Milletvekili Açıkgöz: “Sağlık çalışanları birer kahraman”

Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanlığının düzenlediği aşure etkinliğine katılan Milletvekili Açıkgöz, Sağlık çalışanlarının, gösterdikleri özveri, hastalara karşı sergiledikleri hoşgörü ve canlarını ortaya koyarak gerçekleştirdikleri çalışmalardan dolayı müteşekkir ve minnettar olduklarını belirtti.

Milletvekili Açıkgöz: “Sağlık çalışanları birer kahraman”

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Toplum sağlığının korunması adına gayretleri ve emekleri için başta Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’a, Sağlık Bakanımız Sn Fahrettin Koca’ya, tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Salgını Maske, Mesafe, Temizlik ile hep birlikte yeneceğiz" dedi...


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Milletvekili Açıkgöz'ün zor dönemlerde hep yanlarında olduğunu belirten sağlık çalışanları, kendilerini unutmayan Milletvekili Açıkgöz'e ikramları nedeniyle teşekkür etti. Açıkgöz, Nevşehir Devlet Hastanesinde tedavilerine devam eden hastaları ziyaret ederek, hastalara acil şifalar temennisinde bulunurken doktorlardan da sağlıkları hakkında bilgiler aldı. Milletvekili Açıkgöz'e İl Sağlık Müdürü Rahim Ünlübay, Nevşehir Devlet Hastanesi Müdürü Hakan Gürbüz, Nevşehir Ağız ve Diş Merkezi Başhekimi Dt. İlkay Akün, Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat'ta eşlik etti.

 

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
doktor
doktor - 3 hafta Önce

ucuz sözler, vaatler !

SANDIĞA KADAR SAĞLIKSENLİYİZ
SANDIĞA KADAR SAĞLIKSENLİYİZ @doktor - 3 hafta Önce

YA SONRA?

SIRADAKİ HABER