Genel Başkan DURMUŞ: Alımlar Tek Seferde Olsun

Genel Başkan DURMUŞ: Alımlar Tek Seferde Olsun

Sağlık Bakanlığı'nın 17 bin 689 personel alımı müjdesi umutla bekleyenleri üzmemeli, karar gözden geçirilerek alımlar beklenildiği gibi tek seferde gerçekleştirilmelidir.

Personel alımını aylardır umutla bekleyen gençlerin haklı taleplerine kulak verilmelidir.

#17BinSağlıkçıTekSeferde
#SağlıkSen

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vhki
Vhki - 9 ay Önce

Sendika birazda çalışanların unvan ve görevde yükselme sınavla ilgilense

Lab tek
Lab tek @Vhki - 9 ay Önce

Başkanım, devlet zaten alacakyacak personeli


atıyor, açıklamanız ve çalışanın hakkını korumanız çok zayıf, bana desene il ve ilçelerde memurluk yapan sağlık personelinin kaçını hastanelere görevinin başına çektin, yoğun bakımda tek nöbet tutan gün aşırı göreve gelen kaç hemşirenin işini rahatlattın, hastanelerde eğitim ARGE gibi yerlerde boş oturan kaç hemşireyi servislere işinin başına gönderdin, ism lerde memur yok gibi maaş yapan patoloji teknikerlerinin kaçını alıp labratuvara gönderdiniz, asıl görevi memurluk yapmak olan itilmiş vhki leri yerine bakan sağlık çalışanlarının kaçını servislere dağıttın, müdürlüklerde ve hastanelerde pisikolog ve sosyal hizmet uzmanı varken hasta haklarına bakan kaç hemşireyi servislere çıkardın, mutsuz olan kaç sağlık çalışanının yanında oldunuz, hiçbiri değil mi, bize bunlarla gelin sayın başkan, boş sözlere artık itilip kakılmış sağlık personelinin karnı tok.

Aha
Aha - 9 ay Önce

Sn başkan tam bir hayal kırıklığısın. Seçilene kadar iyi nutuk attın da seçildikten sonra yan gel yat osman misali bir tane kazanımız yok. Metin memiş muhalifi biri olarak metin memişi arar olduk. Sahada kaybettiğimiz üyeden haberiniz varmı acaba.

Aha
Aha @Aha - 9 ay Önce

@Lab. Kadir Seninki de boş muhabbet. Yaptıgı zammı senden mi çıkarıyor yoksa devletten mi alıyor. Kullandığı aracın parasını da sen ödemiyorsun telefonunda. Elestiri yapacaksan mantıklı elestir. Sen sendikalı olmanın gereği sendika tüzüğündeki aidatı ödüyorsun. Kimse senden ekstra para almıyor.

Laborant Kadir
Laborant Kadir @Aha - 9 ay Önce

Nasıl kazanım yok!!!!! Kendi maaşlarına %50 ile %100 arasında zam.Yeni audi marka makam arabası.13 bin liralık iphone.Siz bu isimler seçilince "maaşlarımıza %50 zam almak için ortalığı ayağa kaldıracaklar" diye mi beklediniz yoksa? :)

ank06
ank06 - 9 ay Önce

Ey sağlık sen başkanı Semih durmuş neden alımlar için sesin çıkmıyor bak sağlık bakanı açıkladı 2019 yılı kadrolarını ikiye böldüler 2019 yılına ait kadroları 2020 yılına sarkıtıp sanki yeni kadro vereceklermiş izlenimi verecek hükümete neden tepki göstermiyorsun göstermesin çünkü sağlık sen işbirlikçi sendika olduğu için hükümetin arka bahçesi olduğu için ses çıkaramazsınız yazıklar olsun size

112ci
112ci - 9 ay Önce

Üye mi lazım....???

Ankara
Ankara @112ci - 9 ay Önce

Sendika Ankara da Urfa kontrolü var, bu vebal sizin, Herkes urfalı mı olacak illa.

Tıbbı sekreter
Tıbbı sekreter - 9 ay Önce

Sayın başkan tek olsa ne çift olsa ne zaten sayı belli sen onu bırak bunu bırak bizim haklarımızın peşine düş. Neden hemşirelere yıpranma var tıbbi sekretere yok, neden hemşire yüksek lisans yapınca uzman ünvanını alıyor maaşı atarken biz ve bizim gibilervalamıyor, neden 3600ek göstergede hemşirenin adı geçerken bizim adımız yok. Sen bunlarla yani bizim haklarımızla uğraş. Devlet zaten alacağı personeli alır. Bize üvey evlat muamelesi yapmayın, bazı kişilerin çıkarları için dünyayı yakıp yıkıyorsunuz, iş eşitliğe hakaniyete gelince gak guk...

Dost acı söyler
Dost acı söyler - 9 ay Önce

Siz onu bunu boşverinde size muhalif arkanızdan saydıran il başkanlarınız hakkında ne yapacaksınız onu söyleyin bay başkan.

Güldüm
Güldüm @Dost acı söyler - 9 ay Önce

Arkadan sallayanlar yorumu beğenmemişler ;)))))

hemsire olmayan saglikcilar
hemsire olmayan saglikcilar - 9 ay Önce

2020 4+4 2021 3+3 zammini anlatin

Vanli
Vanli - 9 ay Önce

Bu arkadas sıfır a yakin zam ve sıfır(0) kazanim ile ne konuşuyor acaba. VAllahi pess


SIRADAKİ HABER