İç çamaşırı ile gündem olmuştu! İşte o hemşirenin yeni mesleği…

İç çamaşırı ile gündem olmuştu! İşte o hemşirenin yeni mesleği…

Rusya’da iç çamaşırı ile hastaları tedavi eden hemşire dünya basınında gündem olduktan sonra çok sayıda iş teklifi aldığını açıklamıştı. Nadya Zhukova Vesti Tula adlı televizyon kanalında sunucu oldu.
Bikiniyle hastaları tedavi eden hemşireye ceza

Rusya’nın Tula kentinde bir hemşire, iç çamaşırı ve şeffaf koruyucu kıyafet giyerek hastaları tedavi etmesi gündem olmuştu. Özel koruyucu giysi giymeyerek hem hastaların hem de kendisinin sağlığını risk ettiği için” hemşireye uyarı cezası verilmişti.

TELEVİZYONA ADIM ATTI
Rus sağlık çalışanları “Biz sizi iyileştirmeye çalışıyoruz, bizim fotoğrafımızı çekmemelisiniz” diyerek kampanya başlatırken Nadya Zhukova adlı hemşire modellik yapmaya başlamıştı.

İngiliz Daily Mail’in haberine göre, Zhukova’nın yeni mesleği televizyon sunuculuğu oldu. Zhukova’nın Vesti Tula adlı televizyon kanalında hava durumunu sunduğu belirtildi.

Personel Sağlık NET kalitesi ve güvencesiyle V Yaka Hemşire Formasını Sadece 79,90 TL den üstelik kargo ücreti olmadan satın almak için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2020, 20:13

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN !!!
SELİMCAN !!! - 2 hafta Önce

Bu haberi görünce sapık SELİMCAN aklıma geliyor. Bu zihniyeti bozuk sürekli devlet kurumlarını aşağılayarak aklınca dalga geçerdi. Şimdiler de yok yada yine farklı isimle yazmaya devam ediyor.

saglikpersoneli.com.tr/saglik/hemsirenin-koruyucu-kiyafetin-altina-giydigi-olay-oldugu-h6346.html

Bu haberde sapık pis düşüncelerini ortaya koymuştu.

SIRADAKİ HABER