" idarecilerimiz tarafından yapılan mobbingi kabul etmedik"

" idarecilerimiz tarafından yapılan mobbingi kabul etmedik"

Sağlık-Sen Diyarbakır Şubesi tarafından "Kadınlar Komisyonu İstişare Toplantısı" düzenlendi. Toplantıya katılan Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensraioğlu’da, Diyarbakır'ın genelinde yetkili konumda olduklarını dile getirerek, sağlık çalışanlarının sorun ve sıkıntılarını çözmeye çalıştıklarını söyledi. Ensarioğlu, "Sahada karşılaştığımız bazı sorun ve sıkıntılarımız var, çalışanlarımızın en çok şikayetçi oldukları sorun mobbingdir. Başarısız olan bazı idarecilerimiz tarafından yapılan mobbingi biz Sağlık-Sen olarak asla kabul etmedik, etmeyeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2020, 15:03

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 10 ay Önce

ŞUNU SAMİMİYETİMLE SÖYLEYEBİLİRİM. PERSONELLER ÇALIŞMA İSTEĞİNDE OLMADIĞINDAN,İŞİ SAVSAKLADIKLARINDAN,GEREKLİ İTİNAYI GÖSTERMEDİKLERİNDEN,İDARECİLERİN BİR ÇOĞU MOBBİNG UYGULAMA GÖSTERMEK ZORUNDA KALIYORLAR.. SANIRIM BUNUN SEBEBİ DE,İDARECİ POZİSYONUN DA OLANLARIN,ARA SIRA ÇALIŞANLARI İŞE MOTİVE ETMEDİKLERİNDEN KAYNAKLANIYOR. SAYGILARIMLA.

ne ayaksın..
ne ayaksın.. @SELİMCAN - 10 ay Önce

Ya sen kimsin ne ayaksın işin gücün yok mu her habere yorum yapıyorsun herşeyi biliyor gibi. yaptığın on yorumdan sekizi saçma, onun içi tavsiye ediyorum bırak bu işleri işine bak.

attci
attci - 10 ay Önce

sözleşmeli yöneticileri secen kim? performans sistemine okey diyen kim? yıpranma payınınım uygunsuz çıkartılıp göz yuman kim? Saglik personelinin 2020 maaşınım erimesine engel olamayan kim? Unutmayın üyeniz olsun olmasın yetkili sendika sorumludur taaki bunlara karşı geldığınızi hissettirene kadar. Ama ben samimiyetinize guvenmiyorum..

HAŞEMALI PRENSES
HAŞEMALI PRENSES @attci - 10 ay Önce

sendikamız sizin için çırpınıyor,sizler de haksız yere isyan ediyorsunuz.neler yaptığımız ortada,biraz sabırlı olun,hep lüp lüp olmaz. ekonomimiz düzeldikçe gelirimiz de artar.biraz da hamdolsun deyin.

ALAYI ROL KESİYOR, BUNLARIN!
ALAYI ROL KESİYOR, BUNLARIN! @attci - 10 ay Önce

BEN BU ADAMLARIN SAMİMİYETINE İNANMIYORUM!

BUNLARIN VİCDANI PASLANMIS!

Bu oyunun başrol oyuncuları kim?
Bu oyunun başrol oyuncuları kim? @attci - 10 ay Önce

Lİ - YA - KAT - Lİ YÖNETİM İSTİYORUZ!

Sağlık Bakanlığı derhal liyakat sistemine geçilmeli. Uzman kadroları çok gereksiz. Dün aynı birimde memur olan hangi üniversitede hangi özel eğitimden başarı ile mezun oldu da uzman oldu?

Sözleşmeli Yöneticiler yerine onların 1/4 maaşına aynı işi daha iyi yapan kadrolu görevlendirmeler yapılabilir. Böylece biz sağlıkçilar da yeniden PER - FOR - MANS alabiliriz.

Sözleşmeli Yöneticiler, döner sermayemizi HOR - TUM - LA - YIN - CA biz sağlıkcılara PA - RA kalmıyor. 

Bir an önce görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavı yapın ve mülakatı kaldırın.

Hem böylece gerçekten kendini yetiştirmis insanların önünü açın hem de sağlıktaki bu HA - RA - Mİ - LE - Rİ defedin.

Aksi takdirde ilk ERKEN SEÇİMDE her şeyi kaybedeceksiniz.

Bilmem anlatabildim mi?

1yaşında doğmu vede doardoğmaz doldurmuş
1yaşında doğmu vede doardoğmaz doldurmuş @attci - 10 ay Önce

DAHA 65 i doldurmadan ,başalamayı doldurmuş sayarak zorunlu emekliliğe sevkedilenleri seyreden ki?

SAYIN BAŞKAN MOBİNG YAPAN İDARECİLER DERKEN ANLIYAMADIK.
SAYIN BAŞKAN MOBİNG YAPAN İDARECİLER DERKEN ANLIYAMADIK. - 10 ay Önce

KİMLER YAPTIĞI MALUM.HEP GEÇMİŞTE SENDİKANIZLA GELEN İDARECİLER YA SENDİKA ORGANLARINDA GÖREV ALAN YADA TEMSİLCİLİK YAPANLAR ŞU AN SÖZLEŞMEYLE İDARECİLER .HATTA BİRİM SORUMLULARI BİLE YA TEMSİLCİLERİNİZ YADA ÜYELERİNİZDEN OLUŞMAKTA.MOBİNG DOĞRU AMA MOBİNGİ UZAYLILAR YAPMIYOR DEĞİLMİ GÜZEL BAŞKANIM.D.A. B EN BÜYÜK İLLERİNDEN BİRİNDE ESKİ GÜVENLİKÇİLER YENİ VHKİLER BİRİM SORUMLUSU YAPILMIŞ İNSANLAR ÜZERİNDE EGO TATMİN EDİP,MOBİNG UYGULUYOR.GÜZEL BAŞKANIM BİLGİNİZE.

Selim san
Selim san - 10 ay Önce

Gereksiz yorumcu gereksiz karakter boş adam selimcan başka iş yapıyorsan git onu yap dicem ama yorumlarndan her yoruma yorum yapmandan boş işsiz biri olduğun belli

Att
Att - 10 ay Önce

İnanmayin bunlara bu konferansi sunan kendisi mobingin alasını yapıyor

amed21
amed21 - 10 ay Önce

sayın saglık sen şube başkanı idarecileri getiren sizlersiniz çalışanlara MOBBİNG uygulayan yine sağlık sen ve sizin getiirdiğiniz idarecileriniz kime sitem ediyorsunuz anlamadım.

Hemşire
Hemşire - 10 ay Önce

Boş işler bunlar

32 yıllık ebe
32 yıllık ebe - 10 ay Önce

sözleşmeli yöneticileri secen kim? performans sistemine okey diyen kim? yıpranma payınınım uygunsuz çıkartılıp göz yuman kim? Saglik personelinin 2020 maaşınım erimesine engel olamayan kim? Unutmayın üyeniz olsun olmasın yetkili sendika sorumludur taaki bunlara karşı geldığınızi hissettirene kadar. Ama ben samimiyetinize guvenmiyorum..3600 ek göstergemiz nerede döner sermayelerin emekliliğe yansıtılması ne zaman nerede.yetkili sendikamız artık bizlerinde sesini duyurunuz.hiç bir özlük hakkımız yok,,,,,,,,,çalışma isteğimiz kalmadı acilen sorunlarımıza çözüm bulunuz,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


SIRADAKİ HABER