"Sağlık çalışanlarının, haklarını savunacak, sağlık bakanını hayal ediyoruz"

Sağlık Sen Rize Şube Başkanı İsmail Yılmaz, Sağlık çalışanlarının yanında, sağlık çalışanları ile el ele, onları motive edecek, haklarını savunacak, hâk edişlerini tas tamam teslim edebilecek bir sağlık bakanını hayal ediyoruz dedi.

"Sağlık çalışanlarının,  haklarını savunacak,  sağlık bakanını hayal ediyoruz"
Sağlık Sen Rize Şube Başkanı İsmail Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;
"Sağlık çalışanlarının, öğretmenlerin bakanı
Öğretmenler yatıyor söylentilerine karşı çıkan milli eğitim bakanımızı tebrik ediyorum, öğretmenlerin yanında, öğretmenlerle el ele, onları motive ediyor ve destek veriyor.
Sağlık çalışanlarının yanında, sağlık çalışanları ile el ele, onları motive edecek, haklarını savunacak, hâk edişlerini tas tamam teslim edebilecek bir sağlık bakanını hayal ediyoruz.
Neden olmasın ki, sağlık çalışanları kendilerine sahip çıkacak bürokrasi yı sorgulayacak bir bakanı hâk etmiyor mu?" ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 04:04

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayal
Hayal - 2 hafta Önce

Hayalî sendika. Hayal kurmak bedeva

Biz de sağlık çalışanlarının haklarını savunacak sendika hayal ediyoruz
Biz de sağlık çalışanlarının haklarını savunacak sendika hayal ediyoruz @Hayal - 2 hafta Önce

Hayal bu ya!

3600 EK GÖSTERGE VE 1500 TL SEYYANEN ZAM LAZIM!
3600 EK GÖSTERGE VE 1500 TL SEYYANEN ZAM LAZIM! @Hayal - 2 hafta Önce

Nokta!

Hamuçara
Hamuçara - 2 hafta Önce

Sayın sendika başkanı; biz sağlıkçılar da aslında ne bekliyoruz biliyor musun ? Senin yeniden atattığın sendikanın başkan yardımcıları, başkanvekilleri (müdürler ve başkanlar) varya hani hahh işte onların rizeyi batırmayı ne zaman bırakacakları. Gerçi bu gidişle Rize'de sağlığın çöküşünü sayenizde hızlandırdınız. Atma listelerini son dakika altüst ettiniz. Pandemide de atattığınız idareciler hastanelere geliyor mu acaba. Neden nöbetçi memurlara ve birim sorumlularına hastaneyi bırakıp ballı kaymaklı maaşlarını alıp keyf çatıyorlar. Ağzından hak hukuk adalet, Allah, kitap düşmüyor ama münafıklığın da dibine vurup insanların ayaklarını kaydırıyorsun. Kalmaz sana bu dünya likapa

mehmet02
mehmet02 - 2 hafta Önce

2351 KİŞİ DEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIĞIMIZ HALDE ATAMAMIZ YAPILMADI HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ

ali
ali - 2 hafta Önce

yetkisiz sendika sizin eş dost akraba rahat mı en güzel yerlerde çalışıp yada boş geziyor mu boş ver saglıkçıyı zaten saglıkçı hakkını arasa size üye olmaz

SIRADAKİ HABER