Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın 'ın 5. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmeleri Konuşması

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın 'ın 5. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmeleri Konuşması

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın 'ın 5. Dönem Toplu Sözleşme Görüşmeleri Konuşması
Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2019, 09:57

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET 02
MEHMET 02 - 11 ay Önce

ON DÖRT YIL OLDU SENDİKA
2005 yılında memur sendikaları ile hükumet arasında imzalanan Toplu Görüşme Mutabakat Metninde; "Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir defaya mahsus olmak üzere sınavsız atanmalarının sağlanması" için çalışma yapılacağı kararı yer almıştır." ………On dört yıl oldu bir gelişme yok

yhs
yhs - 11 ay Önce

sn başkan yhs kalkacak mı bekleyip göreceğiz

SELİMCAN
SELİMCAN - 11 ay Önce

CANIM BAŞKANIM SİZE GÜVENİYORUZ:))))))) SAYGILARIMLA.

EN ÇOK İSTEK ALAN
EN ÇOK İSTEK ALAN - 11 ay Önce

SENDİKA BAŞKANI EN ÇOK ÇÖZÜM BEKLEYEN KONULAR DİLE GETİRDİK DEMİŞTİ(SAĞLIK SEN) DEMEKKİ SAĞLIKCILARIN ÇÖZLÜLMESİNİ EN ÇOK İSTEDİĞİ KONULARDAN BİRİDE SENDİKA ODALARININ DÜZENLENMESİYMİŞ

vhki58
vhki58 - 11 ay Önce

Sayın Başkan Adalet bakanlığında YHS olarak görev yapanlar sınavsız GİH sınıfına geçtiler. Sağlık Çalışanları olarak böyle bir çalışma varmı.Tşk.

2351 VHKİ NİN RUH SAĞLIĞI BOZULDU SAYIN GENEL BAŞKAN.
2351 VHKİ NİN RUH SAĞLIĞI BOZULDU SAYIN GENEL BAŞKAN. - 11 ay Önce

İLK OKUL MEZUNU İTFAİYE ERLERİ,KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇENLER VE EN SON MÜBAŞİRLER ÇOKMU LİYATLİYDI SINAVSIZ KARARNAMEYLE SINIF ATLATILDI.BUNLAR LİYAKATLİ SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİ LİYAKATSİZDİ ÖYLEMİ.ALLAH HAKKIMIZI SORSUN.ÇÜNKÜ BİZ 7 YILDIR AHUZAR EDİYORUZ HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.AHRET GÜNÜNDEDE DAVACIYIZ DAVACIYIZ DAVACIYIZ.HADİ ÇIKIN BİRDE BU ADALETSİZLİĞİ DİLE GETİRİN SAMİMİ VE İYİ NİYETLİ BİR GENEL BAŞKAN OLARAK.İNSANLARA HAYAL KIRIKLIĞI VE HÜZÜN YAŞATANLARA SES ÇIKARIN OLURMU ONLAR SİYAH IRK DİĞERLERİ İNGİLİZ. GÜNEŞ BATMAYAN ÜLKEDE YAŞASINLAR.ALLAH SORSUN ALLAH SORSUN.

2351 VHKİ UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ.HEP MİNNETLE ŞÜKRANLA ANACAĞIZ BİR ÖMÜR....
2351 VHKİ UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ.HEP MİNNETLE ŞÜKRANLA ANACAĞIZ BİR ÖMÜR.... - 11 ay Önce

7 yıldır sınav kazandık atanmadık.2351 vhkinin maddi manevi yedi yıllık hakkını kim verecek.İlk okul mezunu itfaiye erlerimi,kızılaydan sağlığa geçenlermi yoksa mübaşirlermi.Bunları sınavsız atayanlar bizlerin sınavla kazandığı hakkını vermediler.Ey yetkili sendika sizde buna sessiz kaldınız.Ruh halimiz Allaha ayan Allaha saldık bekliyoruz.siz sözleşmeyle müdür ve müdür yardımcısı atatın onlarda bize kan kustursun. Allah sorsun.

SIRADAKİ HABER