Bakan Selçuk, Memur-Sen Genel Merkezi’ni ziyaret etti,

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Memur-Sen Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyaret kapsamında gerçekleşen görüşmelerde, Memur-Sen Yönetim Kurulu üyeleri ve bağlı sendikaların genel başkanları ile Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem de hazır bulundu.

Bakan Selçuk, Memur-Sen Genel Merkezi’ni ziyaret etti,
Ziyaret kapsamında yapılan görüşmede çalışma hayatı, kamu personeli ve mevzuatı, 2021 Mart Kamu

Personeli Danışma Kurulu toplantısı ve gündemi, sözleşmeli personele ilişkin mevcut sorunlar ve kadro talebi, 6. Dönem Toplu Sözleşme kapsamında yapılacak hazırlıklar ve ön çalışmalar ele alındı.

Görüşmede, Mart KPDK toplantısının 30 Mart Salı günü gerçekleştirilmesi konusunda ön uzlaşmaya varıldı. Kamu Personeli Danışma Kurulu’na yönelik olarak, Ağustos ayında yapılacak 6. Dönem toplu sözleşme görüşmelerine dönük ön çalışma ve hazırlık yapacak çalışma gruplarının oluşturulması odaklı bir gündemin esas alınması noktasında da görüş birliğine varıldı.bakanziyaret


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Görüşmede Yalçın, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Bu ay içerisinde yapılacak KPDK toplantısı öncesinde Konfederasyonumuza yaptığı ziyaretten dolayı Sayın Bakana teşekkür ediyoruz. KPDK öncesi çalışma hayatına, kamu görevlileri sendikacılığı sahasına, konfederasyonumuzun ve sendikalarımızın münhasır gündemlerine yönelik görüş alışverişinde bulunduk. Sayın Selçuk’un, ifade ettiğimiz sorun tespitlerine ve çözüm önerilerine dönük değerlendirmeleri KPDK toplantısında Toplu Sözleşme sürecine dönük kolaylaştırıcı ve zaman kazandırıcı çalışmalar için ortak kararlar alma beklentimizi arttırdı. Sayın Bakana, nazik ziyareti ve pozitif bakışı dolayısıyla teşekkür ediyoruz” dedi.

bakanziyaret1Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ise görüşme kapsamında yaptığı değerlendirmede, “Memur-Sen ve bağlı sendikalarının gerek Türkiye’nin değişim ve dönüşüm süreçlerine gerek çalışma hayatına gerek kamu personel sistemine ve kamu görevlilerine dönük katkılarını takip ve takdir ediyoruz. Çalışma hayatının ve kamu görevlileri sendikacılığının kendine özgü gündemi temelindeki konuları değerlendirme fırsatını kullandığımız görüşmelerde, fikir alışverişinde birçok konuyu ele alma imkânımız oldu, ziyaret kapsamında KPDK’nın tarih ve gündemine dair bir ön tespiti de yaptık” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 18:48

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
KAMUDA TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI REİS MAĞDURUZ SAYGILAR
KAMUDA TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI REİS MAĞDURUZ SAYGILAR - 1 ay Önce

SAĞLIKTA SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANIYOR.KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇENLERE,İLK OKUL MEZUNU İTFAİYE ERLERİNE,MÜBAŞİRLERE SINAVSIZ SINIF ATLAMA VAR,TAŞERONA KADRO VAR SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİ NEDEN SINAV KAZANDIĞI İÇİN ATANMADI.SÖZLEŞMEYLE ATANAN BU BELEŞ MÜDÜRLER VARYA DİĞER ÇALIŞANLARA MOBİNG UYGULAYIP ZULM EDİYOR.BUNUNDA MİMARI SİZSİNİZ SAYIN YALÇIN.İKİ ELİMİZ YAKANIZDADIR.İNDALLAHTA DAVACIYIZ ALLAH İCRA ETSİN.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 8 YILDIR MAĞDUR ETTİĞİNİZ 2351 VHKİDEN BİRİ.

ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH
ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLAH - 1 ay Önce

SAYIN BAŞKAN SİZ NE YAPARSANIZ YAPIN ARTIK KİMSE SİZE İNANMIYOR.HELE HELE SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİ.ALLAH SORSUN 8 YILDIR SINAVLA KAZANDIĞIMIZ KADROMUZ VERİLMEDİ.SAĞLIKTA SÖZLEŞMEYLE YANDAŞLARINIZI MÜDÜR YAPIP DİĞER ÇALIŞANLARA MOBİNG UYGULATIYORSUNUZ.KIZALYADAN SAĞLIĞA GEÇENLER,İLK OKULLU İTFAİYE ERLERİ,MÜBAŞİRLER SINAVSIZ SINIF ATLADİ BİZ 2351 VHKİ SINAVLA KADROMUZU ALAMADIK.ALLAH SORSUN BAŞKAN.
ARTIK KİMSE SİZE İNANMIYOR HELE HELE YARDIMCI HİZMETLER HİÇ İNANMIYOR. - EVET YİNE GELDİ YETKİ AYI NE YAPARSIN UMUTTA FAKİRİN EKMEĞİ LAKİN HERKES ARTIK UYANDI BUNLARI YEMİYOR ARTIK.SİZ ÖNCE 2351 VHKİNİN VEBALİNDEN KURTULUN.ÇOK AĞIR VEBAL BU.SİZLERİ ARTIK HERKES TANIDI SAMİMİYETİNİZİ BİLİYOR.SAYIN BAKANIMA SAYGILAR SUNARIZ.

