Türkiye'den Filistin'e 34 Milyon TL'lik nakit para yardımı!

Türkiye Cumhuriyeti tarafından koronavirüs salgınından dolayı Filistin'e 5 Milyon ABD doları yani 34 Milyon Türk Lirası nakit para yardımı yapılması onaylandı. Karar Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Türkiye'den Filistin'e 34 Milyon TL'lik nakit para yardımı!

Koronavirüs salgını sürecinde Türkiye birçok ülkeye çok önemli yardımlarda bulundu.

TÜRKİYE'DEN FİLİSTİN DEVLETİNE 34 MİLYON TL'LİK NAKİT PARA YARDIMI

Son olarak Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan karara göre Filistin'e koronavirüs salgını nedeniyle hibe edilecek 5 Milyon ABD doları yani 34 Milyon 271 bin 500 TL nakit para yardımı yapılması onaylandı.

RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI

Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, "Türkiye Cumhuriyeti tarafından Filistin Devleti'ine Covid-19 salgını sebebiyle destek olunması amacıyla 5.000.000 ABD doları tutarından nakdi hibe verilmesine ilişkin ekli anlaşmanın yürürlüğe girmesine 28/3/20002 tarihli ve 4749 sayılı Kanunun 9. maddesi gereğince karar verilmiştir. "denildi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Filz
Filz - 1 yıl Önce

Cumhurbaskanimizi bu güzel hareketinden dolayı kutluyorum

Hadi Canım He Canlarım
Hadi Canım He Canlarım @Filz - 1 yıl Önce

Yardım gitti dilediğiniz kadar havlayın. Her konuyu evirip çevirip siyasete çevirin. Dine-İslama olan kininiz hiç bitmesin. Yardım haberini itibarsızlaştırmak için Ayasofya vs. durduk yere ortaya atın. Bu kafayla bi 20 yıl daha gideriz.

Son Kale Türkiye
Son Kale Türkiye @Filz - 1 yıl Önce

34 milyon TL yardım gitti siz istediğiniz kadar yorum yazın durun. Biz dünyadaki tüm mazlumlara sahip çıkmaya ve hepsinin yanında olmaya devam edeceğiz. Müslüman aleminin liderliğini ve İslam'ın koruyuculuğuna kıyamete kadar sahip çıkacağız

Kudüs ilk Kıblemizdir
Kudüs ilk Kıblemizdir - 1 yıl Önce

Kudüs ; Hz. Ömer'in emanetidir. Selahaddin Eyyübi'nin rüyasıdır. Kanuni Sultan Süleyman'ın mirasıdır. Abdulhamid Han'ın davasıdır

Hakan
Hakan @Kudüs ilk Kıblemizdir - 1 yıl Önce

@Uluğ Han Müslüman sadece Kelime-i Şehadet getirse iman etmiş olur. Hiç bir iman etmiş insana hakaret edemezsin. Dini terimlerle ve kişinin günahlarıyla alay edemezsin. Hadsizlik ve edepsizlik yapma ! Gördüklerin kadar görmediklerinle de ilgilensen ne kadar çok takva sahibi olduğunu görürdün. Sen kimin basİTiysen orada yandaşlık yap. Haddin olmayan konuları konuşma !

Hadsizlik Yapma !
Hadsizlik Yapma ! @Kudüs ilk Kıblemizdir - 1 yıl Önce

482 yıllık AYASOFYA CAMİmizin müzeye çevrilmiş olması insanımızı rahatsız etmemişte 85 yıllık müzenin aslına dönüşü birilerini rahatsız etmiş .Herkes haddini bilsin.AYASOFYA bildiğiniz bir ibadethane değildir.Bir çağın kapanıp diğer çağın açılışının anahtarıdır. NOKTA.

Dilinize Elinize Sahip Çıkın
Dilinize Elinize Sahip Çıkın @Kudüs ilk Kıblemizdir - 1 yıl Önce

Ayasofya'yı dilinize dolamayın beddualar içinde sürünürsünüz. Her konuda eleştirebilirsiniz ama din-iman-islami konularda bu hakkınız yok

