Hekim SEN İş Bırakma Kararı Aldı

Hekim SEN'den yapılan açıklama

Hekim SEN İş Bırakma Kararı Aldı

Sendikamız 21.01.2022 tarihinde tam gün iş bırakma eylemi yapacaktır. Acil Servis ve Poliklinikleri, Covit, Doğum Salonu, Onkoloji, Hematoloji Poliklinikleri ve tüm yatan hasta servis çalışmaları hariç tüm sağlık kurumlarımız da iş bırakma eylemi yapmak Yönetim Kurulumuzca karar altına alınmıştır. Covid tanı, tedavi, filyasyon ve servislerde çalışanlar, çalışmalarını aksatmayacak şekilde yeterli nöbetçi hekim ve diğer sağlık çalışanı bulundurmak şartıyla eyleme katılabilirler. Tüm poliklinikler kurumlarında acil icapçı veya nöbetçi bulundurmak şartıyla eyleme katılmalıdırlar. Acil servis ve poliklinikleri ise yeşil triajlı hastalarda sadece ampirik ve olması gerektiği gibi polikliniklere yönlendirmek şeklinde tedavi vereceklerdir


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zehra Ercüment
Zehra Ercüment - 3 hafta Önce

Şanlı Türk ordumuzun terörle mücadelesini sekteye uğratmaya çalışan terörist elebaşı ve yandaşlarını öven, koruyup kollayan bir yönetim sağlık çalışanlarını temsil edemez.. Saydıdeğer Doktorum; -Yalan TTB'de -Terorizme Destek TTB'de Ve senin paranla yapıyor bunları, farkında mısın? Mesafe koyma zamanın gelmedi mi daha!! Tüm Vatansever istifa etsin.

İş Bırakmak Halk Sağlığıdır
İş Bırakmak Halk Sağlığıdır - 3 hafta Önce

Bazı odalar, birlik ve sendikaların ağzından hayırlı bir söz çıkmaz mı ? Birgün Afrin harekatında pkk'ya destek verir bir gün terörist olduğu ispatlanmış milletvekilleri tutuklandığında hdpye destek verir. Ttb'nin yolundan gitmeyin. Ülkenizden Ne Zaman Taraf Olacaksınız.

Dr. Murat
Dr. Murat - 3 hafta Önce

Grev yapan kendi kaybeder sayın meslektaşlarım devlet yerine yenilerini alabilecek güce sahiptir. Sürekli istifa grev falan sözlerinizle kimseyi korkutamaz ve algı yapamazsınız. 100 doktor bilemedin 1bin sağlıkçı istifa etti diye sağlık sistemi mi çökecek yoksa devlet mi batacak :))) Grev istifa hak deyip sürekli insanımızın sağlğını tehlikeye atma girişiminiz etik değil bizim mesleğimiz buna uygun değildir ettiğimiz yemin ve saygınlığımıza leke sürer.

Genç Sağlıkçı
Genç Sağlıkçı - 3 hafta Önce

TTB vb kurum ve kuruluşların bu ülkeye zerre kadar faydaları yoktur. Neden müdahele edilmiyor anlamıyorum

Fatih acar
Fatih acar - 3 hafta Önce

Bundan sonra diğer sağlık personeliyle aynı sendikada olmanın yanlışlığını tüm hekimler anladı sanırım.

grev
grev @Fatih acar - 3 hafta Önce

birlik olmadıgı sürece kimsenin kazanamayacagı açıktır.

SAĞLIKÇI
SAĞLIKÇI - 3 hafta Önce

Sağlık personeli her zaman üvey evlattır.Sağlık bakanlığı değil doktor bakanlığı

SIRADAKİ HABER