" Sadece yandaşlarınızı ve şakşakcılarınızı dinlemeyin."

Amasya Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Şemsettin Dümen, Sayın siyasiler hastanede yakınınızı yatırırken en iyi yerde , en iyi Doktor , en iyi Hemsire ve en iyi personel baksın istiyorsunuz. Ancak liyakat , idarecilik ve üst bir kadroya adam alınacağı zaman bizim adamımız gelsin diyorsunuz dedi.

" Sadece yandaşlarınızı ve şakşakcılarınızı dinlemeyin."

Amasya Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Şemsettin Dümen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

"Sayın siyasiler hastanede yakınınızı yatırırken en iyi yerde , en iyi Doktor , en iyi Hemsire ve en iyi personel baksın istiyorsunuz.

Ancak liyakat , idarecilik ve üst bir kadroya adam alınacağı zaman bizim adamımız gelsin diyorsunuz.

En iyiler her zaman iyidir. Torpil ve liyakatsizlik ülkemizin altına döşenen zaman zaman da patlayan dinamitlerdir.

Adaletsizlik yapan liyakatsiz yönetici ve kişilerin Sağlık kurumlarını , diğer kurumları nasıl ayaklar altına aldırdığını gelin gezin , dinleyin, duyun ve sonra vicdanınızı ve eğer inanıyorsanız öteki dünyanızı bir düşünün.

Bazılarınızın yatacak yeri yok derler ya ...

Gerçekten şu an neredeyse o konumdasınız.

Kızmak yerine açın gözünüzü ve gerçekleri görün artık.bilmiyorsanız bize sorun size devlet adına doğruları söyleyelim sadece yandaşlarınızı ve şakşakcılarınızı dinlemeyin." ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 00:27

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
DADAŞ
DADAŞ - 2 gün Önce

SÜPER TESBİT BAŞKAN.
AMA KEŞKE SİZİN GENEL MERKEZDEKİLERDE GERÇEK SENDİKACILIK YAPSALAR....!

ABDULLAH
ABDULLAH - 2 gün Önce

EN İYİ İDARECİ SİYASİLERİN DEDİKLERİNİ YAPAN İDARECİDİR ŞEMSİ KARDEŞ.

EDİTÖRÜN DİKKATİNE SİZ NEZAMANDAN BERİ STK VE SEÇİLMİŞLERDEN TARAF OLDUNUZ ALLAH AŞKINA BİZ HAKLIYIZ HAKSIZLIĞA DÜŞMÜŞÜZ NORMAL OLARAK  TARAFSIZ OLMANIZ GEREK YORUMLARA SANSÜR YAPMAK DEĞİL
EDİTÖRÜN DİKKATİNE SİZ NEZAMANDAN BERİ STK VE SEÇİLMİŞLERDEN TARAF OLDUNUZ ALLAH AŞKINA BİZ HAKLIYIZ HAKSIZLIĞA DÜŞMÜŞÜZ NORMAL OLARAK TARAFSIZ OLMANIZ GEREK YORUMLARA SANSÜR YAPMAK DEĞİL - 2 gün Önce

KAÇ HABERE GECE SAHURDA YORUM YAPMIŞIZ SİZİN TARAFINIZDAN SARSÜRLENMİŞ.SEBEBİ NE ACABA HAKSIZLIKLARI DİLE GETİRMİŞİZ HAKSIZLIĞA UĞRAYANDA BİZİZ SİZ YAYIMLAYIN MUHATAPLARI KİMSE ONLAR GEREĞİNİ YAPSIN SİZ DEĞİL.HER TÜRLÜ YORUMUMUZUN ARKASINDAYIZ.İFTİRA ETMİYOPRUZ YALAN BEYANDA BULUNMUYORUZ NE İSE OLANLARI TÜM GERÇEĞİYLE YAZIYORUZ.BU KUSURSA KABULÜMÜZ SİZE DÜŞEN YAYIMLAMAK.HAKSIZLIK YAPANLLARI KORUMAK DEĞİL.ALLAH RIZASI İÇİN TARAFSIZ VE HAKLININ YANINDA HAKLININ SESİ OLUN ONLARIN SESİNİ KISMAYIN ALLAH RIZSI İÇİN.

2351 VHKİ SAĞLIKTA 8 YILDIR SINAV KAZANDI ATANMADI
2351 VHKİ SAĞLIKTA 8 YILDIR SINAV KAZANDI ATANMADI - 2 gün Önce

BUNDAN DAHA HAKSIZ NE VARKİ SİZ BUNLA İLGİLİ YAZILAN ÇİZİNLERE SANSÜR UYGULUYORSUNUZ.ALLAH AŞKINA EMPATİ YAPIN SAYIN EDİTÖR EMPATİ SİZ BİZİM YERİMİZDE OLSANIZ NE YAPARSINIZ.BU ZULM 8 YILDIR İÇİMİZİ YAKIP KAVURUYOR TÜKENMİŞLİK SENDRUMU YAŞIYORUZ.ÖNDER BEY DENEN ADAM BEYAZ ÖNLÜK SEVİCİSİ ÇST İÇİN YARGIYA GİDİP GÖREVE BAŞLATTI ZALİM ADAM YHS SÖZ KONUSU OLUNCA KILINI KIPIRDATMADI ALLAH İCRA ETSİN.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.ÖNCEKİ YORUMLARIMI YAYIMLAYIN ALLAH AŞKINA.

VHKİ58
VHKİ58 - 2 gün Önce

SİZİNDE BİR FARKINIZ YOKTUR. 8 AY OLDU GÖREVDE YÜKSELME SINAVINDAN BİR HABER YOK. SENDİKACIYIZ DİYE AHKAM KESENE KADAR ÜYELERİNİZİN HAKLARINI BİRAZ DİKKATE ALINIZ. OTURDUĞUNUZ KOLTUKLARIN HAKKINI VERİN.

SIRADAKİ HABER