Sağlık Çalışanları İçin Bu Bayram Bayram Ola!

Sağlık Çalışanları İçin Bu Bayram Bayram Ola!

    Ramazan bayramında şekerler dağıtılarak çocuklar sevindirilir, Ramazan demezler şeker bayramı diye ifâde ederler. Kurban bayramı kurbanlık la r kurban edilir, komşular, fakirler ve aileler yardımlaşmayı öğrenirler, öğretirler. Sevgi, saygı ve muhabbet tavan yapar, insanlar af ve mağfiret deryasına dalarlar. 

       14 Mart tıp bayramı sağlık çalışanlarına kurban olun onları kurban etmeyin, kazanımlarla onların gönüllerini yapın ki, çocuklar gibi şensinler, bayramları bayram olsun, bayram etsinler.

       657 tek tıp istihdam modeli olsun, çeşitli istihdam modellerini kadroya geçirerek haksızlıklar son bulsun... Performansa dayalı ek ödeme sistemi lav edilsin, ek ödemeler, hak edişleri, maaşları ile birlikte, kayıpları giderilerek tek kalemde dolgun maaş olsun. 

       Yüzyılda bir insanlığı esir alan salgın Pandemisinde sağlığın kahramanlarını, sağlık ordusunu sevindirelim, sağlık çalışanlarının dilinden anlamayan sağlık idarecilerinin görevlerine son verilip, sağlık çalışanlarının yanında olacak idarecilere yer verelim.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

       Toplumun sağlığı önemlidir, salgın hastalıklar yanında insanlığı tehdit eden halk dilinde adına kötü hastalık dediğimiz kanser hastalıkları artmaktadır. Sağlıklı bir toplum için sağlık çalışanlarına eskisinden daha çok ihtiyacımız vardır. 

       Sağlık ordusunun teçhizatı maddi ve manevi güçlü kılınması dır. Nasıl geçineceğim kaygısından uzak, maddenin düşünülmediği sevgi, saygı ve hürmetin eksik edilmediği bir manevi yapı mutlaka sağlanmalıdır.

       Bu ay hastanemiz fatura kese bildi mi? Performans yapabildi mı? Ek ödeme alabilir mıyım? Gibi kaygılardan sağlık çalışanları kurtarılmalıdır. 

       Sağlık çalışanları hiçbir devlet memuru ile kıyaslanmamalıdır. Hangi devlet memuru 24 saat üzerinden çalışıyor, hangi devlet memuru mesaisini ikiye katlıyor. Sadece sağlık çalışanları, öyleyse sağlık çalışanlarının diğer memurlardan iki kat farkı, ayrıcalığı, gecenin külfet ine karşı maaş ta nimet i olmalıdır.

        Sağlık çalışanları için bu bayram bayram olmalıdır.

Rize Sağlık sen Başkanı İsmail YILMAZ

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2021, 10:01

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet tuna
ahmet tuna - 1 ay Önce

En ufak birşey vermezler beklemeyin:D

3600 ek gösterge noldu?
3600 ek gösterge noldu? @ahmet tuna - 1 ay Önce

sağlıksenin başkanları ne düşünüyor?

TEK KALEMDE MAAŞ 1500 TL SEYYANEN ZAM LAZIM
TEK KALEMDE MAAŞ 1500 TL SEYYANEN ZAM LAZIM @ahmet tuna - 1 ay Önce

GAYRISI YALAN

saglıkçı
saglıkçı - 1 ay Önce

ey hakkımızı yemeye devam eden başımızdaki zihniyet,yeter artık hakkımızı verin maaşlarımızı tek kalem vede zamlı vede emekliliğe yansıyan bir ücrete cevirin.sizin aldığınız dolgun maaşlardan bizde hakkımız olanı istiyoruz,fazlasında sizin gibi gözümüz yok,biz Allahtan korkan kuldan utanan insanız.bence sizlerde Allahtan korkun.yok bu gidişle sonunuz kötü olacak,kide böyle gidersenizde beter olun...benim hakkım sizlere haram olsun........

inanalımmı
inanalımmı - 1 ay Önce

inanalımmı şimdi buna sizce

......
...... - 1 ay Önce

Bu bayram hiç umursanmaz bir bayramdır, hiç bir siyasetçinin de,aslında hiç umurunda değildir. KANMAYINIZ.

SIRADAKİ HABER