Ali Yalçın: Ek gösterge sistematiğinde adaletsizlik var

Yalçın: Ek gösterge sistematiğinde adaletsizlik var. Bu ek gösterge sistematiği merdiven basamağı gibi bir sistemdir. Bunu yeniden baştan sona elden geçirmek lazım. Maduriyetlerin önüne geçmek ve kapsamı geniş tutmak lazım.

Ali Yalçın: Ek gösterge sistematiğinde adaletsizlik var

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, 3600 Ek Gösterge ve Sözleşmelilere Yönelik Toplu Sözleşme Kararını ve önümüzdeki süreci TRT Haber'e değerlendirdi.

Yalçın, 'Amacımız burada emeklinin maaşını 750 ile 1000 TL 1100 TL arasında yükseltebilmek emekli ikramiyesinde 30.000 TL üzerine ilave olarak yükseltebilmek.

Önümüzde Kamu Personeli Danışma Kurulu (KPDK) var. Kasım ayı içerisinde Çalışma Bakanıyla bir araya geleceğiz. Sosyal taraflar olarak bir takvim ilan etmek için kafa yorup, takvimi ilan ettikten sonrada beraber çalışarak bu işi bitireceğiz.

2022 yılı içerisinde yetkili konfederasyon Memur-Sen ile çalışacak, tamamlanacak ve hayata geçecek.

Ek gösterge sistematiğinde adaletsizlik var. Bu ek gösterge sistematiği merdiven basamağı gibi bir sistemdir. Bunu yeniden baştan sona elden geçirmek lazım. Maduriyetlerin önüne geçmek ve kapsamı geniş tutmak lazım.

36 ayrı mevzuata ve sözleşmenin türüne geçilmiş oldu ki, bu son derece yanlıştı. Yerel yönetim seçimlerinden sonra CHP'li, HDP'li bazı belediyeler bin 400 kişiyi kapının önüne koydu. Güvencesiz sözleşmeliler de var.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Şimdi bu çercevenin tamamını dikkate alacak, 1 yıl içinde çalışacak.' dedi.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
BATSIN BU DÜNYA YANSIN YIKILSIN YHS ZULM EDENLERİ ALLAH KAHRU PERİŞAN ETSİN
BATSIN BU DÜNYA YANSIN YIKILSIN YHS ZULM EDENLERİ ALLAH KAHRU PERİŞAN ETSİN - 3 hafta Önce

SAYIN BAŞKANIM YARDIMCI HİZMETLER SINIFINA YAPILAN POZİTİF AYRIMCILIK İNSANLARI BİRİBİRİNDEN SOĞUTTU.İNSANLAR BİR BİRİNİN CENAZESİNE DAHİ GİTMEZ OLDU.SAĞLIKTA 2351 VHKİ SINAV KAZANDIK ATANMADIK.SÖZLEŞMEYLE HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN MÜDÜR ATANAN BİR BAKANLIKTA SINAV KAZANSANDA VHKİ OLAMAZSIN.8 YILDIR MAĞDUR EDİLİRSİN.ÜLKENİN ADALET BAKANI BİLE MÜBAŞİRLERİ SINIF ATLATIR BİZDE ADALET İSTİYORUZ.

2351 VHKİ 8 YILDIR MAĞDUR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANMAYA DEVAM ÇOK KOMİK BAŞKAN MİLLET APTAL DEĞİL ARTIK MIZRAK ÇUVALA GİRMİYOR İNSANLAR HERŞEYİ GÖRÜP DİLE GETİRİYOR SİZ GÖRMEK İSTEMİYORSUNUZ HAKSIZSINIZ ADİL DEĞİLSİNİZ.A DEVAM.
2351 VHKİ 8 YILDIR MAĞDUR SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR ATANMAYA DEVAM ÇOK KOMİK BAŞKAN MİLLET APTAL DEĞİL ARTIK MIZRAK ÇUVALA GİRMİYOR İNSANLAR HERŞEYİ GÖRÜP DİLE GETİRİYOR SİZ GÖRMEK İSTEMİYORSUNUZ HAKSIZSINIZ ADİL DEĞİLSİNİZ.A DEVAM. - 2 ay Önce

