"Bakan bey acil kendi ekibini değiştirsin"

Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Köksal "Bakan bey acil kendi ekibini değiştirsin , Bakan beyin A takımı sos verdi ! Görmezden gelebilir duymak istemeyebilir siniz ! Her eleştireni hain veya bizden değilde diyebilirsiniz ! Açılan yaralar büyüktür ! Çalışmayan bürokrasi bezdirdi milleti !"dedi.

"Bakan bey acil kendi ekibini değiştirsin"
Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Köksal sosyal medya hesabından yaptıgı paylaşımda;
"Kronik Hastalar Korona olmadı ise dahada olmaz !
Sağlık Bakanımız Açıkladı; Eskişehir Korona sıralamasında hızlı artış gösteren iller arasında !
Grip aşısı ile ne alaka diyeceksiniz !
E Nabız ı kullanan kaç yaşlımız var ! Herkes etrafına sorsun ! Hatta kaç milyon kişi E nabız a endeksli !
Bakan bey acil kendi ekibini değiştirsin . Yoksa pot üzerine pot kırmaya devam eder ! Hizmet verirken insanları devlete düşman eder !
Skorlama yaptınız hastaları dediniz ki yüksek riskli siniz veya değilsiniz ilerde tekrar değerlendirme yapılacak sınız mesajları e nabızda mevcut !
Güzel kardeşim insanların bilgiler i mevcut SMS ile bildir aşı İçin uygun sun veya değilsin hasta eğer
Eczane -Aile Hekimliği -Eczane arasında pozitif olmuyor ise bir daha da olmaz !
Korona danışma hatlarını kurdunuz bir de aşı bilgisi eklese idiniz ! Hangi aile hekimi ile sohbet etsem günlük beş yaşlı ile kavga ettiğini kimse yi inandıramadığını vatandaş ile ters düştüğünü günlük aşı sormak İçin en az 50 kişinin geldiğini en az 20 kişi aradığını normal işlerin durma noktasına geldiğini anlatıyor !
İnsanlara mesajla aşı bilgisi gelip E nabıza hekim görebilmesi için yüklense zaten Risk grubunda olan Kronik hasta lar başta olmak üzere
Eczane -Aile Hekimi arasında git gel yapmaz !
Bakan beyin A takımı sos verdi ! Görmezden gelebilir duymak istemeyebilir siniz ! Her eleştireni hain veya bizden değilde diyebilirsiniz ! Açılan yaralar büyüktür ! Çalışmayan bürokrasi bezdirdi milleti !
Sahanın sorunlarını anlatacak samimi merci yok !
İş yükünü arttır ama personel lehine olan hiç bir işi yapma !
Neyse konunun özü E Nabız Dan aşı ???? olup olmayacağınıza bakın ona göre evden çıkın !" ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 15:17

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
DOĞRU SÖZ
DOĞRU SÖZ - 6 ay Önce

Bakan bey acil kendini degiştirsin... onun yüzünden ak parti sağlık camiasında kan kaybediyor

bürokratlar kendi işlerinin dışında başka işlerle meşgüldür.
bürokratlar kendi işlerinin dışında başka işlerle meşgüldür. @DOĞRU SÖZ - 6 ay Önce

özellikle yıllarca o koltukları işgal genel müdür yardımcıları bakan beyi değil başka yerlere hizmet ediyorlar ve kendi işleri dışında atama ,tayin isteyenlerin peşindeler neye kime hizmet ? yeter artık yıllarca o koltukları işgal edenlerden kurtulmalı arkalarında cemaat mı? kim varsa fark etmez bakanlık bunlardan temizlenmeli yöneticileri kendi istedikleri olmayanlara suç isnad edenlerden kurtulmalı partiyi ve milletvekillerini itibarsızlaştıran bu zihniyette olanlardan kurtulmalı ACİLLL...

Şovmen değil liyakat sahibi bürokratlar lazım
Şovmen değil liyakat sahibi bürokratlar lazım @DOĞRU SÖZ - 6 ay Önce

AK Parti bu şovmenler klübü yüzünden kan kaybediyor.

Att
Att - 6 ay Önce

Sayenizde bu haldeyiz. Çok iyi çalıştınız çook...

Sağlıkçılar
Sağlıkçılar - 6 ay Önce

220 TL ek ödeme sözde döner sermaye yattı değil vatandasin ak parti ye oy verip vermemesi şurası kesindir ki sağlık camiasından artık oy alamaz hemsireler den sağlık teknisyenlerinden bu nasıl birşey ye % 66 ek eşime oraninin karşılığı 220 TL mi normal servislerin Allah tan korkun bu yönetmenliği kim hazırladı da bakana imzalattı hiç izin yok 15 yıllık sağlık teknisyeni yım aldığım normal birim odemesidir bu arkadaslar sayın sağlık bakanlığı artık yeter da

Kanat
Kanat - 6 ay Önce

32 ilin sözleşmeleri 14 ekim gecesi uzatıldı. Ortalık karıştı. Sağlık Allaha emanet ne hastalık ne personel ile ilgilenen yok.

Hemsireler
Hemsireler - 6 ay Önce

220 TL ek ödeme mi olur ya daha da oy yok ak Parti'ye sağlık sende bitti zaten bizler için hadi bakalım bu bürokratlar yüzünden koskoca ak parti bitecek bundan önce anapin başına gelen

.
. - 6 ay Önce

32 ilin sözleşmesi neden uzatıldı.

Hemşire
Hemşire - 6 ay Önce

Ben Ülkem, Bayrağım ve Devletim için çalışıyorum. Aşı tedariği yapılıyor biliyorum. Birileri degisecekse önce Ülkesine Devletine güvenmeyenler değişmeli. İlk fırsatta para pula takılıp yarı yolda bırakanlar değişmeli.

Gamze Hanım
Gamze Hanım - 6 ay Önce

Aynen öyle birileri canla başla pandemide mücadele verirken birileri bürokrasi sayesinde ikinci bahar yaşıyor hak mı.Denizli Bozkurt Toplum Sağlığı Merkezinde Mart ayından itibaren şoför komedisi yaşanıyor.Çalıştırılamayan şoförlere göz yumulup izlenirken hemşireler filyasyon için aracı kendisi kullanıyor o da her zaman mümkün değil.Denizli sağlık yönetimi bunun gibi veballe koltuklarda boşuna durmamalı tamamen değişmeli acil olarak.


SIRADAKİ HABER