Uluğ han
Uluğ han @Kudüs ilk Kıblemizdir - 1 yıl Önce

Ayasofya açılsa nolur açılmasa nolur ? Cami mi eksik,ibadet yeri mı yok ? Bence de açılsın ama siyaset malzemesi olarak değil, Allah için. 2 milyar müslüman var aslında çoğuna müslümancık yada süslüman diyelim. Ortadoğu iç savaşta, Kudüs İsrail başkenti olarak tanındı,Myanmar, Uygur durumu belli. Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol. 20 senedir neden açmadın Ayasofyayı, 20 senedir müslüman değildin de şimdi mi oldun, şimdi ne oldu da açacaksın ? Önce adil, muhakeme eden müslüman,insan olacaksın siyasetçi, yandaş değil. Duruma, adamına göre yorum, destek olmaz

Uluğ han
Uluğ han @Kudüs ilk Kıblemizdir - 1 yıl Önce

Tebrik ederiz. Allah razı olsun

İyi ki Ahiret Var
İyi ki Ahiret Var @Kudüs ilk Kıblemizdir - 1 yıl Önce

Filistin'e yapılan yardımı bile hazmedemeyen, Ayasofya'nın açılmasıni bile istemeyen, yapılan iyiliklere bile hasetlenen bir kesim var.

Nasıl bir ahlak anlayışınız var anlamak çok zor. Kudurmuş gibiler gözleri dönmüş her yere saldırıyorlar.

Bu Vatan da bizim bu topraklarda hepimizin. Neyin hesabını yapıp 3 günlük dünyada mal-mülk davası yapıyorsunuz. Hesabınız ve kitabınız ahiret için olsun.

Kral
Kral - 1 yıl Önce

FİLİSTİN ÖNCE ARAP SORUNUDUR.PETROL PARASINI ABD YE BATIYA YATIRSİN ,İSRAİL VE YUNSNLA,FRANSA İLE AKDENİZ'DE ANLAŞMA İMZALASİN BEN DE BUNLARA YARDIM EDEYİM YOK BÖYLE BİR ŞEY.FİLİSTİN BAYRAĞI DEDİTİN BAYRAK OSMANLI YA BAŞKALDIRI BAYRAĞI İNTERNET DE BAK VAZGEÇİN BU ARAP SEVDASINDAN.BASKAN MAHMUT HAİN BİR TÜRK DÜŞMANI.

Kraldan Çok Kralcılar
Kraldan Çok Kralcılar @Kral - 1 yıl Önce

@Kral Filistin arap değil tüm müslümanların sorunudur. Oranın liderleri yanlış işler yapıyor diye halkının kötü olduğu anlamına gelmiyor.Biz dünyada ki tüm mazlumlara yardım ediyoruz. Senin gibiler hem yardım etmeyip yapılan yardıma bile hadsizlik yaparsınız. Saçma sapan sitelerden duymuşsun filistin başkaldırdı diye bu kadar önemsesen balkanlarda başkaldırmış terakki pervercilerde isyan etmiş hiç onları dile getirmezsiniz varsa yoksa müslüman alemini karıştırmak için ortaya atılan iddialara sarılıp hazımsızlığınızı buralarda dile getirirsiniz.

SİNANPAŞA
SİNANPAŞA - 1 yıl Önce

DOSTLAR PAZARDA GÖRSÜN MÜSLÜMANLAR.20 YILDIR NERDESİNİZ ŞİMDİMİ İKTİDAR OLDUNUZ. HEMEN AÇ YARGITAY A NİÇİN GÖNDERİYORSUN 2 TEMMUZU NİCİN BEKLİYORSUN.. AYASOFYA'NIN TAPUSUNU NEDEN GOSTERİYORSUN....BU ÜLKENİN TAPUSU BİZİM ARKADAŞ AMACIN NE HİKAYE ANLATMAYIN ACİLMASİNA KARŞI DEĞİLİZ AMA DİNİ KULLANMAYIN ARTIK.. LAİKLİK EN ÇOK SİZE YARADI TADI DAMAĞINIZDA KALDI KEMALİSTLER DEN DAHA ÇOK FAYDALANDINİZ..."ALLAH İÇİNİZDE OLANİ EN İYİ BİLENDİR"" LAİLAHE İLLALLAH.

TOSUNPAŞA
TOSUNPAŞA @SİNANPAŞA - 1 yıl Önce

20 yılı düşünene kadar 1931'den bugüne kadarı niye hesaplamıyorsun. Dini senin gibiler kullanır. Konu ayasofya bile değil. Haberle bir bağlantısı yok durduk yere kaşınan ve fitne çeviren ahlaksız sensin. Atamızın mirasına sahip çıktık diye mi kudurganlığınız azdı.


SIRADAKİ HABER