SAYIN BAŞKAN SİZİN ADINIZ ADALETSİZ.SOY ADINIZ ZALİM.8 YILDIR SINAVLA KAZANDIĞIMIZ KADROMUZU GASP ETTİNİZ.YATACAK YERİNİZ YOK ALLAH CEZANIZI VERECEK.
2351VHKİ SINAV KAZANIP ATANMADI.YANDAŞLARINIZI SİZİN SENDİKANIZ BELEŞ MÜDÜR ATATIP MİLLETE MOBİNG UYGULATIYOR.YILLARDIR BÖYLE DEĞİLMİ.NE LAHANA NE PEHRİZ BAŞKAN. - BU ÜLKEDE TUZ KOKMUŞTUR SEBEBİ ÜLKENİN ADALET BAKANI BİLE AYRIMCILIK YAPIP İMTİYAZLA MÜBAŞİRLERİ SINAV ATLATTI.BİZEDE HAK HUKUK ADALET LAZIM.BİZDE SAĞLIKTA SINAV KAZANIP VHKİ OLAMADIK 8 YILDIR MAĞDURUZ.HAK HUKUK ADALET. - ADALET TİMSALİSİNİZ KAMUDA TEK EK GÖSTERGE ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER ALİ YALÇIN SEMİH DURMUŞ BUNU SİZE YAZDIK SİZDEN İNDALLAHTA DAVACIYIZ ADALET TİMSALİSİNİZ KAMUDA TEK EK GÖSTERGE ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER ALİ YALÇIN SEMİH DURMUŞ BUNU SİZE YAZDIK SİZDEN İNDALLAHTA DAVACIYIZ - 2351 VHKİ SAĞLIKTA SINAV KAZANIP ATANMADI.8 YILDIR MAĞDUR EDİLDİ,MADDİ MANEVİ KAYIPTA OLAN BU İNSANLARA ZULM EDİLDİ.KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇEN İŞÇİMİYDİLER MEMURMU BİLİNMEYENLERE VHKİ KADROSU VERİLDİ.YİNE İLK OKULLU İTFAİYE ERLERİNE VE MÜBAŞİRLERE SINAVSIZ SINIF ATLATILDI.TAŞERONA KADRO VERİLDİ.BİZLERDE YÜKSEK OKUL VE ÜNİVERSİTE MEZUNUYUZ EK GÖSTERGESİZ VE YAN ÖDEMESİZ SEMBOLİK 1/4 MAAŞ DERECESİ AMA EK GÖSTERGE YOK.BİZİM SUÇUMUZ SINAV KAZANMAK OLSUN YANDAŞLAR BELEŞ HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN MÜDÜR OLUP BİZLERE MOBİNG VE BASKI UYGULAYIP HAYATI ZEHİR ETSİNLER.SENDİKA ÇIKMIŞ HAK ARIYORMUŞ YAHU BİZİM HAKKIMIZI SİZ GASP ETTİNİZ.İNDALLAHTA DAVACIYIZ MAHKEME-İ KÜBRADA HAKKIMIZI ALACAĞIZ.YAŞASIN CEHENNEM ZALİMLER İÇİN.SINAV KAZANIP 8 YILDIR ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.

TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS ÇALIŞANLAR.
TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS ÇALIŞANLAR. - 2 ay Önce

EY ALİ YALÇIN SENİN SENDİKACILIK MANTALİTENDE VE SİSTEMİNDE ADALETSİZLİK VAR SENİN.TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YHS.YANDAŞLARINIZ HEP BELEŞ SÖZLEŞMEYLE MÜDÜR.BİZ SINAV KAZANMIŞIZ VHKİ OLAMAMIŞIZ 8 YILDIR MAĞDURUZ.BU MEVLİD KANDİLİNDEDE ÇOK HAYIR DUA ALDIN.RABBİM AHIMIZIDA SESİMİZİDE DUYUYOR.RABBİM SENİN TAHTINI TACINI BAŞINA YIKSIN İNŞALLAH.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.