3600 EK GÖSTERGE VE 1500 TL SEYYANEN ZAM MÜJDESİ BEKLİYORUZ
3600 EK GÖSTERGE VE 1500 TL SEYYANEN ZAM MÜJDESİ BEKLİYORUZ @ZALİMLERİN ZULMÜ VARSA MAZLUMUNDA ALLAHI VAR.ALLA - 4 hafta Önce

BEKLİYOZ BAKALIM

mehmet02
mehmet02 - 1 ay Önce

MİLADI DOLMUŞ OLAN YARDIMCI HİZMETLER SINIFI KALDIRILMALI
Bilindiği gibi 2005 yılında memur sendikaları ile hükumet arasında imzalanan Toplu Görüşme Mutabakat Metninde; "Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir defaya mahsus olmak üzere sınavsız atanmalarının sağlanması" için çalışma yapılacağı kararı yer almıştır." ………On altı yıl oldu bir gelişme yok

1500 TL SEYYANEN MAAŞ ZAMMI VE 3600 EK GÖSTERGE MÜJDESİ BEKLİYOZ
1500 TL SEYYANEN MAAŞ ZAMMI VE 3600 EK GÖSTERGE MÜJDESİ BEKLİYOZ @mehmet02 - 4 hafta Önce

SENDİKAMIZA GÜVENİYOZ

2351 VHKİ SINAV KAZANIĞINDA NEDEN ATANMASINI TALEP ETMEDİN SAYIN DURMUŞ
2351 VHKİ SINAV KAZANIĞINDA NEDEN ATANMASINI TALEP ETMEDİN SAYIN DURMUŞ - 1 ay Önce

SAYIN BAKANA BİZİM DURUMUMUZU HİÇ AÇMADIĞINIZ VE SINAVLA KAZANDIĞIMIZ KADROMUZU TALEP ETMEDİĞİNİZ İÇİN.SİZDEN İNDALLAHTA DAVACIYIZ SAYIN BAŞKAN DAVACI ALLAHA HAVALESİNİZ.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.
2351 VHKİ Yİ HİÇ AĞZINA ALMAYAN BAŞKAN MERAKLANMA BİZ ÖTE TARAFTA HAKKIMIZI ALACAĞIZ VE SİZDE VEBALİNİZLE MAHKEME-İ KÜBRADA YARGILANACAKSINIZ.ZALİMLİĞİNİZ VE GÜNAHINIZLA ALLAHIN HUZURUNA ÇIKACAKSINIZ.HA SADECE BİZİM DEĞİL ÇOLUK ÇOCUĞUMUZUNDA VEBALİNDESİNİZ ÇÜNKÜ ONLARIN RIZKINI GASP EDENLERE SES ÇIKARMAK Bİ YANA GÜNDEME BİLE ALMADINIZ.BEYAZ ÖNLÜKLÜLER VE SÖZLEŞMELİ ATANAN İDARECİLER SİZİ CENNETE GÖTÜRECEK. Kıyamet gününde haklar sahiplerine mutlaka verilecektir Ebû Hüreyre radıyAllahu anh’den rivayet edildiğine göre, Resûlullah sallAllahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu: “Kıyamet gününde, haklar sahiplerine mutlaka verilecektir. Hatta boynuzsuz koyun için, boynuzlu koyundan kısas alınacaktır.” (Müslim, Birr 60. Ayrıca bk. Tirmizî, Kıyâmet 2)

SAYIN EDİTÖR ALLAH RIZASI İÇİN YORUMLARIMIZI YAYIMLAYIN ZULME ORTAK OLMAYIN.
SAYIN EDİTÖR ALLAH RIZASI İÇİN YORUMLARIMIZI YAYIMLAYIN ZULME ORTAK OLMAYIN. - 1 ay Önce

ARTIK BUNLARI KİMSE YEMİYOR BİLESİNİZ SAYIN BAKANI ZİYARET SEBEBİNİZ YETKİ ZAMANI. - YETKİ ZAMANI GELİNCE HER YIL TEKRARLANIR YETKİ AYI GEÇİNCE SÖYLENENLER UNUTULUR.SİZDE BU İNSANLARI GERİ ZEKALIMI SANIYORSUNUZ.HANİ YHS HAKKINDA TEK BİR KELİME YOK.DEMEK EN İYİ DURUMU OLAN EK GÖSTERGESİZ YAN ÖDEMESİZ VE TEK MAAŞLI YHS.BRAVO ALLAH SORSUN 2351 VHKİNİN HAKKINI GÖZ GÖRE GÖRE YEDİRDİNİZ.AHIMIZA DOYMYIN.ÖLÜMDE VAR.BU DÜNYADA EKTİĞİNİZİ AHRETTE BİÇECEKSİNİZ.ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.AMİN. SAYIN BAKANA SAYGILAR.SINAV KAZANIP ATANMAYAN HAKKI GASP EDİLEN 2351 VHKİDEN BİRİ.ALLAH SORSUN SAYIN YALÇIN.

