1 milyon sağlık çalışanı merak ediyor; zam yapılacak mı

1 milyon sağlık çalışanı merak ediyor; zam yapılacak mı

Sağlık Sen Genel Başkan Vekili ve İstanbul 1 Nolu Şube  Başkanı Durali Baki 1 milyon sağlık çalışanı merak ediyor; zam yapılacak mı diye sordu. Sağlık Sen Genel Başkan Vekili Durali Baki'nin açıklaması;

"Önce hekimlere zam verileceği açıklandı.

Sonra tüm sağlık çalışanlarına zam yapılacağı açıklandı.

Bugün, yarın derken tam 45 gün oldu, hala ses yok.

Hekimler dahil 1 milyon sağlık çalışanı merak ediyor; zam yapılacak mı? Yapılacaksa ne zaman?

TBMM’den duyan var mı!"


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

.

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nereye Kadar
Nereye Kadar - 1 hafta Önce

Hep ver ver ver yine ver. Sabah ver akşam ver. Habire istiyorum sürekli al ver. Varsa da ver yoksa da ver. Herkese ver. Ona ver buna ver. Ver yoksa oy vermem. Vermezsen seçimde mahvederim. Ver abi ver. %30 ver %50 ver olmaz %70 ver oda yetmez %100 ver hele bi verme bak bakalım sana napıyorum hükümeti deviririm

Nereye Kadar
Nereye Kadar @Nereye Kadar - 1 hafta Önce

@ETKİSİZ SENDİKACILIK Hemen anında siyasete dem vurma müdür algısı ! Niye biz normal insan gibi yorum yazamaz mıyız hep mi siyasetten olmak zorundayız. HAYIR olamayız neden dervişin fikri hesabı kendileri trol olunca her hizmete hazımsız olunca karşısındakini de öyle görme hastalığı var. Kesinlikle sıradan bir sağlıkçı yorum yazamaz. Niye çünkü illa zam istemesi lazım paradan yana dertli olması lazım. ASLA hiç bir maaşı kabul etmeyecek ki alkış beğeni olsun. Namusum ve şerefim üzerine yemin ederim ki ne sendika üyesiyim ne de siyasette bağım var. Eğer varsa sözlerim yalansa bütün beddualar beni bulsun.

ETKİSİZ SENDİKACILIK VE SİZİN ARKADAŞLAR
ETKİSİZ SENDİKACILIK VE SİZİN ARKADAŞLAR @Nereye Kadar - 1 hafta Önce

İSTEYENDE AYNI, NE İSTİYORSUNUZ ULAN DİYENDE. 10 LARCA BEĞENİ YAPANLARDA AYNI. AYNI SOFRADAN YİYENLER ASLINDA .... BU ARA BU SİTEDE MAŞŞALLAH ÇALIŞANLAR DEĞİLDE SANKİ SİYASETEN Bİ YERLERE YARANMAK İSTEYENLERİ GÖRMEYE BAŞLADIM.BUNDAN SONRA BU SİTEYE GİRİP VAKİT HARCAMAK İSTEMEM.
SİZ KÖR SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLARA DEVAM EDİN.......

Mağdur Edebiyatı
Mağdur Edebiyatı - 1 hafta Önce

Emekliye asgari ücretliye verilen zammı küçümseyen, diğer meslek gruplarına hasetlik eden, devlet kurumlarına iftira atan, emekli olmuş ama sağlık sitesinde fink atan, sabah akşam fitne yapan, maaşını az bulanların burda pineklediği tipler tam anlamıyla GERÇEK TROLLER. Tek amaçları itibarsızlaştırmak, verilen hizmete hazımsızlık, fitne çıkarmak ve bazılarıda Türkiye kazanmasın sadece ben kazanıyım maaşım artsın derdindeler.

Emrah
Emrah - 1 hafta Önce

Doktorlar yeni taktik geliştirdi. Hemşire - Tıbbı Sekreter - Doktor dışı sağlıkçı vb. nicklerle doktorlara zam yapın diyor. Bir akıllı bunlar ya herkesi saf sanıyorlar. Arkadaşlar çok ciddi söylüyorum bordrolarına ve maaşım şundan az bundan az hikayelerine aldanmayın. Görünen bordro kadar hepimizin bildiği ek gelirleri var. Peki neden ağlıyor sorusuna gelince ttb nin başkanının son dönemde yaptığı açıklamalara bakın anlarsınız ok neyi işaret ediyor.

Kırşehirli
Kırşehirli - 1 hafta Önce

Durali Başkanım bunu biz mi soracağız, siz mi soracaksınız? Biz soracaksak siz orda niye oturuyorsunuz acaba????

aslan
aslan - 1 hafta Önce

Alkış var, dayak var.Ama ne hikmetse zam yok. Bir bardak soğuk su içtik bile

36 saat sendromu
36 saat sendromu - 2 hafta Önce

36 saat nöbet, Nöbet ertesi izin verilmemesi insanlık suçudur.
Kanuni hiçbir yetkisi olmayan kıdemli asistan suç işleme mobing insanlık suçudur.Ters Bi savcıya dek gelirse kulaklarına kadar kızarırsın. Maaş artışı çok düşük.

Hemşire
Hemşire - 2 hafta Önce

Hekim zammını iptal ettirmeseydiniz, ardından diğer personele de gelirdi. Bekleseydiniz zam geçtikten sonra ne yapacaksanız yapsaydınız. Sizin yüzünüzden kendi hastanemdeki hekimler randevusuz muayene etmiyor bizi. Biz engellemedik zammı sağlık sen ve Türk sağlık sen engelledi

sağlıkçı3207
sağlıkçı3207 - 2 hafta Önce

Memura %5 verirken aklınız nerdeydi Sayın Başkan.


SIRADAKİ HABER