Prof. Dr. Ünal, kalabalığa isyan etti: Boşa konuşuyoruz

Prof. Dr. Ünal, kalabalığa isyan etti: Boşa konuşuyoruz

Türkiye koronavirüsle mücadele kontrollü sosyal hayat dönemine geçti. Bu kapsamda, 11 Mayıs itibariyle berberler, kuaförler, güzellik merkezleri ve alışveriş merkezleri yeniden açıldı. Koronavirüs sürecinde uzun süredir evden dışarı çıkmayan vatandaşlar, kontrollü sosyal hayata geçilmesi ile birlikte AVM'lere adeta akın etti. Alışveriş merkezleri önünde oluşan kalabalıklar Bilim Kurulu üyeleri başta olmak üzere programlara çıkıp vatandaşları uyaran profesörleri de tedirgin etti.

"BAZEN BİZ BOŞUNA MI KONUŞUYORUZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM"


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon ve Yoğun Bakım Uzman Prof. Dr. Dr. Necmettin Ünal, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın konuğu oldu. Ünal, Hakan'ın kendisine AVM'lerin açıldığı ilk gün oluşan kuyrukları hatırlatması üzerine isyan etti. Ünal, "Siz de ben de istifa edelim, programlara artık çıkmayalım. 1 buçuk aydır topluluk olan yerlere gitmeyin ve AVM'lerin oluşturacağı risklerden bahsediyoruz. İlk gün açıldığı zaman 1 milyon 400 milyon kişi buralara gidiyor. Sinema yok, yiyecek yok, dükkanların çoğu kapalı... Ona rağmen 1 milyon kişi neden gitti oraya. Ben inanın anlayamıyorum ve bazen biz boşuna mı konuşuyoruz diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hem
Hem - 12 ay Önce

Saglik bakanimiz her gun cikip aciklama yapiyor.dikkat edelim diye adamcaz yalvariyor ancak siz hocalarda tv tv gezip insanlara sanki birsey yokmus gibi cok kotu degil gibisisinden konusulursa bizim insan ne yapar

SELİMCAN
SELİMCAN - 12 ay Önce

BİZE BİŞEY OLMAZ ZİHNİYETİ DEVAM EDİYOR HOCAM.ALLAH BİZİ GORUR BEE DÜŞÜNCESİDİR BU. SAYGILARIMLA.

Meçhul
Meçhul @SELİMCAN - 12 ay Önce

Babacan ve Davutoğlu taraftarı SELİMCAN her yorumda dine imana islama saldırma bu kadar kendini belli etme !!!

SIRADAKİ HABER