ÇOK HAKKANİYETLİ VE ADİL İDARE EDİLİYORUZ BU YÜZDENDE SENDİKA BAŞKANLARINDA HİÇ KUL HAKKI YOK.YATACAK YERLERİDE YOK ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN...
ÇOK HAKKANİYETLİ VE ADİL İDARE EDİLİYORUZ BU YÜZDENDE SENDİKA BAŞKANLARINDA HİÇ KUL HAKKI YOK.YATACAK YERLERİDE YOK ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN... - 1 ay Önce

2351 VHKİ SAĞLIKTA 8 YILDIR SINAV KAZANDI ATANMADI - YANDAŞLAR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANIYOR ÇOK ADALETLİ B İR SİSTEM.KIZILAYCILAR,MÜBAŞİRLER ,İTAFAİCELİRE SINAVSIZ SINIF ATLADI. TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN ÇALIŞANLAR YHS TEMEL İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAMAYAN BU YAN ÖDEMESİZ EK GÖSTERGESİZ TEK MAAŞLA HAYATA TUTUNMAYA KIT KANAAT YAŞAMAYA ÇALIŞSADA BAŞARAMIYOR.ÇÜNKİ ALMIŞ OLDUĞU ÜCRET BUGÜNÜN ŞARTLARINDA EN MASUM İHTİYAŞÇLARINI KARŞILAMADIĞI GİBİ EN ÇOK HORLANAN VE DIŞLANAN ÇALIŞAN GURUBU.HAYATI KABUS YAŞAMA SEVİNCİ BİTMİŞ VE YARINA DAİR HİÇ BİR ŞEYİ DÜŞÜNEMEYEN BU İNSANLAR GAVUR EVLADI DEĞİL.ONLARINDA YAŞAMA HAKKI VAR.EN VASAT HAYATI İDAME ETTİRME GAYRETİ İÇİNDE OLSADA ŞARTLAR İMKAN VERMİYOR.ÇOLUK ÇOCUĞUNUN EN MASUM TALEPLERİNE CEVAP VEREMEYEN BİZLERİN ALLAH CEZASINI VERSİN.BİZ BUNU HAK EDECEK NE YAPTIKKİ HERKES BİZE BU KADAR HOR ,ŞAŞI VE İTİCİ GÖZLE BAKIYOR.

KAMUDA TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI REİS MAĞDURUZ SAYGILAR
KAMUDA TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER SINIFI REİS MAĞDURUZ SAYGILAR - 1 ay Önce

SAĞLIKTA SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANIYOR.KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇENLERE,İLK OKUL MEZUNU İTFAİYE ERLERİNE,MÜBAŞİRLERE SINAVSIZ SINIF ATLAMA VAR,TAŞERONA KADRO VAR SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİ NEDEN SINAV KAZANDIĞI İÇİN ATANMADI.SÖZLEŞMEYLE ATANAN BU BELEŞ MÜDÜRLER VARYA DİĞER ÇALIŞANLARA MOBİNG UYGULAYIP ZULM EDİYOR.ALLAH İCRA ETSİN BATSIN BU DÜNYA.HAKSIZLARIN TAHTINI TACINI BAŞINA GEÇİRSİN İNŞALLAH.SU AN EZANI MUHAMMEDİYE OKUNUYOR BİZDE BUHUZ EDİP ALLAHA HAVALE EDİYORUZ HALİMİZ ALLAHA AYAN.SAYIN YALÇIN .

SAYIN EDİTÖR ALLAH RIZASI İÇİN YORUMLARIMIZI YAYIMLAYIN ZULME ORTAK OLMAYIN.
SAYIN EDİTÖR ALLAH RIZASI İÇİN YORUMLARIMIZI YAYIMLAYIN ZULME ORTAK OLMAYIN. - 1 ay Önce

SAĞLIKTA SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANIYOR.KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇENLERE,İLK OKUL MEZUNU İTFAİYE ERLERİNE,MÜBAŞİRLERE SINAVSIZ SINIF ATLAMA VAR,TAŞERONA KADRO VAR SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİ NEDEN SINAV KAZANDIĞI İÇİN ATANMADI.SÖZLEŞMEYLE ATANAN BU BELEŞ MÜDÜRLER VARYA DİĞER ÇALIŞANLARA MOBİNG UYGULAYIP ZULM EDİYOR.ALLAH İCRA ETSİN BATSIN BU DÜNYA.HAKSIZLARIN TAHTINI TACINI BAŞINA GEÇİRSİN İNŞALLAH.SU AN EZANI MUHAMMEDİYE OKUNUYOR BİZDE BUHUZ EDİP ALLAHA HAVALE EDİYORUZ HALİMİZ ALLAHA AYAN.
VİCDANİ MUHASEBE YAPMANIZI İSTİRHAM EDERİM SAYIN YALÇIN.


SIRADAKİ HABER