"Kişiye özel atanan masa aranan uzmanlar"

Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hüseyin Köksal gündemi meşgul eden Mahmudiye ilçe hastanesi ve kaymakam meselesi ne bakış açımız altında yaptığı paylaşımda, kişiye özel atanan masa aranan uzmanları görüyor 663 sayılı sözleşme kanunun acilen değişmesi gerektiğinin altını çiziyoruz! "İşe gelmeyen tek kişi kaymakam beyin eşi mi?" diye sordu

"Kişiye özel atanan masa aranan uzmanlar"

Köksal yaptığı açıklamada;

Gündemi meşgul eden Mahmudiye ilçe hastanesi ve kaymakam meselesi ne bakış açımız !


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

1-Kaymakamı savunan CHP’li Başkan iken iktidar partisi AK Parti’nin fikri nedir?

2-CHP’li başkan AK Parti döneminde refere edilerek atanan hastane müdürüne sallarken AK Parti döneminde atanan himayesindeki müdürle İl Sağlık Müdürü’nün fikri nedir?

3-Şayet hastane müdürü sosyal demokrat ise; önce ESTÜ’ye daire başkanı sonra tekrar Mahmudiye hastanesine müdür olurken CHP mi iktidardaydı ya da çok mu liyakatliydi?

4-Yok değil görevde kalmak için Sözcü’ye çıkma yolunu tercih etmişse hastane müdürü; açıkca da anlatmalı kimin talimatı ile tutanak düzenlediğini. Ayrıca tutanak düzenlemesindeki hata nerede?

5-İşe gelmeyen tek kişi kaymakam beyin eşi mi? Eşleri işe gelmeyen, en ballı maaşları alıp, işe gelemeyecek şekilde eşlerine iş ayarlanan “kul hakkından korkan” kıymetli üst düzey bürokratlarımıza Reis-i Cumhurumuz ne der duyarsa?

6-Kirlettiğiniz koltuklar devletin. Makamı elimizde tutalım diye eğildikleriniz, yamulduklarınız var ya onları da sizi de Reis-i Cumhur’a şikayet ediyoruz. Allah’a havale ediyoruz. 2023’ü sizin yüzünüzden kaybediyoruz.

7-2023’te siyasetin derin kuyularına Reis-i Cumhurumuz tarafından sevk edilecek olanları çok iyi sevdiği(!) için refere edilmiş Sağlık Çiftlik Bankın kıymetli bürokratlarına kalıcı olanın bizler olduğunu hatırlatıyorum.

8-Kişiye özel atanan masa aranan uzmanları görüyor 663 sayılı sözleşme kanunun acilen değişmesi gerektiğinin altını çiziyoruz!2023 tarih olacak siyasilerin refere ettiği bürokratlar sizin için geri sayım başladı ! Sadece atanalar a bakın !

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2021, 16:16

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bay Başkan
Bay Başkan - 2 hafta Önce

663 değişmeli diyo hala aynı teraneyi söyleyin.Kardeşim 663 kurumları felç etti be toptan kaldırılması lazım deseneeee.Bir sözleşmeli maaşı ile kaç memur maaşına bedel bunun hesabını yapıp koysana şırayada da daha diyorsun 663 değişmeli diyorsun.Hadi değişti diyelim ne değişecek söylerisin bay başkan

DOĞRUCU
DOĞRUCU - 2 hafta Önce

Elbet hesap sorulacak.

mehmet02
mehmet02 - 2 hafta Önce

2351 KİŞİ DEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIĞIMIZ HALDE ATAMAMIZ YAPILMADI HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ

Sağlıksencilere
Sağlıksencilere - 2 hafta Önce

Bende sağlıksenli olsaydım, utancımdan hastaneye gelmezdim.

Şam babası
Şam babası - 2 hafta Önce

Seninkiler atanamadı diyemi bu öfke. Sen sendikanın parasını iç ederken, atı alan üsküdarı geçmiş. Sen de dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan da olmuşsun.

SIRADAKİ HABER