Bakan Koca'dan 'İstiklal Caddesi' yorumu

Bakan Koca'dan 'İstiklal Caddesi' yorumu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, İstiklal Caddesi'ndeki kalabalığa dikkat çetki.
İstiklal Caddesi, bugün iyi bir görüntü vermedi. Bir kareye bu kadar insan girmesi için çok erken. Günlük hayattan her fotoğraf, Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosuna destek vermeli. Evde kalmaya çalışalım. Çıkarsak maske kullanalım, sosyal mesafe kuralına uyalım.

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zador
Zador - 7 ay Önce

Sayın Bakanım ; toplum nezdinde ciddi bir saygınlık ve teveccüh ile karşılık buluyorsunuz fakat İdari anlamda yapılan yanlışlar zinciri bunu bir anda tersine çevirebilir.Örneğin; en büyük İlimiz olan ve Pandemi'nin Wuhan'ı benzetmesi yaptığınız İstanbul ilimizin İl Sağlık Müdürlüğü çok ciddi yönetim zafiyeti göstermektedir.Bakanlıktan gelen çok önemli yazıların kurumlara/alt birimlere dağıtımı dahi organize edilememekte,''aman üstüme iş kalır '' saiki ile birimlerce yapılacak mühim işlerden kaçınılmakta,resmen köşe kapmaca oynanmaktadır.Liyakatsizlik,savurganlık,iş bilmezlik zirvededir.Sahada çalışanlar yoğun baskı ortamında bilinmezlikler içinde kıvranırken İl müdürü ve Başkanlar Lüx araç firması tarafından sağlıkçıların kullanımına tahsis edilen lüx araçları kapışma derdindeler

SIRADAKİ HABER