Önder Kahveci Bakan Koca İle Görüştü

Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Sağlık Bakanı ile olumlu bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirterek "Tüm sağlık çalışanlarının zam taleplerini Sayın Bakana ilettim. " dedi.

Önder Kahveci Bakan Koca İle Görüştü

 Sağlık Bakanı  Fahrettin Koca bugün akşam saatlerinde Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Türk Sağlık Sen Yönetim Kurulu Üyelerini Sağlık Bakanlığının Bilkent yerleşkesinde kabul etti.Görüşmeyle ilgili olarak açıklama yapan Kahveci;


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

"Bugün Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca ile olumlu bir görüşme gerçekleştirdik. Tüm sağlık çalışanlarının zam taleplerini Sayın Bakana ilettim. Makul bir artışın bir an önce yapılması gerekliliğini paylaştım.

Kendileri de bu konuda çalışma yaptıklarını ifade ederek çalışanların hassasiyetlerini dikkate alacaklarını söyledi. Süreci tüm yönleri ile yakından takip etmeye devam ediyoruz, edeceğiz."dedi

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2021, 12:04

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
önder hocam selamlar.
önder hocam selamlar. - 2 ay Önce

sağlık meslek lisesin de öğretmenimdi. mükemmel bir insan ve öğretmendir.

SENDİKACI????
SENDİKACI???? @önder hocam selamlar. - 2 ay Önce

ÖĞRETMENMİŞ YANİ SENDİKACI DEMEMİŞ...

SAĞLIKÇI
SAĞLIKÇI - 1 ay Önce

Bende görüşecem sayın bakanımın çayını içip ay sonunda da 50 bin tl yi cebe indirip sağlıkçının hakkını savundum diyecem.

Kırmızı Değirmen
Kırmızı Değirmen - 2 ay Önce

Şimdi yarın zam yapılırsa Sendikalar Bizim görüşmemiz sonrasında oldu demek için mi çabalıyor.Hadin ordan kumda oynayın.

SIRADAKİ HABER