Sağlık Müdürü Atamaları Devam Ediyor (30 Haziran)

Sağlık Müdürü Atamaları Devam Ediyor (30 Haziran)

Daha önce 2 ayrı başlıkla yaptığımız '' Sağlık Müdürü Atamaları'' konulu haber dizimizin 3. kısmını yayınlıyoruz.

Personel Sağlık NET ( https://www.saglikpersoneli.com.tr/)  olarak 81 ili kapsayan geniş istihbarat ağımızla İl Sağlık Müdürü ve diğer yönetici atamalarını en doğru ve hızlı şekilde sizlere sunmaktayız.

81 ili kapsayan bu değişiklikler ilk defa ve sadece personel sağlık net'te (https://www.saglikpersoneli.com.tr/) yayınlanmaktadır.

Süreci sadece personel sağlık'tan takip edip en doğru ve güvenilir bilgileri bulacaksınız. 

30 Haziran itibariyle görüşülen il 15'i geçti. Bu 15 ilden başkan başkan yardımcısı, başhekim, uzman, hastane müdürü vb sözleşmeli yöneticiler için liste istenildi. En geç cumaya bu iller listeleri, adayların cv lerini ve güvenlik soruşturmalarını göndermeleri gerekiyor. 

Daha önce açıkladığımız üzere Edirne, Kırklareli ve Bayburt illeri Ankara'ya çağrıldı. Birkaç gün öncede Afyon, Balıkesir, Uşak,Karabük,Trabzon ve Bilecik Ankara'ya çağrılmış, Afyon, Uşak ve Karabük yeniden sözleşme imzalamıştı.  personel sağlık net'e gelen bilgiye göre bu listeye Sivas ve Zonguldak'ta eklendi. 

Ankara dışında metropellerde ise köklü değişiklikler olacağı gelen bilgiler arasında

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 15:33

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Önemsiz
Önemsiz - 1 ay Önce

Bence çok daha önemli bir konu var: Yukarı ile aşağının gördükleri bambaşka. Yukarıdakilere bakarsanız, Devlet FETÖ ile mücadele ediyor, FETÖcüler kaçacak yer arıyor ama aşağıda bizim gördüğümüz bu değil. "Biz artık AK Partili olduk" deyip, en kötü ihtimalle Başkan Yardımcılığı koltuğunda, eski grupları ile iş yapıyorlar. Tek fark, artık bunu açıkça yapmamaları, başka grupların namı ile iş yapmaları. Artık koltukaltlarında Zaman gazetesi yok ama FETÖcü olduğunu gizlemeye çalışan diğer örgüt üyelerini kolluyor, onları çeşitli idareci koltuklarına oturtuyorlar. FETÖ sebebiyle cezaevinde yatan aile üyeleri olan insanlar bile güvenlik soruşturmalarını aşabiliyor ve idareci oluyor. Bilgi akışı orta kademede çok bozuk. Esas konu bu olmalı.

konya
konya - 1 ay Önce

sayın küçükkendirciye hayırlı olsun sayın hasan bey artık tüm başkan ve yardımcılarını ilçe ve il genelindeki hastane yöneticilerini değiştirmelidir. sayın küçükkendirciye hayırlı olsun

Akif Sal
Akif Sal - 1 ay Önce

Dr.Hasan Küçükkendirci'nin bir açıklama yapmamasına ve ona yakın olan çevrelerden de konu ile alakalı bilgi alınamamasına rağmen İSM ne döneceği yönünde haberlerin çıkması sağlık camiasında büyük sevinçle karşınlandı.
Öğrendiğim kadarı ile yapılan saha araştırmalarında da sağlık camiası ve il içindeki bir çok otorite İSM için düşünülen isimler arasında isminin açık ara önde çıkması nedeni ile bu makama atanmasına kesin gözü ile bakılıyor.
Şimdiden Konya ve sağlık camiasına hayırlı olsun

He he At bakalım
He he At bakalım @Akif Sal - 3 hafta Önce

https://www.konhaber.com/haber-mehmet_koc_yeniden_konya_il_saglik_mudurlugune_atandi-1399073.html

LİYAKAT
LİYAKAT - 1 ay Önce

HAK, HUKUK, ADALET. HAK, HUKUK, ADALET. HAK, HUKUK, ADALET

Seyirci
Seyirci - 1 ay Önce

Kayseride neler oluyor bir haber yok mu?bir sessizlik hakim,bir belirsizlik var.Müdür bey imzaladi mi acaba

SAMSUN
SAMSUN - 1 ay Önce

Sağlık il müdürünün erdemli olup istifa etmesi lazım. Medyatikliği, Popilistliği, fotojenikliği insanların zekasıyla dalga geçmeyi bırakması lazım. Sayın müdürün hem kendi hem de Bermuda çemberinde ki başkanlar ve yardımcıları istifa etmeli ve bunlarla birdaha sözleşme yapılmamalıdır. Samsun'un bir üç senesini daha heba edecek zamanı yok. Umarız ilgililer bu konuya müdahil olurlar.

Saglikci
Saglikci - 1 ay Önce

Sivas'ta listeler belli oldu menzilciler sendika ve parti ile listeyi yapmış hayırlı olsun.Liyakat yine yok torpil yine cok

amasya
amasya - 1 ay Önce

amasyayı unutmayın


SIRADAKİ HABER