Sağlık çalışanları
Sağlık çalışanları - 2 ay Önce

Bu adam işin içinde ise vay sağlık çalışanlarınin haline bu adam sadece öğretmen ler için çalışır gerisi umrunda olmaz demedi demeyin memur sen başkanı ama sadece işi gücü öğretmenlerdir bunlar yıpranma payında olduğu gibi bir rezilligin altına imzayı atarlar sağlık çalışanlarına

SAĞLISEN + SAĞLIK BAKANLIĞI BÜROKRATLARI = ÇÖZÜMSÜZ EK ÖDEME DURUMU
SAĞLISEN + SAĞLIK BAKANLIĞI BÜROKRATLARI = ÇÖZÜMSÜZ EK ÖDEME DURUMU @Sağlık çalışanları - 2 ay Önce

ANLADIK ANLADIK

TEK EK GÖSTERGE ALMAYAN SINIF YHS DIR.SİZLERİN TUZU KURU BAŞKAN EKMEĞİN ZEYTİNİN KAÇ TL OLDUĞUNDAN VE Bİ HABER YAŞAYADURUN BİR ELİZ YAĞDA BİR ELİNİZ BALDA SIRÇA KÖŞKÜNÜZDE SALTANAT İÇERSİNDE 2351 VHKİ SÜRÜNSÜN 8 YILDIR SİZE BED DUA EDİYOR.AT
TEK EK GÖSTERGE ALMAYAN SINIF YHS DIR.SİZLERİN TUZU KURU BAŞKAN EKMEĞİN ZEYTİNİN KAÇ TL OLDUĞUNDAN VE Bİ HABER YAŞAYADURUN BİR ELİZ YAĞDA BİR ELİNİZ BALDA SIRÇA KÖŞKÜNÜZDE SALTANAT İÇERSİNDE 2351 VHKİ SÜRÜNSÜN 8 YILDIR SİZE BED DUA EDİYOR.AT - 2 ay Önce

ÖLÜMDE VAR ALLAH HAKLIYI HAKSIZI AYIRACAK AZ KALDI RABBİM İYİSİNİ BİLİR ALEMLERİN RABBİNE HAVALESİNİZ. - 2351 VHKİ SAĞLIKTA SINAV KAZANIP ATANMADI.8 YILDIR MAĞDUR EDİLDİ,MADDİ MANEVİ KAYIPTA OLAN BU İNSANLARA ZULM EDİLDİ.KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇEN İŞÇİMİYDİLER MEMURMU BİLİNMEYENLERE VHKİ KADROSU VERİLDİ.YİNE İLK OKULLU İTFAİYE ERLERİNE VE MÜBAŞİRLERE SINAVSIZ SINIF ATLATILDI.TAŞERONA KADRO VERİLDİ.BİZLERDE YÜKSEK OKUL VE ÜNİVERSİTE MEZUNUYUZ EK GÖSTERGESİZ VE YAN ÖDEMESİZ SEMBOLİK 1/4 MAAŞ DERECESİ AMA EK GÖSTERGE YOK.BİZİM SUÇUMUZ SINAV KAZAANMAK OLSUN YANDAŞLAR BELEŞ HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN MÜDÜR OLUP BİZLERE MOBİNG VE BASKI UYGULAYIP HAYATI ZEHİR ETSİNLER.SENDİKA ÇIKMIŞ HAK ARIYORMUŞ YAHU BİZİM HAKKIMIZI SİZ GASP ETTİNİZ.İNDALLAHTA DAVACIYIZ MAHKEME-İ KÜBRADA HAKKIMIZI ALACAĞIZ.YAŞASIN CEHENNEM ZALİMLER İÇİN.SINAV KAZANIP 8 YILDIR ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.BU ÜLKENİN ADALET BAKANI BİLE AYRIMCILIK YAPARDA SADECE MÜBAŞİRLERİ SINAVSIZ SINIF ATLATIRSA SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ ZATEN. YAPTIĞINIZ HAKSIZLIKLARI ANLATIN SENDİKA AĞALARI.BİZ SİZİN YÜZÜNÜZDEN MAĞDURUZ.ÇÜNKÜ BİZİ GÖRMEZDEN GELDİNİZ.

TEK EK GÖSTERGE ALMAYAN SINIF YHS DIR ZALİMLERİ ALLAHA HAVALE EDİYORUZ.
TEK EK GÖSTERGE ALMAYAN SINIF YHS DIR ZALİMLERİ ALLAHA HAVALE EDİYORUZ. - 2 ay Önce

