Durmuş "Yönetmeliğin sorun içeren maddelerini, yargıya taşıyoruz"

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş “Aile Hekimliği Ödeme ve Sözleşme Yönetmeliği"nde sorun içeren maddeleri yargıya taşıyacaklarını ifade etti.

Durmuş "Yönetmeliğin sorun içeren maddelerini,  yargıya taşıyoruz"

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş yaptıgı açıklamda

"Son yayınlanan “Aile Hekimliği Ödeme ve Sözleşme Yönetmeliği" haklı tepkilere sebep olmuştur. Karşılıklı diyalogla ortak bir çalışma yapılmış olsaydı, elbette bu durum yaşanmayacaktı. Saha yerine masayı temel alan hakkaniyetsiz düzenlemelere rıza göstermemiz mümkün değildir.

Yönetmeliğin sorun içeren maddelerini, uzman heyetlerimizle değerlendirip yargıya taşıyoruz.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Sahada huzursuzluğa yol açan maddelerle ilgili bir an önce adım atılması, muğlak ifadelerin netleştirilmesi ve sorunların giderilmesi için ise Bakanlık'la görüşmelere devam ediyoruz." dedi.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
3600 EK GÖSTERGE VE 2000 TL MAAŞ ZAMMI OLMADIĞI SÜRECE HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEZ
3600 EK GÖSTERGE VE 2000 TL MAAŞ ZAMMI OLMADIĞI SÜRECE HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEZ - 3 hafta Önce

.

2351 VHKİ SINAV KAZANIP ATANMADI ONU NEDEN YARGIYA TAŞIMADIN ZALİM FUKARA DÜŞMANI ALLAH SİZİN TAHTINIZI TACINIZI BAŞINIZA YIKSIN ZALİMLER.
2351 VHKİ SINAV KAZANIP ATANMADI ONU NEDEN YARGIYA TAŞIMADIN ZALİM FUKARA DÜŞMANI ALLAH SİZİN TAHTINIZI TACINIZI BAŞINIZA YIKSIN ZALİMLER. - 3 hafta Önce

SAĞLIKTA 2351 VHKİ SINAV KAZANIP ATANMAZKEN .YANDAŞLARINIZI SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR YAPIYORSUNUZYA FAKİR FUKARA VE GARİP GURABA DÜŞMANI MEMUR SEN.ALLAH ZULM EDENELERİ SEVMEZ.SÖZLEŞMEYLE ATATIĞINIZ MÜDÜRLER O BELEŞ MÜDÜRLER BİZE MOBİNG UYGULAYIP ZULM EDİYOR ALLAH SORSUN.TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YARDIMCI HİZMETLER SINAVLA KAZANDIĞI KADROSUNA ATANMAYAN 2351 VHKİ SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATATIP ZULM EDEN SENDİKACILAR ALLAH VAR ÖLÜM VAR AHRET VAR. - SAYIN BAŞKANIM SİZİ CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUZ. BAŞKAN SİZİN BU YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ÇALIŞMALAR,DİLE GETİRDİĞİNİZ SORUNLAR VE AYRIŞTIRDIĞINIZ İNSANLAR.ÖTEKİLEŞTİRİP MESLEK TAASSUBU YAPTIĞINIZ UYGULAMALAR İÇİNİZE SİNİP VİCDANININIZ RAHAT EDİYORMU.YARDIMCI HİZMETLER SINIFI BU TEŞKİLATIN ÇALIŞANI DEĞİLMİ? TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SEMBOLİK 1/4 MAAŞ DERECELİ ÜNİVERSİTE MEZUNU MARABA ÇALIŞANLAR.PANDEMİDE AYNİ BÜRODA LİSE MEZUNU VHKİ BİLE 400-500 TL PANDEMİ ÖDEMESİ ALIRKEN BİZ 20 TL ALDIK ALLAH KABUL ETMESİN.LİSE MEZUNU SAĞLIKÇIDA 1300-15OO TL ALDI HİÇ İÇİNİZE SİNDİMİ AMA SİNMESE YARDIMCI HİZMETLERE BU KADAR HOR ŞAŞI VE SAĞIR BAKMAZDINIZ.2351 VHKİ BU KADAR MAĞDUR EDİLMİŞKEN SES ÇIKARMA DİĞER KURUMLAR SINAVSIZ SINIF ATLATSIN,TAŞERONA KADRO VERİLSİN SES ÇIKARMA.YANDAŞLARINI SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATAT DİYETİNİDE BİZLERE ÖDET.ALLAH SORSUN.SİZ NEYE HANGİ DEĞERLERE İNANIYORSANIZ BEN İNANMIYORUM.SEBEBİ BİZE YAPILAN ÇİFTE STANDART;NE İSANIN NE MUSANIN NEDE ŞEREFLİ DİNİMİZİN KABUL EDECEĞİ BİR TAVIR TUTUM DEĞİL.HAKLIDAN DEĞİL GÜÇLÜDEN YANA OLAN TAVRINIZ SİZE ÇOK HAYIR DUA OKUTUYOR.CENNETE GÖTÜRÜR.2351 VHKİ YE VE YHS YAPİLAN ZULM AŞRI ALAYA DAYANDI.ZALİMSİNİZ ACIMASIZ VE HAKKANİYETSİZSİNİZ.SİZİ VE SEBEP OLANLARI ALLAHA HAVALE EDİYORUZ.SİZ RAHAT YAŞAYIN BİZ ÖLELİM.SİZ ELİT İNSANLARSINIZ SARAY ZÜMRESİ BİZLERDE KÖLE İZAURA KUAZİ MODO. SINAV KAZANIP ATANMAYAN 8 YILLIK MAĞDUR VHKİ.

SIRADAKİ HABER