çekilerek tarafımıza gönderilen ilk yazı gibi 31.12.2021 tarihine kadar uzatılması noktasında çağrımızı bir kez daha yeniliyor, sağlık çalışanlarına sehven yanlış yapılmayacağının altını çiziyor ve yetkilileri bu yanlıştan dönmeleri adına göreve davet ediyorum.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2021, 00:36

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
:@
:@ - 1 ay Önce

Süresiz sınırsız yapın şunu. Ya da komple iptal edin. Sadaka verir gibi uzattip iptal edip durmayin

3600 EK GÖSTERGE VE 2000 TL MAAŞ ZAMMI OLMADIĞI SÜRECE HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEZ
3600 EK GÖSTERGE VE 2000 TL MAAŞ ZAMMI OLMADIĞI SÜRECE HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEZ @:@ - 1 ay Önce

MÜJDE BEKLİYORUZ

SAĞLIKÇI
SAĞLIKÇI - 1 ay Önce

Devletin sağlıkçıya yapmadığı nakdi yardımı pandeminin başından beri sağlıkçıları ücretsiz taşıyarak belediyeler yaptı. Daha ne yapsınlar binlerce kişiye 1.5 yıldır ücret almadan ulaşım sağlıyorlar sitem edeceğimize bence teşekkür etmeliyiz

melih tan
melih tan - 1 ay Önce

en azından sizin gibi iki yüzlü davranıpta yıllarca kanımızı emmiyor 3+3 unutmadık siz bırakın zammı maaştan bile aldırdınız maaş çöp oldu gitti yalakalık yapacağız diye bizleri köle yaptınız hakkım sağlık sen türk sağlık sene haram olsun ikinizde bir cacık olmazsınız ses sendikasına üye olana aman ha onlar pkk lı bilmem ne dediniz yıllarca asıl pkk lı sizsiniz çakma mafya severler..

Hemşire sağlık personeli
Hemşire sağlık personeli - 1 ay Önce

Sayın bakanımız yazı göndermese ulaşımı asla ücretsiz yapmazlardı. Bakanımıza teşekkür ediyorum.

ran
ran @Hemşire sağlık personeli - 1 ay Önce

hadi yaa

Saglikci
Saglikci - 1 ay Önce

Keşke bursa uzatsa ne olur yada artik sağlıkçılarda otobüslere ücretsiz bindin peki polisler neden ücretsiz diye polemiğe girmem gerek varmı yok

Ahmet
Ahmet - 1 ay Önce

Onu boş verinde Sağlık sen olarak tüm sağlık çalışanlarına 500 TL yol yardımı alabiliyor musunuz bu toplu sözleşmede ve seyyanen zam 2000 TL işte o zaman bu belediyenin ulufesine ihtiyaç kalmaz değil mi bütün bakanlık çalışanlarının servis hakkı var biz sağlık çalışanlarının niye ulaşıma yönelik bir hakkı olmasın hadi göreyim sizi sehvenciler

SIRADAKİ HABER