İktidarda CHP olsa böyle güzel bir liste yapardı

Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Köksal Kazananı belli kişiler ile sınırlı Kaybedeni Koca bir şehir olacağı bir atama dönemi oldu ! İktidarda CHP olsa böyle güzel bir liste yapardı kim yaptı ise ;ya Ak parti gider ise diye yapmışa benziyor .İlerleyen günlerde geniş çaplı basın açıklaması yapacağız! dedi.

İktidarda CHP olsa böyle güzel bir liste yapardı

Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Köksal'ın açıklaması;

Sağlık Sistemindeki Atamalar

Merakla herkes beni arıyor; nedir durum ,neden düşmeyenler oldu neler dönüyor diye!

-İstanbulu çözen bakanlık 18 aydır Eskişehir’i çözemedi!

-Bizim sağlık idarecileri herkes herkes ile samimi, dost gözüküyor ama kimse kimseyi sevmiyor.

-Görme duyma söyleme eleştirme dönemi yaşıyoruz.

- Konuşulan yaşanılan her şey ortaya çıkar, kibir abidesi olanlar ,arkadan liste yapanlar, istediğini alamayanlar diye gidiyor.

-Kazana nı belli kişiler ile sınırlı Kaybedeni Koca bir şehir olacağı bir atama dönemi oldu !

-İktidarda CHP olsa böyle güzel bir liste yapardı kim yaptı ise ;ya Ak parti gider ise diye yapmışa benziyor

-Eskişehir ve Eskişehir’lilerin kaybettiği son 20 yılın en kötü atama sistemi ve yönetici şekli oldu!

- Kriterler değişti Ak saçlı olma şartı getirildi, 60 yaşından gün almayanlar tecrübe eksiği sayıldı, o yoksa ben yokum dönemleri başladı!

-En başarısız denen kişiler görevsiz kalıp tekrar çağrıldı;

Emeviler dönemi yaşanıyor bakalım sonu ne olacak!

İlerleyen günlerde geniş çaplı basın açıklaması yapacağız!


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 18:47

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
HADİ ORDAN YANDAŞLARIN KONUŞMA HAKKI YOK
HADİ ORDAN YANDAŞLARIN KONUŞMA HAKKI YOK - 2 ay Önce

HAYIRDIR İSTDİKLERİNİZİ ATAMADILARMI, YOKSA MANTIKLI BİR İSTEKDE BULUNMADINIZMI,YOKSA SİZDEN GİBİ GÖRÜNÜP AMA SENİNLE ARASI OLMAYAN BRİLERİİ Mİ ATANDI BAŞKAN.
SİZ ÇALIP SİZ OYNADINIZ,BAKALIM BU DEVRAN BİRGÜN TAM DÖNER...
SIRF HERKES SİZE ÜYE OLSUN DİYE DÜZENLEME BİLE YAPTILAR DAHA NE İSTERSİNİZ, YALNIZ KESK İ SAF DIŞI BIRAKACAK BİR DÜZNLEME NASIL YAPMADINIZ ŞAŞIRDIM DOĞRUSU, SANIRIM O DA OY KAYGISINDAN DOLAYI YAPILMAMIŞTIR...

41
41 - 2 ay Önce

Kocaeli de de durum farklı değil,bütün CHPLiler sağlık sene geçti kurumlara müdür müdür yardımcısı yapıldı.AK partili olanlarda bolca sürgün …İl sağlık müdürü başta olmak üzere köklü değişime gidilsin

Serkan
Serkan - 2 ay Önce

Vakti zamanında gençlik kolları başkanlığı yapmış kişiyi devlet memuru yada kamu işçisi ve bakanlık personeli olmadığı halde 50bin nüfuslu ilçenin hastanesine 350 kişinin başına müdür yardımcısı yapılan sistem bu….
Bu sistemide zamanında onaylayan destekleyen sağlık sen di unutmamak gerek

...........
........... - 2 ay Önce

Önünden ye, biz sizi, partizanlığınızı çok iyi biliriz. Şunları söylerken insan utanır. Korkunun ecele faydası yok. GELİYOR GELMEKTE OLAN.

2351 VHKİ 8 YILDIR MAĞDUR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANMAYA DEVAM.
2351 VHKİ 8 YILDIR MAĞDUR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANMAYA DEVAM. - 2 ay Önce

Ey Ali YALÇIN,Semih DURMUŞ Size sesleniyorum.Acaba başınızı yastığa koyduğunuzda ölüm aklınıza geliyormu? Kul hakkı nedir düşünüyormusunuz.Şu an kılıcınızın önüde ,arkasıda belki kesiyor.Elinizdeki bütün imkanları size ve yandaşlarınıza kullanıyorsunuz.Hak,Hukuk ve Adaletten en son söz edecek insanlar sizlersiniz.Sağlıkta 2351 vhki sınavla kazandığı kadrosunu sizin üç maymunu oynamanız sayesinde alamadık.8 yıldır mağduruz ve 8 yıldırda sizlere hayır dua okuyoruz okumayada devam edeceğiz.Bu gün mübarek mevlid kandili ve biz yine size çok hayır dua okuduk ve okumayada devam edeceğiz.Siz yandaşlarınızı hiç bir ölçme değerlendirmeye tabi tutmadan,sözleşme kılıfıyla müdür yapın kul hakkı yiyin.Tek ek gösterge yan ödeme almayan sınıf yhs Küfür sürerde zulm sürmez.Sizde zulm ile abad olanlardansınız.Zulm ile abad olanın sonu berbad olur.İnşAllah sizinde hazin sonunuz yakındır.Bu mübarek gündede yine ,yine ve yine sizi Rabbime havale ediyoruz.Sınav kazanıp atanmayan 2351 vhkiden biri.HAKKIN KENDİSİ KADI OLACAĞI O GÜNDE GELECEK RAHAT OLUN AMA O GÜNDEN KORKUN!!!!!

SIRADAKİ HABER