BU ÜLKEDE TUZ KOKMUŞTUR SEBEBİ ÜLKENİN ADALET BAKANI BİLE AYRIMCILIK YAPIP İMTİYAZLA MÜBAŞİRLERİ SINAV ATLATTI.BİZEDE HAK HUKUK ADALET LAZIM.BİZDE SAĞLIKTA SINAV KAZANIP VHKİ OLAMADIK 8 YILDIR MAĞDURUZ.HAK HUKUK ADALET. - ADALET TİMSALİSİNİZ KAMUDA TEK EK GÖSTERGE ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER ALİ YALÇIN SEMİH DURMUŞ BUNU SİZE YAZDIK SİZDEN İNDALLAHTA DAVACIYIZ ADALET TİMSALİSİNİZ KAMUDA TEK EK GÖSTERGE ALMAYAN SINIF YARDIMCI HİZMETLER ALİ YALÇIN SEMİH DURMUŞ BUNU SİZE YAZDIK SİZDEN İNDALLAHTA DAVACIYIZ - 2351 VHKİ SAĞLIKTA SINAV KAZANIP ATANMADI.8 YILDIR MAĞDUR EDİLDİ,MADDİ MANEVİ KAYIPTA OLAN BU İNSANLARA ZULM EDİLDİ.KIZILAYDAN SAĞLIĞA GEÇEN İŞÇİMİYDİLER MEMURMU BİLİNMEYENLERE VHKİ KADROSU VERİLDİ.YİNE İLK OKULLU İTFAİYE ERLERİNE VE MÜBAŞİRLERE SINAVSIZ SINIF ATLATILDI.TAŞERONA KADRO VERİLDİ.BİZLERDE YÜKSEK OKUL VE ÜNİVERSİTE MEZUNUYUZ EK GÖSTERGESİZ VE YAN ÖDEMESİZ SEMBOLİK 1/4 MAAŞ DERECESİ AMA EK GÖSTERGE YOK.BİZİM SUÇUMUZ SINAV KAZAANMAK OLSUN YANDAŞLAR BELEŞ HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN MÜDÜR OLUP BİZLERE MOBİNG VE BASKI UYGULAYIP HAYATI ZEHİR ETSİNLER.SENDİKA ÇIKMIŞ HAK ARIYORMUŞ YAHU BİZİM HAKKIMIZI SİZ GASP ETTİNİZ.İNDALLAHTA DAVACIYIZ MAHKEME-İ KÜBRADA HAKKIMIZI ALACAĞIZ.YAŞASIN CEHENNEM ZALİMLER İÇİN.SINAV KAZANIP 8 YILDIR ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ

ÖLÜM HAK MİZAN OLMASA İDİ BU İNSANLAR DAHA NELER YAPARDI NELER?
ÖLÜM HAK MİZAN OLMASA İDİ BU İNSANLAR DAHA NELER YAPARDI NELER? - 2 ay Önce

Ey Ali YALÇIN,Semih DURMUŞ Size sesleniyorum.Acaba başınızı yastığa koyduğunuzda ölüm aklınıza geliyormu? Kul hakkı nedir düşünüyormusunuz.Şu an kılıcınızın önüde ,arkasıda belki kesiyor.Elinizdeki bütün imkanları size ve yandaşlarınıza kullanıyorsunuz.Hak,Hukuk ve Adaletten en son söz edecek insanlar sizlersiniz.Sağlıkta 2351 vhki sınavla kazandığı kadrosunu sizin üç maymunu oynamanız sayesinde alamadık.8 yıldır mağduruz ve 8 yıldırda sizlere hayır dua okuyoruz okumayada devam edeceğiz.Bu gün mübarek mevlid kandili ve biz yine size çok hayır dua okuduk ve okumayada devam edeceğiz.Siz yandaşlarınızı hiç bir ölçme değerlendirmeye tabi tutmadan,sözleşme kılıfıyla müdür yapın kul hakkı yiyin.Tek ek gösterge yan ödeme almayan sınıf yhs Küfür sürerde zulm sürmez.Sizde zulm ile abad olanlardansınız.Zulm ile abad olanın sonu berbad olur.İnşAllah sizinde hazin sonunuz yakındır.Bu mübarek gündede yine ,yine ve yine sizi Rabbime havale ediyoruz.Sınav kazanıp atanmayan 2351 vhkiden biri.HAKKIN KENDİSİ KADI OLACAĞI O GÜNDE GELECEK RAHAT OLUN AMA O GÜNDEN KORKUN!!!!!

mehmet02
mehmet02 - 3 hafta Önce

2351 KİŞİ DEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIĞIMIZ HALDE ATAMAMIZ YAPILMADI HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ


SIRADAKİ HABER