Döner Sermayeyi En İyi Dağıtan Hastane

Döner Sermayeyi En İyi Dağıtan Hastane

Memur Sen İl Temsilcisi Şahin Yaşlık, Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nin sadece Gebze bölgesinin değil, İstanbul’un doğu tarafının yükünü de çektiğini söyledi. Yaşlık, Fatih Devlet Hastanesi’nin döner sermaye dağıtımında da bölgemizde ilk sırada olduğunu söyledi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

10 AYDA 173 BY-PASS AMELİYATI YAPILDI

Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. İlyas Sarı, pandemi sürecinde yaklaşık 6500 hastayı tedavilerini tamamlayıp taburcu ettiklerini dile getirdi, şunları söyledi:

“- 10 aylık gibi bir süreçte 112 Acil Servis ile kurumumuza 13 bin başvuru yapılmış acil servis hizmetimiz aksamadan devam etmiştir. Bu dönemde hastanemiz bölgemizde kalp merkezi olarak hizmet vermeye ara vermeden devam ederek 173 by-pass hastası ameliyat edilmiş ve 3200 hastaya anjiyo yapılmıştır. Hastanemizde oluşturulan asi ünitesi ile birlikte bu zamana kadar rekor sayılabilecek düzeyde 117 bin aşı yapılmıştır ve yapılmaya devam edilmektedir. Belediyemiz ile birlikte planlanan yaklaşık 450 çocuğumuzun sünnetine başlanmıştır”

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2021, 03:11

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Uzman052
Uzman052 - 3 hafta Önce

Bu haberi yapan arkadaşlar , aynı isimle Trabzon ilinde fatih devlet hastanesi var .buranın istatistiklerine bakıp , o zaman bu haberin biraz hafif kaldığını göreceksiniz , bu da benim nacizene tavsiyem

SIRADAKİ HABER